Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zabare kod Krusevca - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:51 05:17 (00:26)
Hem.produktNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 04:51
Zabare kod Krusevca
arr. 04:52
dep. 04:52
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 04:54
dep. 04:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 04:56
dep. 04:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 05:00
dep. 05:00
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:02
dep. 05:02
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:04
dep. 05:04
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:06
dep. 05:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:11
dep. 05:11
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:13
dep. 05:13
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:14
dep. 05:14
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
13.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:17
14.5 km
05:03 05:30 (00:27)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 05:03
Zabare kod Krusevca
arr. 05:04
dep. 05:04
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 05:06
dep. 05:06
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 05:07
dep. 05:07
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 05:09
dep. 05:09
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:14
dep. 05:14
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:18
dep. 05:18
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:20
dep. 05:20
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:22
dep. 05:22
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:24
dep. 05:24
11.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:26
dep. 05:26
11.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:28
dep. 05:28
12.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:29
dep. 05:29
12.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:30
13.3 km
05:48 06:15 (00:27)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 05:48
Zabare kod Krusevca
arr. 05:49
dep. 05:49
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 05:51
dep. 05:51
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 05:52
dep. 05:52
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 05:54
dep. 05:54
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:57
dep. 05:57
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:59
dep. 05:59
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:05
dep. 06:05
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:07
dep. 06:07
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:09
dep. 06:09
11.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:11
dep. 06:11
11.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
12.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
12.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:15
13.3 km
06:16 06:40 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 06:16
Zabare kod Krusevca
arr. 06:17
dep. 06:17
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:19
dep. 06:19
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:21
dep. 06:21
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:25
dep. 06:25
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:29
dep. 06:29
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:36
dep. 06:36
9.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:38
dep. 06:38
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
13.5 km
06:18 06:45 (00:27)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca
dep. 06:18
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:25
dep. 06:25
5.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
13.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:45
15.2 km
06:21 06:45 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 06:21
Zabare kod Krusevca
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Trebotin, Put
arr. 06:24
dep. 06:24
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:30
dep. 06:30
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:32
dep. 06:32
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:34
dep. 06:34
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:41
dep. 06:41
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:42
dep. 06:42
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:43
dep. 06:43
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:44
dep. 06:44
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:45
14.5 km
06:48 07:15 (00:27)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 06:48
Zabare kod Krusevca
arr. 06:49
dep. 06:49
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:51
dep. 06:51
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:54
dep. 06:54
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:55
dep. 06:55
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:57
dep. 06:57
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:05
dep. 07:05
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:07
dep. 07:07
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:09
dep. 07:09
11.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:11
dep. 07:11
11.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:13
dep. 07:13
12.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:14
dep. 07:14
12.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
13.3 km
07:21 07:45 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 07:21
Zabare kod Krusevca
arr. 07:22
dep. 07:22
1 km
Trebotin, Put
arr. 07:24
dep. 07:24
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 07:26
dep. 07:26
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:30
dep. 07:30
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 07:32
dep. 07:32
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 07:34
dep. 07:34
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 07:36
dep. 07:36
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:41
dep. 07:41
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:42
dep. 07:42
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:43
dep. 07:43
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:44
dep. 07:44
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
14.5 km
07:35 08:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca
dep. 07:35
Trebotin, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
1 km
Mesevo, Put
arr. 07:39
dep. 07:39
2 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:41
dep. 07:41
3 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 07:42
dep. 07:42
4 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 07:44
dep. 07:44
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Begovo Brdo, 2
arr. 07:48
dep. 07:48
7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 07:50
dep. 07:50
8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:51
dep. 07:51
8.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:52
dep. 07:52
9.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:53
dep. 07:53
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:55
dep. 07:55
11.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:57
dep. 07:57
12.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:59
dep. 07:59
12.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:00
13.5 km
08:36 09:00 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 08:36
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
1 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:57
dep. 08:57
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
14.5 km
08:36 09:00 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 08:36
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
9.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
13.5 km
09:36 10:00 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 09:36
Zabare kod Krusevca
arr. 09:37
dep. 09:37
1 km
Trebotin, Put
arr. 09:39
dep. 09:39
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 09:41
dep. 09:41
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 09:45
dep. 09:45
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 09:47
dep. 09:47
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 09:49
dep. 09:49
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 09:51
dep. 09:51
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 09:53
dep. 09:53
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 09:55
dep. 09:55
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:56
dep. 09:56
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:57
dep. 09:57
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:58
dep. 09:58
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:59
dep. 09:59
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:00
14.5 km
10:36 11:00 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 10:36
Zabare kod Krusevca
arr. 10:37
dep. 10:37
1 km
Trebotin, Put
arr. 10:39
dep. 10:39
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 10:41
dep. 10:41
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 10:45
dep. 10:45
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 10:47
dep. 10:47
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 10:49
dep. 10:49
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 10:51
dep. 10:51
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:56
dep. 10:56
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:57
dep. 10:57
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:58
dep. 10:58
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:59
dep. 10:59
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
14.5 km
12:03 12:30 (00:27)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 12:03
Zabare kod Krusevca
arr. 12:04
dep. 12:04
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 12:06
dep. 12:06
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:09
dep. 12:09
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:14
dep. 12:14
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:20
dep. 12:20
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:22
dep. 12:22
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:24
dep. 12:24
11.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:26
dep. 12:26
11.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
12.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
12.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
13.3 km
12:36 13:00 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 12:36
Zabare kod Krusevca
arr. 12:38
dep. 12:38
1 km
Trebotin, Put
arr. 12:39
dep. 12:39
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 12:41
dep. 12:41
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:45
dep. 12:45
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:47
dep. 12:47
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:49
