Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vukovic - Kucevo timetable

wednesday, 23.10.2019.
07:17 07:50 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukovic
dep. 07:17
Srpce
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Ljesnica
arr. 07:23
dep. 07:23
4 km
Sena
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
11 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:42
dep. 07:42
16 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
17 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:50
19 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukovic
dep. 13:00
Srpce
arr. 13:03
dep. 13:03
1.7 km
Ljesnica
arr. 13:06
dep. 13:06
3.5 km
Sena
arr. 13:09
dep. 13:09
5.6 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 13:17
dep. 13:17
9.7 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 13:21
dep. 13:21
12.8 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 13:31
dep. 13:31
17.5 km
Kaona kod Kuceva, Kamenica
arr. 13:27
dep. 13:27
15.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 13:36
dep. 13:36
18.6 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:38
dep. 13:38
19.3 km
Kucevo, Kamenolom
arr. 13:40
dep. 13:40
20.8 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
23.2 km
13:41 14:14 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukovic
dep. 13:41
Zelenik
arr. 13:39
dep. 13:39
-1.6 km
Sena
arr. 13:56
dep. 13:56
9.8 km
Turija kod Kuceva
arr. 14:00
dep. 14:00
12.5 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:02
dep. 14:02
13.2 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:07
dep. 14:07
16.9 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 14:08
dep. 14:08
17.4 km
Kaona kod Kuceva
arr. 14:09
dep. 14:09
18.1 km
Kucevo, Kamenolom
arr. 14:11
dep. 14:11
19.6 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:14
21.8 km
Vukovic - Kucevo timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
07:17 07:50 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukovic
dep. 07:17
Srpce
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Ljesnica
arr. 07:23
dep. 07:23
4 km
Sena
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
11 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:42
dep. 07:42
16 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
17 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:50
19 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukovic
dep. 13:00
Srpce
arr. 13:03
dep. 13:03
1.7 km
Ljesnica
arr. 13:06
dep. 13:06
3.5 km
Sena
arr. 13:09
dep. 13:09
5.6 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 13:17
dep. 13:17
9.7 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 13:21
dep. 13:21
12.8 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 13:31
dep. 13:31
17.5 km
Kaona kod Kuceva, Kamenica
arr. 13:27
dep. 13:27
15.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 13:36
dep. 13:36
18.6 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:38
dep. 13:38
19.3 km
Kucevo, Kamenolom
arr. 13:40
dep. 13:40
20.8 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
23.2 km
13:41 14:14 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukovic
dep. 13:41
Zelenik
arr. 13:39
dep. 13:39
-1.6 km
Sena
arr. 13:56
dep. 13:56
9.8 km
Turija kod Kuceva
arr. 14:00
dep. 14:00
12.5 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:02
dep. 14:02
13.2 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:07
dep. 14:07
16.9 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 14:08
dep. 14:08
17.4 km
Kaona kod Kuceva
arr. 14:09
dep. 14:09
18.1 km
Kucevo, Kamenolom
arr. 14:11
dep. 14:11
19.6 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:14
21.8 km
Vukovic - Kucevo timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
07:17 07:50 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukovic
dep. 07:17
Srpce
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Ljesnica
arr. 07:23
dep. 07:23
4 km
Sena
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
11 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:42
dep. 07:42
16 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
17 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:50
19 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukovic
dep. 13:00
Srpce
arr. 13:03
dep. 13:03
1.7 km
Ljesnica
arr. 13:06
dep. 13:06
3.5 km
Sena
arr. 13:09
dep. 13:09
5.6 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 13:17
dep. 13:17
9.7 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 13:21
dep. 13:21
12.8 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 13:31
dep. 13:31
17.5 km
Kaona kod Kuceva, Kamenica
arr. 13:27
dep. 13:27
15.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 13:36
dep. 13:36
18.6 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:38
dep. 13:38
19.3 km
Kucevo, Kamenolom
arr. 13:40
dep. 13:40
20.8 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
23.2 km
13:41 14:14 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukovic
dep. 13:41
Zelenik
arr. 13:39
dep. 13:39
-1.6 km
Sena
arr. 13:56
dep. 13:56
9.8 km
Turija kod Kuceva
arr. 14:00
dep. 14:00
12.5 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:02
dep. 14:02
13.2 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:07
dep. 14:07
16.9 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 14:08
dep. 14:08
17.4 km
Kaona kod Kuceva
arr. 14:09
dep. 14:09
18.1 km
Kucevo, Kamenolom
arr. 14:11
dep. 14:11
19.6 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:14
21.8 km

Naselja Vukovic i Kucevo su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vukovic je u 07:17 h, dok je poslednji polazak u 13:41 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.