Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vukicevica - Obrenovac timetable

sunday, 23.02.2020.
04:45 05:33 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 04:45
Vukicevica, Prodavnica
arr. 04:47
dep. 04:47
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 04:48
dep. 04:48
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 04:50
dep. 04:50
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 04:52
dep. 04:52
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 04:54
dep. 04:54
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 04:56
dep. 04:56
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 04:57
dep. 04:57
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 04:58
dep. 04:58
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 05:00
dep. 05:00
8.3 km
Piroman, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 05:12
dep. 05:12
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 05:14
dep. 05:14
18.5 km
Stubline, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 05:17
dep. 05:17
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 05:18
dep. 05:18
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 05:20
dep. 05:20
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:22
dep. 05:22
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:26
dep. 05:26
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:28
dep. 05:28
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 05:30
dep. 05:30
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 05:31
dep. 05:31
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:32
dep. 05:32
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:33
30 km
06:30 07:18 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 06:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 06:32
dep. 06:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 06:41
dep. 06:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 06:42
dep. 06:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 06:43
dep. 06:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 06:45
dep. 06:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 06:57
dep. 06:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 06:59
dep. 06:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 07:02
dep. 07:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 07:03
dep. 07:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 07:05
dep. 07:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 07:07
dep. 07:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 07:11
dep. 07:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:13
dep. 07:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 07:15
dep. 07:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 07:16
dep. 07:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:17
dep. 07:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 07:18
30 km
07:30 08:18 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 07:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 07:32
dep. 07:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 07:41
dep. 07:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 07:42
dep. 07:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 07:43
dep. 07:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 07:57
dep. 07:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 07:59
dep. 07:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 08:02
dep. 08:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 08:03
dep. 08:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 08:05
dep. 08:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:07
dep. 08:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:11
dep. 08:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:13
dep. 08:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 08:15
dep. 08:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 08:16
dep. 08:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:17
dep. 08:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 08:18
30 km
07:42 08:32 (00:50)
Rakičina KućaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Rakičina Kuća
dep. 07:42
Vukicevica, Prodavnica
arr. 07:44
dep. 07:44
0.7 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 07:46
dep. 07:46
2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 07:48
dep. 07:48
3.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 07:52
dep. 07:52
5 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 07:54
dep. 07:54
5.6 km
Orasac kod Obrenovca, Mikici
arr. 07:56
dep. 07:56
6.5 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 07:58
dep. 07:58
7.4 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 08:00
dep. 08:00
8.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 08:02
dep. 08:02
9.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 08:04
dep. 08:04
10.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 08:05
dep. 08:05
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 08:06
dep. 08:06
12.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 08:08
dep. 08:08
12.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 08:10
dep. 08:10
13.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 08:12
dep. 08:12
14.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 08:14
dep. 08:14
15.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 08:16
dep. 08:16
16.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 08:18
dep. 08:18
17.9 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:20
dep. 08:20
19.1 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:22
dep. 08:22
20.6 km
Zvecka, Čivija
arr. 08:24
dep. 08:24
21.4 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 08:26
dep. 08:26
22.3 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:28
dep. 08:28
23.2 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 08:30
dep. 08:30
23.9 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 08:31
dep. 08:31
24.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:32
25.6 km
08:30 09:18 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 08:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 08:32
dep. 08:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 08:35
dep. 08:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 08:37
dep. 08:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 08:41
dep. 08:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 08:42
dep. 08:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 08:43
dep. 08:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 08:45
dep. 08:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 08:57
dep. 08:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 08:59
dep. 08:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 09:02
dep. 09:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 09:03
dep. 09:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:05
dep. 09:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:07
dep. 09:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:11
dep. 09:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:13
dep. 09:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:15
dep. 09:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:16
dep. 09:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:17
dep. 09:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:18
30 km
09:30 10:18 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 09:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 09:32
dep. 09:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 09:37
dep. 09:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 09:39
dep. 09:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 09:41
dep. 09:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 09:42
dep. 09:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 09:43
dep. 09:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 09:45
dep. 09:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 09:57
dep. 09:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 09:59
dep. 09:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 10:02
dep. 10:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 10:03
dep. 10:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 10:05
dep. 10:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:07
dep. 10:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 10:11
dep. 10:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 10:15
dep. 10:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 10:16
dep. 10:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 10:17
dep. 10:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 10:18
30 km
10:30 11:18 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 10:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 10:32
