Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vukicevica - Baric kod Obrenovca timetable

friday, 22.11.2019.
04:45 05:45 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 04:45
Vukicevica, Prodavnica
arr. 04:47
dep. 04:47
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 04:48
dep. 04:48
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 04:50
dep. 04:50
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 04:52
dep. 04:52
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 04:54
dep. 04:54
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 04:56
dep. 04:56
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 04:57
dep. 04:57
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 04:58
dep. 04:58
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 05:00
dep. 05:00
8.3 km
Piroman, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 05:12
dep. 05:12
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 05:14
dep. 05:14
18.5 km
Stubline, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 05:17
dep. 05:17
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 05:18
dep. 05:18
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 05:20
dep. 05:20
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:22
dep. 05:22
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:26
dep. 05:26
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:28
dep. 05:28
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 05:30
dep. 05:30
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 05:31
dep. 05:31
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:32
dep. 05:32
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:33
dep. 05:33
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 05:34
dep. 05:34
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 05:35
dep. 05:35
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 05:36
dep. 05:36
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 05:42
dep. 05:42
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 05:43
dep. 05:43
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 05:45
36.2 km
05:56 06:29 (00:33)
ProdavnicaRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Prodavnica
dep. 05:56
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:18
dep. 06:18
15 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:29
23 km
06:30 07:30 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 06:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 06:32
dep. 06:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 06:41
dep. 06:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 06:42
dep. 06:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 06:43
dep. 06:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 06:45
dep. 06:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 06:57
dep. 06:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 06:59
dep. 06:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 07:02
dep. 07:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 07:03
dep. 07:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 07:05
dep. 07:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 07:07
dep. 07:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 07:11
dep. 07:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:13
dep. 07:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 07:15
dep. 07:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 07:16
dep. 07:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:17
dep. 07:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 07:18
dep. 07:18
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 07:19
dep. 07:19
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 07:20
dep. 07:20
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 07:21
dep. 07:21
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 07:27
dep. 07:27
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 07:28
dep. 07:28
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 07:30
36.2 km
06:56 07:29 (00:33)
ProdavnicaRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Prodavnica
dep. 06:56
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 06:58
dep. 06:58
2 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:18
dep. 07:18
16 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:27
dep. 07:27
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:29
23 km
07:30 08:30 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 07:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 07:32
dep. 07:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 07:41
dep. 07:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 07:42
dep. 07:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 07:43
dep. 07:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 07:57
dep. 07:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 07:59
dep. 07:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 08:02
dep. 08:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 08:03
dep. 08:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 08:05
dep. 08:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:07
dep. 08:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:11
dep. 08:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:13
dep. 08:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 08:15
dep. 08:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 08:16
dep. 08:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:17
dep. 08:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 08:18
dep. 08:18
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 08:19
dep. 08:19
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 08:20
dep. 08:20
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 08:21
dep. 08:21
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 08:27
dep. 08:27
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 08:28
dep. 08:28
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 08:30
36.2 km
08:30 09:30 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 08:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 08:32
dep. 08:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 08:35
dep. 08:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 08:37
dep. 08:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 08:41
dep. 08:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 08:42
dep. 08:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 08:43
dep. 08:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 08:45
dep. 08:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 08:57
dep. 08:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 08:59
dep. 08:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 09:02
dep. 09:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 09:03
dep. 09:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:05
dep. 09:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:07
dep. 09:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:11
dep. 09:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:13
dep. 09:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:15
dep. 09:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:16
dep. 09:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:17
dep. 09:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:18
dep. 09:18
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 09:19
dep. 09:19
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 09:20
dep. 09:20
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 09:21
dep. 09:21
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:27
dep. 09:27
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 09:28
dep. 09:28
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 09:30
36.2 km
09:30 10:30 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 09:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 09:32
dep. 09:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 09:37
dep. 09:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 09:39
dep. 09:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 09:41
dep. 09:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 09:42
dep. 09:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 09:43
dep. 09:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 09:45
dep. 09:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 09:57
dep. 09:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 09:59
dep. 09:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 10:02
dep. 10:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 10:03
dep. 10:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 10:05
dep. 10:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:07
dep. 10:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 10:11
dep. 10:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 10:15
dep. 10:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 10:16
dep. 10:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 10:17
dep. 10:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 10:18
dep. 10:18
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 10:19
dep. 10:19
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 10:20
dep. 10:20
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 10:21
dep. 10:21
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 10:27
dep. 10:27
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 10:28
dep. 10:28
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 10:30
36.2 km
10:30 11:30 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 10:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 10:32
dep. 10:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 10:39
dep. 10:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 10:41
dep. 10:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 10:42
dep. 10:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 10:43
dep. 10:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 10:45
dep. 10:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 10:57
dep. 10:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 10:59
dep. 10:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 11:02
dep. 11:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 11:03
dep. 11:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 11:05
dep. 11:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:07
dep. 11:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 11:11
dep. 11:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:13
dep. 11:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 11:15
dep. 11:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 11:16
dep. 11:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:17
dep. 11:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:18
dep. 11:18
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 11:19
dep. 11:19
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 11:20
dep. 11:20
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 11:21
dep. 11:21
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 11:27
dep. 11:27
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 11:28
dep. 11:28
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 11:30
36.2 km
10:56 11:29 (00:33)
ProdavnicaRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Prodavnica
dep. 10:56
