Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vukanja - Tesica timetable

friday, 15.11.2019.
05:30 06:15 (00:45)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 05:30
Vukanja, Dom kulture
arr. 05:33
dep. 05:33
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 05:35
dep. 05:35
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 05:37
dep. 05:37
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:40
dep. 05:40
4.4 km
Kulina
arr. 05:59
dep. 05:59
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 05:52
dep. 05:52
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 06:01
dep. 06:01
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 06:04
dep. 06:04
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:08
dep. 06:08
24.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:10
dep. 06:10
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
40 km
Tesica, Center
arr. 06:15
40.9 km
07:00 08:01 (01:01)
OkretnicaUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 07:00
Vukanja, Dom kulture
arr. 07:02
dep. 07:02
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 07:06
dep. 07:06
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Kulina
arr. 07:25
dep. 07:25
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:19
dep. 07:19
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:51
dep. 07:51
30.3 km
Mali Drenovac
arr. 07:44
dep. 07:44
27.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
40 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
40.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
40.9 km
10:10 11:00 (00:50)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 10:10
Vukanja, Dom kulture
arr. 10:14
dep. 10:14
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 10:18
dep. 10:18
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:19
dep. 10:19
4.4 km
Kulina
arr. 10:40
dep. 10:40
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 10:26
dep. 10:26
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 10:41
dep. 10:41
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 10:45
dep. 10:45
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 10:49
dep. 10:49
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 10:50
dep. 10:50
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 10:53
dep. 10:53
24.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 10:55
dep. 10:55
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:58
dep. 10:58
40 km
Tesica, Center
arr. 11:00
40.9 km
13:30 14:06 (00:36)
OkretnicaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 13:30
Vukanja, Dom kulture
arr. 13:34
dep. 13:34
1.5 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 13:36
dep. 13:36
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Kulina, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
7.9 km
Kulina, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
11.7 km
Suric, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
12.6 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 13:53
dep. 13:53
13.9 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
14.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 13:56
dep. 13:56
16.2 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
17.2 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
17.9 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
19.6 km
Tesica, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:06
22.2 km
Vukanja - Tesica timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
05:30 06:15 (00:45)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 05:30
Vukanja, Dom kulture
arr. 05:33
dep. 05:33
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 05:35
dep. 05:35
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 05:37
dep. 05:37
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:40
dep. 05:40
4.4 km
Kulina
arr. 05:59
dep. 05:59
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 05:52
dep. 05:52
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 06:01
dep. 06:01
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 06:04
dep. 06:04
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:08
dep. 06:08
24.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:10
dep. 06:10
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
40 km
Tesica, Center
arr. 06:15
40.9 km
07:00 08:01 (01:01)
OkretnicaUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 07:00
Vukanja, Dom kulture
arr. 07:02
dep. 07:02
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 07:06
dep. 07:06
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Kulina
arr. 07:25
dep. 07:25
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:19
dep. 07:19
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:51
dep. 07:51
30.3 km
Mali Drenovac
arr. 07:44
dep. 07:44
27.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
40 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
40.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
40.9 km
10:10 11:00 (00:50)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 10:10
Vukanja, Dom kulture
arr. 10:14
dep. 10:14
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 10:18
dep. 10:18
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:19
dep. 10:19
4.4 km
Kulina
arr. 10:40
dep. 10:40
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 10:26
dep. 10:26
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 10:41
dep. 10:41
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 10:45
dep. 10:45
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 10:49
dep. 10:49
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 10:50
dep. 10:50
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 10:53
dep. 10:53
24.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 10:55
dep. 10:55
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:58
dep. 10:58
40 km
Tesica, Center
arr. 11:00
40.9 km
13:30 14:06 (00:36)
OkretnicaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 13:30
Vukanja, Dom kulture
arr. 13:34
dep. 13:34
1.5 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 13:36
dep. 13:36
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Kulina, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
7.9 km
Kulina, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
11.7 km
Suric, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
12.6 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 13:53
dep. 13:53
13.9 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
14.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 13:56
dep. 13:56
16.2 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
17.2 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
17.9 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
19.6 km
Tesica, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:06
22.2 km

Naselja Vukanja i Tesica su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vukanja je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.