Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zabare kod Krusevca - Krusevac timetable

wednesday, 03.06.2020.
06:18 06:45 (00:27)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca
dep. 06:18
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:25
dep. 06:25
5.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
13.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:45
15.2 km
15:51 16:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 15:51
Zabare kod Krusevca
arr. 15:52
dep. 15:52
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 15:56
dep. 15:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:00
dep. 16:00
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:02
dep. 16:02
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:04
dep. 16:04
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:11
dep. 16:11
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:12
dep. 16:12
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:13
dep. 16:13
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:14
dep. 16:14
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:15
13.5 km
16:06 16:30 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 16:06
Zabare kod Krusevca
arr. 16:07
dep. 16:07
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 16:11
dep. 16:11
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:15
dep. 16:15
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:19
dep. 16:19
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:21
dep. 16:21
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:26
dep. 16:26
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:27
dep. 16:27
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:28
dep. 16:28
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
13.5 km
Zabare kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 04.06.2020.
06:18 06:45 (00:27)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca
dep. 06:18
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:25
dep. 06:25
5.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
13.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:45
15.2 km
15:51 16:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 15:51
Zabare kod Krusevca
arr. 15:52
dep. 15:52
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 15:56
dep. 15:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:00
dep. 16:00
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:02
dep. 16:02
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:04
dep. 16:04
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:11
dep. 16:11
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:12
dep. 16:12
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:13
dep. 16:13
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:14
dep. 16:14
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:15
13.5 km
16:06 16:30 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 16:06
Zabare kod Krusevca
arr. 16:07
dep. 16:07
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 16:11
dep. 16:11
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:15
dep. 16:15
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:19
dep. 16:19
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:21
dep. 16:21
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:26
dep. 16:26
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:27
dep. 16:27
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:28
dep. 16:28
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
13.5 km
Zabare kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: friday, 05.06.2020.
06:18 06:45 (00:27)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca
dep. 06:18
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:25
dep. 06:25
5.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
13.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:45
15.2 km
15:51 16:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 15:51
Zabare kod Krusevca
arr. 15:52
dep. 15:52
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 15:56
dep. 15:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:00
dep. 16:00
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:02
dep. 16:02
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:04
dep. 16:04
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:11
dep. 16:11
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:12
dep. 16:12
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:13
dep. 16:13
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:14
dep. 16:14
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:15
13.5 km
16:06 16:30 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 16:06
Zabare kod Krusevca
arr. 16:07
dep. 16:07
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 16:11
dep. 16:11
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:15
dep. 16:15
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:19
dep. 16:19
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:21
dep. 16:21
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:26
dep. 16:26
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:27
dep. 16:27
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:28
dep. 16:28
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
13.5 km

Naselja Zabare kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zabare kod Krusevca je u 06:18 h, dok je poslednji polazak u 16:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.