dep. 10:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 10:39
dep. 10:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 10:41
dep. 10:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 10:42
dep. 10:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 10:43
dep. 10:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 10:45
dep. 10:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 10:57
dep. 10:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 10:59
dep. 10:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 11:02
dep. 11:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 11:03
dep. 11:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 11:05
dep. 11:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:07
dep. 11:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 11:11
dep. 11:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:13
dep. 11:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 11:15
dep. 11:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 11:16
dep. 11:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:17
dep. 11:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:18
30 km
11:40 12:40 (01:00)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 11:40
Vukicevica, Prodavnica
arr. 11:42
dep. 11:42
1.3 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Vukicevica, Arsenovica brdo
arr. 11:47
dep. 11:47
2.8 km
Vukicevica, 2
arr. 11:48
dep. 11:48
3.6 km
arr. 11:49
dep. 11:49
4.3 km
Vukicevica, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
5 km
Vukicevica, Arsenovica brdo
arr. 11:51
dep. 11:51
5.8 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 11:53
dep. 11:53
6.6 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 11:55
dep. 11:55
7.6 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 12:08
dep. 12:08
15.6 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 12:06
dep. 12:06
14.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 12:04
dep. 12:04
13 km
Ljubinic, Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
12.4 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 12:02
dep. 12:02
11.9 km
Orasac kod Obrenovca, Mikici
arr. 12:09
dep. 12:09
16.5 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 12:11
dep. 12:11
17.4 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 12:13
dep. 12:13
18.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 12:15
dep. 12:15
19.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 12:16
dep. 12:16
20.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 12:17
dep. 12:17
21.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 12:18
dep. 12:18
22.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 12:20
dep. 12:20
22.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 12:21
dep. 12:21
23.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 12:22
dep. 12:22
24.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 12:24
dep. 12:24
25.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 12:26
dep. 12:26
26.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 12:28
dep. 12:28
27.9 km
Stubline, Мagacin
arr. 12:30
dep. 12:30
29.1 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:32
dep. 12:32
30.6 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:33
dep. 12:33
31.4 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:34
dep. 12:34
32.3 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:35
dep. 12:35
33.2 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:38
dep. 12:38
33.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:40
35.6 km
12:30 13:18 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 12:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 12:32
dep. 12:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 12:41
dep. 12:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 12:43
dep. 12:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 12:45
dep. 12:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 12:57
dep. 12:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 13:02
dep. 13:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 13:03
dep. 13:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 13:05
dep. 13:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:07
dep. 13:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 13:11
dep. 13:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:13
dep. 13:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 13:15
dep. 13:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 13:16
dep. 13:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:17
dep. 13:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 13:18
30 km
14:15 15:05 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 14:15
Vukicevica, Prodavnica
arr. 14:17
dep. 14:17
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
3.6 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 14:23
dep. 14:23
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 14:25
dep. 14:25
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 14:27
dep. 14:27
7.3 km
Ljubinic, Dom
arr. 14:28
dep. 14:28
7.8 km
Ljubinic, Romi
arr. 14:29
dep. 14:29
8.4 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 14:31
dep. 14:31
9.6 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
11 km
Orasac kod Obrenovca, Mikici
arr. 14:34
dep. 14:34
11.9 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 14:36
dep. 14:36
12.8 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 14:40
dep. 14:40
15.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 14:41
dep. 14:41
16.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 14:43
dep. 14:43
17.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 14:45
dep. 14:45
18.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 14:46
dep. 14:46
19 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 14:47
dep. 14:47
19.8 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 14:49
dep. 14:49
20.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 14:51
dep. 14:51
22 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 14:53
dep. 14:53
23.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:55
dep. 14:55
24.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:57
dep. 14:57
26 km
Zvecka, Čivija
arr. 14:59
dep. 14:59
26.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 15:00
dep. 15:00
27.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:01
dep. 15:01
28.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 15:03
dep. 15:03
29.6 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 15:04
dep. 15:04
29.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:05
31 km
15:30 16:18 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 15:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 15:41
dep. 15:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 15:42
dep. 15:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 15:43
dep. 15:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 15:45
dep. 15:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 15:57
dep. 15:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 15:59
dep. 15:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:02
dep. 16:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:03
dep. 16:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:05
dep. 16:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:07
dep. 16:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:11
dep. 16:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:13
dep. 16:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:15
dep. 16:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:16
dep. 16:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:17
dep. 16:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 16:18
30 km
17:30 18:18 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 17:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 17:32
dep. 17:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 17:39
dep. 17:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 17:41
dep. 17:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 17:42
dep. 17:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 17:43
dep. 17:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 17:45
dep. 17:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 17:57
dep. 17:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:02
dep. 18:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:03
dep. 18:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:05
dep. 18:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:07
dep. 18:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:11
dep. 18:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:13
dep. 18:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 18:15