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 11:08
dep. 11:08
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 11:15
dep. 11:15
13 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
16 km
Obrenovac, Topolice
arr. 11:27
dep. 11:27
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:29
23 km
12:30 13:30 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 12:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 12:32
dep. 12:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 12:41
dep. 12:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 12:43
dep. 12:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 12:45
dep. 12:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 12:57
dep. 12:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 13:02
dep. 13:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 13:03
dep. 13:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 13:05
dep. 13:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:07
dep. 13:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 13:11
dep. 13:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:13
dep. 13:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 13:15
dep. 13:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 13:16
dep. 13:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:17
dep. 13:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 13:18
dep. 13:18
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 13:19
dep. 13:19
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 13:20
dep. 13:20
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 13:21
dep. 13:21
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 13:27
dep. 13:27
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 13:28
dep. 13:28
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 13:30
36.2 km
15:30 16:30 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 15:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 15:41
dep. 15:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 15:42
dep. 15:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 15:43
dep. 15:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 15:45
dep. 15:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 15:57
dep. 15:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 15:59
dep. 15:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:02
dep. 16:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:03
dep. 16:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:05
dep. 16:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:07
dep. 16:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:11
dep. 16:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:13
dep. 16:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:15
dep. 16:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:16
dep. 16:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:17
dep. 16:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 16:18
dep. 16:18
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 16:19
dep. 16:19
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 16:20
dep. 16:20
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 16:21
dep. 16:21
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:27
dep. 16:27
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 16:28
dep. 16:28
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 16:30
36.2 km
16:06 16:39 (00:33)
ProdavnicaRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Prodavnica
dep. 16:06
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 16:18
dep. 16:18
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:37
dep. 16:37
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:39
23 km
17:30 18:30 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 17:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 17:32
dep. 17:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 17:39
dep. 17:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 17:41
dep. 17:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 17:42
dep. 17:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 17:43
dep. 17:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 17:45
dep. 17:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 17:57
dep. 17:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:02
dep. 18:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:03
dep. 18:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:05
dep. 18:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:07
dep. 18:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:11
dep. 18:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:13
dep. 18:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 18:15
dep. 18:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 18:16
dep. 18:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:17
dep. 18:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 18:18
dep. 18:18
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 18:19
dep. 18:19
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 18:20
dep. 18:20
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 18:21
dep. 18:21
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:27
dep. 18:27
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 18:28
dep. 18:28
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 18:30
36.2 km
19:30 20:30 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 19:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 19:32
dep. 19:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 19:41
dep. 19:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 19:42
dep. 19:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 19:43
dep. 19:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 19:57
dep. 19:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 19:59
dep. 19:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:02
dep. 20:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:03
dep. 20:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:05
dep. 20:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 20:07
dep. 20:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:11
dep. 20:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:13
dep. 20:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 20:15
dep. 20:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 20:16
dep. 20:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:17
dep. 20:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 20:18
dep. 20:18
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 20:19
dep. 20:19
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 20:20
dep. 20:20
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 20:21
dep. 20:21
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 20:27
dep. 20:27
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 20:28
dep. 20:28
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 20:30
36.2 km
21:30 22:30 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 21:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 21:32
dep. 21:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 21:33
dep. 21:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 21:35
dep. 21:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 21:37
dep. 21:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 21:39
dep. 21:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 21:41
dep. 21:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 21:42
dep. 21:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 21:43
dep. 21:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 21:45
dep. 21:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 21:55
dep. 21:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 21:57
dep. 21:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 21:59
dep. 21:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 22:01
dep. 22:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 22:02
dep. 22:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 22:03
dep. 22:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 22:05
dep. 22:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 22:07
dep. 22:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 22:11
dep. 22:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:13
dep. 22:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 22:15
dep. 22:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 22:16
dep. 22:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:17
dep. 22:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 22:18
dep. 22:18
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 22:19
dep. 22:19
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 22:20
dep. 22:20
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 22:21
dep. 22:21
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 22:24
dep. 22:24
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 22:27
dep. 22:27
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 22:28
dep. 22:28
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 22:30
36.2 km
23:30 00:30 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukicevica, Okretnica
dep. 23:30
Vukicevica, Prodavnica
arr. 23:32
dep. 23:32
1.3 km
Vukicevica, Rakicina kuca
arr. 23:33
dep. 23:33
2 km
Orasac kod Obrenovca, Šuma
arr. 23:35
dep. 23:35
3 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 23:37
dep. 23:37
4 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 23:39
dep. 23:39
5 km
Ljubinic, Romi
arr. 23:41
dep. 23:41
6.2 km
Ljubinic, Dom
arr. 23:42
dep. 23:42
6.8 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 23:43
dep. 23:43
7.3 km
Ljubinic, Groblje
arr. 23:45
dep. 23:45
8.3 km
Piroman, Center
arr. 23:55
dep. 23:55
16.5 km
Piroman, Keserovići
arr. 23:57
dep. 23:57
17.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 23:59
dep. 23:59
18.5 km
Stubline, Center
arr. 00:01
dep. 00:01
19.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 00:02
dep. 00:02
20.5 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 00:03
dep. 00:03
21.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 00:05
dep. 00:05
22.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 00:07
dep. 00:07
23.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 00:11
dep. 00:11
25.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 00:13
dep. 00:13
26.7 km
Zvecka, Čivija
arr. 00:15
dep. 00:15
27.5 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 00:16
dep. 00:16
28.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 00:17
dep. 00:17
29.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 00:18
dep. 00:18
30 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 00:19
dep. 00:19
30.9 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 00:20
dep. 00:20
31.4 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 00:21
dep. 00:21
31.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 00:24
dep. 00:24
33.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 00:27
dep. 00:27
34.7 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 00:28
dep. 00:28
35.2 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 00:30
36.2 km

Naselja Vukicevica i Baric kod Obrenovca su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vukicevica je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.