dep. 12:49
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:56
dep. 12:56
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:57
dep. 12:57
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:58
dep. 12:58
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:59
dep. 12:59
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
14.5 km
13:03 13:30 (00:27)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 13:03
Zabare kod Krusevca
arr. 13:04
dep. 13:04
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:09
dep. 13:09
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:16
dep. 13:16
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:18
dep. 13:18
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:20
dep. 13:20
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:22
dep. 13:22
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:24
dep. 13:24
11.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:26
dep. 13:26
11.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:28
dep. 13:28
12.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:29
dep. 13:29
12.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:30
13.3 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca
dep. 13:30
Trebotin, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Mesevo, Put
arr. 13:56
dep. 13:56
8 km
Mesevo, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
7 km
Mesevo, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
6 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
5.5 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 14:04
dep. 14:04
10.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:08
dep. 14:08
13 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
14 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:11
dep. 14:11
14.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:12
dep. 14:12
15.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:13
dep. 14:13
17 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:15
dep. 14:15
17.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:17
dep. 14:17
18.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:19
dep. 14:19
18.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:20
19.5 km
13:36 14:00 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 13:36
Zabare kod Krusevca
arr. 13:37
dep. 13:37
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 13:39
dep. 13:39
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 13:41
dep. 13:41
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:45
dep. 13:45
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:47
dep. 13:47
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 13:49
dep. 13:49
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:51
dep. 13:51
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:56
dep. 13:56
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:57
dep. 13:57
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:58
dep. 13:58
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:59
dep. 13:59
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:00
13.5 km
14:13 14:46 (00:33)
Hem.produktBivoljski most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 14:13
Zabare kod Krusevca
arr. 14:14
dep. 14:14
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 14:16
dep. 14:16
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 14:17
dep. 14:17
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:19
dep. 14:19
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:30
dep. 14:30
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:32
dep. 14:32
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:34
dep. 14:34
11.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:36
dep. 14:36
11.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:38
dep. 14:38
12.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
12.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
14.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:46
15.4 km
14:21 14:50 (00:29)
Hem.produktNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 14:21
Zabare kod Krusevca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 14:24
dep. 14:24
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 14:26
dep. 14:26
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:30
dep. 14:30
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:34
dep. 14:34
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:41
dep. 14:41
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
13.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:50
15 km
14:51 15:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 14:51
Zabare kod Krusevca
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Trebotin, Put
arr. 14:54
dep. 14:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 14:56
dep. 14:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:00
dep. 15:00
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:02
dep. 15:02
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:04
dep. 15:04
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:06
dep. 15:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:08
dep. 15:08
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:11
dep. 15:11
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:12
dep. 15:12
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:13
dep. 15:13
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:14
dep. 15:14
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:15
14.5 km
15:03 15:30 (00:27)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 15:03
Zabare kod Krusevca
arr. 15:04
dep. 15:04
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 15:07
dep. 15:07
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:09
dep. 15:09
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:12
dep. 15:12
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:14
dep. 15:14
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:16
dep. 15:16
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:18
dep. 15:18
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:22
dep. 15:22
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:24
dep. 15:24
11.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:26
dep. 15:26
11.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:28
dep. 15:28
12.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:29
dep. 15:29
12.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:30
13.3 km
15:51 16:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 15:51
Zabare kod Krusevca
arr. 15:52
dep. 15:52
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 15:56
dep. 15:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:00
dep. 16:00
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:02
dep. 16:02
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:04
dep. 16:04
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:11
dep. 16:11
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:12
dep. 16:12
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:13
dep. 16:13
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:14
dep. 16:14
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:15
13.5 km
16:06 16:32 (00:26)
Hem.produktNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 16:06
Zabare kod Krusevca
arr. 16:07
dep. 16:07
0.5 km
Trebotin, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 16:11
dep. 16:11
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:15
dep. 16:15
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:19
dep. 16:19
6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:21
dep. 16:21
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:26
dep. 16:26
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:27
dep. 16:27
11 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:28
dep. 16:28
11.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
13.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
14.5 km
17:51 18:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 17:51
Zabare kod Krusevca
arr. 17:52
dep. 17:52
1 km
Trebotin, Put
arr. 17:54
dep. 17:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 17:56
dep. 17:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 18:00
dep. 18:00
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 18:02
dep. 18:02
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 18:04
dep. 18:04
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 18:06
dep. 18:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:11
dep. 18:11
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:12
dep. 18:12
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:13
dep. 18:13
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:14
dep. 18:14
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
14.5 km
19:51 20:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 19:51
Zabare kod Krusevca
arr. 19:52
dep. 19:52
1 km
Trebotin, Put
arr. 19:54
dep. 19:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 19:56
dep. 19:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:00
dep. 20:00
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:02
dep. 20:02
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:04
dep. 20:04
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:06
dep. 20:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:11
dep. 20:11
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:12
dep. 20:12
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:13
dep. 20:13
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:14
dep. 20:14
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:15
14.5 km
20:51 21:15 (00:24)
Hem.produktBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
dep. 20:51
Zabare kod Krusevca
arr. 20:52
dep. 20:52
1 km
Trebotin, Put
arr. 20:54
dep. 20:54
1.5 km
Mesevo, Put
arr. 20:56
dep. 20:56
2.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 21:00
dep. 21:00
3.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 21:02
dep. 21:02
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 21:04
dep. 21:04
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 21:06
dep. 21:06
7 km
Begovo Brdo, 2
arr. 21:08
dep. 21:08
9 km
Begovo Brdo, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
10 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 21:11
dep. 21:11
10.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 21:12
dep. 21:12
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 21:13
dep. 21:13
13 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 21:14
dep. 21:14
13.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:15
14.5 km

Naselja Zabare kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zabare kod Krusevca je u 04:51 h, dok je poslednji polazak u 20:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.