dep. 18:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 18:16
dep. 18:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:17
dep. 18:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 18:18
30 km
18:05 18:45 (00:40)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 18:05
Vukicevica, Prodavnica
arr. 18:07
dep. 18:07
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 18:08
dep. 18:08
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 18:10
dep. 18:10
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 18:11
dep. 18:11
3.6 km
Orasac kod Obrenovca, Mikici
arr. 18:12
dep. 18:12
4.5 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 18:14
dep. 18:14
5.4 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 18:16
dep. 18:16
6.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 18:18
dep. 18:18
7.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 18:20
dep. 18:20
8.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 18:21
dep. 18:21
9.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 18:22
dep. 18:22
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 18:23
dep. 18:23
10.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 18:24
dep. 18:24
11.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 18:26
dep. 18:26
12.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 18:28
dep. 18:28
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 18:30
dep. 18:30
14.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 18:32
dep. 18:32
15.9 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:34
dep. 18:34
17.1 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:36
dep. 18:36
18.6 km
Zvecka, Čivija
arr. 18:38
dep. 18:38
19.4 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 18:39
dep. 18:39
20.3 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:40
dep. 18:40
21.2 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 18:41
dep. 18:41
21.9 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 18:42
dep. 18:42
22.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:45
23.6 km
18:26 18:55 (00:29)
ProdavnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Prodavnica
dep. 18:26
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 18:28
dep. 18:28
2 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 18:38
dep. 18:38
8 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:48
dep. 18:48
15 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:55
20 km
19:30 20:18 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 19:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 19:32
dep. 19:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 19:41
dep. 19:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 19:42
dep. 19:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 19:43
dep. 19:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 19:57
dep. 19:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 19:59
dep. 19:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:02
dep. 20:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:03
dep. 20:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:05
dep. 20:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 20:07
dep. 20:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:11
dep. 20:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:13
dep. 20:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 20:15
dep. 20:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 20:16
dep. 20:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:17
dep. 20:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 20:18
30 km
21:30 22:18 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 21:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 21:32
dep. 21:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 21:33
dep. 21:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 21:35
dep. 21:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 21:37
dep. 21:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 21:39
dep. 21:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 21:41
dep. 21:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 21:42
dep. 21:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 21:43
dep. 21:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 21:45
dep. 21:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 21:55
dep. 21:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 21:57
dep. 21:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 21:59
dep. 21:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 22:01
dep. 22:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 22:02
dep. 22:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 22:03
dep. 22:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 22:05
dep. 22:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 22:07
dep. 22:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 22:11
dep. 22:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:13
dep. 22:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 22:15
dep. 22:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 22:16
dep. 22:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:17
dep. 22:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 22:18
30 km
22:20 23:00 (00:40)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 22:20
Vukicevica, Prodavnica
arr. 22:22
dep. 22:22
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 22:23
dep. 22:23
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 22:26
dep. 22:26
3.6 km
Orasac kod Obrenovca, Mikici
arr. 22:27
dep. 22:27
4.5 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina kuca
arr. 22:29
dep. 22:29
5.4 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 22:31
dep. 22:31
6.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 22:33
dep. 22:33
7.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 22:35
dep. 22:35
8.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 22:36
dep. 22:36
9.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 22:37
dep. 22:37
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 22:38
dep. 22:38
10.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 22:39
dep. 22:39
11.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 22:41
dep. 22:41
12.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 22:43
dep. 22:43
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 22:45
dep. 22:45
14.6 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 22:47
dep. 22:47
15.9 km
Stubline, Мagacin
arr. 22:49
dep. 22:49
17.1 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:51
dep. 22:51
18.6 km
Zvecka, Čivija
arr. 22:53
dep. 22:53
19.4 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 22:54
dep. 22:54
20.3 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:55
dep. 22:55
21.2 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 22:56
dep. 22:56
21.9 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 22:57
dep. 22:57
22.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:00
23.6 km
23:30 00:18 (00:48)
OkretnicaNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 23:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 23:32
dep. 23:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 23:33
dep. 23:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 23:35
dep. 23:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 23:37
dep. 23:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 23:39
dep. 23:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 23:41
dep. 23:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 23:42
dep. 23:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 23:43
dep. 23:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 23:45
dep. 23:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 23:55
dep. 23:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 23:57
dep. 23:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 23:59
dep. 23:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 00:01
dep. 00:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 00:02
dep. 00:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 00:03
dep. 00:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 00:05
dep. 00:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 00:07
dep. 00:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 00:11
dep. 00:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 00:13
dep. 00:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 00:15
dep. 00:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 00:16
dep. 00:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 00:17
dep. 00:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 00:18
30 km

Naselja Vukicevica i Obrenovac su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vukicevica je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.