Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zabare kod Krusevca - Krusevac timetable

thursday, 23.09.2021.
06:16 06:40 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 06:16
Zabare kod Krusevca
arr. 06:17
dep. 06:17
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:19
dep. 06:19
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:21
dep. 06:21
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:25
dep. 06:25
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:29
dep. 06:29
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:36
dep. 06:36
9.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:38
dep. 06:38
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
13.5 km
06:18 06:45 (00:27)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca
dep. 06:18
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:25
dep. 06:25
5.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
13.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:45
15.2 km
06:21 06:45 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 06:21
Zabare kod Krusevca
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Trebotin, Put
arr. 06:24
dep. 06:24
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:30
dep. 06:30
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:32
dep. 06:32
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:34
dep. 06:34
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:41
dep. 06:41
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:42
dep. 06:42
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:43
dep. 06:43
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:44
dep. 06:44
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:45
14.5 km
07:21 07:45 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 07:21
Zabare kod Krusevca
arr. 07:22
dep. 07:22
1 km
Trebotin, Put
arr. 07:24
dep. 07:24
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 07:26
dep. 07:26
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:30
dep. 07:30
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 07:32
dep. 07:32
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 07:34
dep. 07:34
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 07:36
dep. 07:36
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:41
dep. 07:41
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:42
dep. 07:42
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:43
dep. 07:43
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:44
dep. 07:44
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
14.5 km
07:35 08:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca
dep. 07:35
Trebotin, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
0.5 km
Mesevo, Put
arr. 07:39
dep. 07:39
8 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:41
dep. 07:41
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 07:42
dep. 07:42
10 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 07:44
dep. 07:44
10.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Begovo Brdo, 2
arr. 07:48
dep. 07:48
13 km
Begovo Brdo, 1
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:51
dep. 07:51
14.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:52
dep. 07:52
15.5 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 07:53
dep. 07:53
17 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:55
dep. 07:55
17.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:57
dep. 07:57
18.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:59
dep. 07:59
18.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:00
19.5 km
08:36 09:00 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 08:36
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
1 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:57
dep. 08:57
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
14.5 km
08:36 09:00 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 08:36
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
9.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
13.5 km
10:36 11:00 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 10:36
Zabare kod Krusevca
arr. 10:37
dep. 10:37
1 km
Trebotin, Put
arr. 10:39
dep. 10:39
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 10:41
dep. 10:41
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 10:45
dep. 10:45
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 10:47
dep. 10:47
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 10:49
dep. 10:49
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 10:51
dep. 10:51
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:56
dep. 10:56
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:57
dep. 10:57
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:58
dep. 10:58
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:59
dep. 10:59
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
14.5 km
12:36 13:00 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 12:36
Zabare kod Krusevca
arr. 12:38
dep. 12:38
1 km
Trebotin, Put
arr. 12:39
dep. 12:39
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 12:41
dep. 12:41
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:45
dep. 12:45
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:47
dep. 12:47
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:49
dep. 12:49
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:56
dep. 12:56
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:57
dep. 12:57
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:58
dep. 12:58
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:59
dep. 12:59
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
14.5 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca
dep. 13:30
Trebotin, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
0.5 km
Mesevo, Put
arr. 13:56
dep. 13:56
8 km
Mesevo, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
7 km
Mesevo, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
6 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
5.5 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
5 km
Doljane kod Krusevca, 3
arr. 13:44
dep. 13:44
4.5 km
Doljane kod Krusevca, 4
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 14:04
dep. 14:04
10.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:08
dep. 14:08
13 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
14 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:11
dep. 14:11
14.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:12
dep. 14:12
15.5 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 14:13
dep. 14:13
17 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:15
dep. 14:15
17.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:17
dep. 14:17
18.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:19
dep. 14:19
18.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:20
19.5 km
14:13 14:46 (00:33)
Hem.produktBivoljski most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 14:13
Zabare kod Krusevca
arr. 14:14
dep. 14:14
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 14:16
dep. 14:16
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 14:17
dep. 14:17
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:19
dep. 14:19
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:30
dep. 14:30
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:32
dep. 14:32
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:34
dep. 14:34
11.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:36
dep. 14:36
11.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:38
dep. 14:38
12.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
12.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
14.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:46
15.4 km
14:21 14:50 (00:29)
Hem.produktNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 14:21
Zabare kod Krusevca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 14:24
dep. 14:24
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 14:26
dep. 14:26
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:30
dep. 14:30
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:34
dep. 14:34
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:41
dep. 14:41
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
13.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:50
15 km
14:51 15:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 14:51
Zabare kod Krusevca
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Trebotin, Put
arr. 14:54
dep. 14:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 14:56
dep. 14:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:00
dep. 15:00
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:02
dep. 15:02
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:04
dep. 15:04
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:06
dep. 15:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:08
dep. 15:08
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:11
dep. 15:11
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:12
dep. 15:12
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:13
dep. 15:13
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:14
dep. 15:14
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:15
14.5 km
16:06 16:32 (00:26)
Hem.produktNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 16:06
Zabare kod Krusevca
arr. 16:07
dep. 16:07
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 16:11
dep. 16:11
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:15
dep. 16:15
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:19
dep. 16:19
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:21
dep. 16:21
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:26
dep. 16:26
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:27
dep. 16:27
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:28
dep. 16:28
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
13.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
14.5 km
17:51 18:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 17:51
Zabare kod Krusevca
arr. 17:52
dep. 17:52
1 km
Trebotin, Put
arr. 17:54
dep. 17:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 17:56
dep. 17:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 18:00
dep. 18:00
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 18:02
dep. 18:02
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 18:04
dep. 18:04
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 18:06
dep. 18:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:11
dep. 18:11
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:12
dep. 18:12
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:13
dep. 18:13
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:14
dep. 18:14
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
14.5 km
19:51 20:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 19:51
Zabare kod Krusevca
arr. 19:52
dep. 19:52
1 km
Trebotin, Put
arr. 19:54
dep. 19:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 19:56
dep. 19:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:00
dep. 20:00
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:02
dep. 20:02
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:04
dep. 20:04
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:06
dep. 20:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:11
dep. 20:11
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:12
dep. 20:12
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:13
dep. 20:13
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:14
dep. 20:14
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:15
14.5 km
20:51 21:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 20:51
Zabare kod Krusevca
arr. 20:52
dep. 20:52
1 km
Trebotin, Put
arr. 20:54
dep. 20:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 20:56
dep. 20:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 21:00
dep. 21:00
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 21:02
dep. 21:02
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 21:04
dep. 21:04
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 21:06
dep. 21:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 21:08
dep. 21:08
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 21:11
dep. 21:11
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 21:12
dep. 21:12
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 21:13
dep. 21:13
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 21:14
dep. 21:14
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:15
14.5 km

Naselja Zabare kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zabare kod Krusevca je u 06:16 h, dok je poslednji polazak u 20:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.