Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vukanja - Tesica timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Vukanja - Tesica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:25 06:15 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 05:25
Vukanja, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 05:32
dep. 05:32
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Kulina
arr. 05:54
dep. 05:54
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 05:47
dep. 05:47
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 05:56
dep. 05:56
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 05:59
dep. 05:59
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:03
dep. 06:03
24.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
40 km
Tesica, Center
arr. 06:15
40.9 km
Vukanja - Tesica timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:25 06:15 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 05:25
Vukanja, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 05:32
dep. 05:32
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Kulina
arr. 05:54
dep. 05:54
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 05:47
dep. 05:47
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 05:56
dep. 05:56
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 05:59
dep. 05:59
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:03
dep. 06:03
24.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
40 km
Tesica, Center
arr. 06:15
40.9 km
Vukanja - Tesica timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:25 06:15 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 05:25
Vukanja, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 05:32
dep. 05:32
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Kulina
arr. 05:54
dep. 05:54
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 05:47
dep. 05:47
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 05:56
dep. 05:56
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 05:59
dep. 05:59
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:03
dep. 06:03
24.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
40 km
Tesica, Center
arr. 06:15
40.9 km
Vukanja - Tesica timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
05:25 06:15 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 05:25
Vukanja, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 05:32
dep. 05:32
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Kulina
arr. 05:54
dep. 05:54
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 05:47
dep. 05:47
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 05:56
dep. 05:56
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 05:59
dep. 05:59
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:03
dep. 06:03
24.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
40 km
Tesica, Center
arr. 06:15
40.9 km
Vukanja - Tesica timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
05:25 06:15 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 05:25
Vukanja, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 05:32
dep. 05:32
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Kulina
arr. 05:54
dep. 05:54
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 05:47
dep. 05:47
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 05:56
dep. 05:56
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 05:59
dep. 05:59
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:03
dep. 06:03
24.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
40 km
Tesica, Center
arr. 06:15
40.9 km
Vukanja - Tesica timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
05:25 06:15 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 05:25
Vukanja, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 05:32
dep. 05:32
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Kulina
arr. 05:54
dep. 05:54
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 05:47
dep. 05:47
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 05:56
dep. 05:56
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 05:59
dep. 05:59
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:03
dep. 06:03
24.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
40 km
Tesica, Center
arr. 06:15
40.9 km
Vukanja - Tesica timetable
Departures on: tuesday, 30.07.2019.
05:25 06:15 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 05:25
Vukanja, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 05:32
dep. 05:32
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Kulina
arr. 05:54
dep. 05:54
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 05:47
dep. 05:47
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 05:56
dep. 05:56
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 05:59
dep. 05:59
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:03
dep. 06:03
24.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
40 km
Tesica, Center
arr. 06:15
40.9 km

Naselja Vukanja i Tesica su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vukanja je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 05:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.