Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vukanja - Nis timetable

thursday, 27.02.2020.
13:30 14:45 (01:15)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 13:30
Vukanja, Dom kulture
arr. 13:34
dep. 13:34
1.5 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 13:36
dep. 13:36
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Kulina, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
7.9 km
Kulina, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
11.7 km
Suric, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
12.6 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 13:53
dep. 13:53
13.9 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
14.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 13:56
dep. 13:56
16.2 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
17.2 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
17.9 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
19.6 km
Tesica, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
22.2 km
Bankovac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
22.8 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
23.6 km
Grejac
arr. 14:10
dep. 14:10
24.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
25.2 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 14:14
dep. 14:14
26.7 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
27.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:16
dep. 14:16
28.2 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:18
dep. 14:18
29.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
30 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
32.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:23
dep. 14:23
32.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:28
dep. 14:28
34.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
35 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:31
dep. 14:31
35.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
37.9 km
Donji Komren
arr. 14:39
dep. 14:39
40.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:41
dep. 14:41
41.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
43.5 km
Vukanja - Nis timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
13:30 14:45 (01:15)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 13:30
Vukanja, Dom kulture
arr. 13:34
dep. 13:34
1.5 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 13:36
dep. 13:36
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Kulina, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
7.9 km
Kulina, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
11.7 km
Suric, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
12.6 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 13:53
dep. 13:53
13.9 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
14.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 13:56
dep. 13:56
16.2 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
17.2 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
17.9 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
19.6 km
Tesica, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
22.2 km
Bankovac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
22.8 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
23.6 km
Grejac
arr. 14:10
dep. 14:10
24.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
25.2 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 14:14
dep. 14:14
26.7 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
27.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:16
dep. 14:16
28.2 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:18
dep. 14:18
29.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
30 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
32.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:23
dep. 14:23
32.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:28
dep. 14:28
34.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
35 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:31
dep. 14:31
35.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
37.9 km
Donji Komren
arr. 14:39
dep. 14:39
40.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:41
dep. 14:41
41.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
43.5 km
Vukanja - Nis timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
13:30 14:45 (01:15)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 13:30
Vukanja, Dom kulture
arr. 13:34
dep. 13:34
1.5 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 13:36
dep. 13:36
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Kulina, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
7.9 km
Kulina, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
11.7 km
Suric, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
12.6 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 13:53
dep. 13:53
13.9 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
14.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 13:56
dep. 13:56
16.2 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
17.2 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
17.9 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
19.6 km
Tesica, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
22.2 km
Bankovac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
22.8 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
23.6 km
Grejac
arr. 14:10
dep. 14:10
24.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
25.2 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 14:14
dep. 14:14
26.7 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
27.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:16
dep. 14:16
28.2 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:18
dep. 14:18
29.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
30 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
32.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:23
dep. 14:23
32.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:28
dep. 14:28
34.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
35 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:31
dep. 14:31
35.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
37.9 km
Donji Komren
arr. 14:39
dep. 14:39
40.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:41
dep. 14:41
41.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
43.5 km
Vukanja - Nis timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
13:30 14:45 (01:15)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 13:30
Vukanja, Dom kulture
arr. 13:34
dep. 13:34
1.5 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 13:36
dep. 13:36
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Kulina, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
7.9 km
Kulina, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
11.7 km
Suric, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
12.6 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 13:53
dep. 13:53
13.9 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
14.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 13:56
dep. 13:56
16.2 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
17.2 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
17.9 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
19.6 km
Tesica, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
22.2 km
Bankovac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
22.8 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
23.6 km
Grejac
arr. 14:10
dep. 14:10
24.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
25.2 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 14:14
dep. 14:14
26.7 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
27.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:16
dep. 14:16
28.2 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:18
dep. 14:18
29.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
30 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
32.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:23
dep. 14:23
32.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:28
dep. 14:28
34.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
35 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:31
dep. 14:31
35.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
37.9 km
Donji Komren
arr. 14:39
dep. 14:39
40.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:41
dep. 14:41
41.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
43.5 km
Vukanja - Nis timetable
Departures on: wednesday, 04.03.2020.
13:30 14:45 (01:15)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 13:30
Vukanja, Dom kulture
arr. 13:34
dep. 13:34
1.5 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 13:36
dep. 13:36
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Kulina, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
7.9 km
Kulina, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
11.7 km
Suric, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
12.6 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 13:53
dep. 13:53
13.9 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
14.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 13:56
dep. 13:56
16.2 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
17.2 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
17.9 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
19.6 km
Tesica, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
22.2 km
Bankovac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
22.8 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
23.6 km
Grejac
arr. 14:10
dep. 14:10
24.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
25.2 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 14:14
dep. 14:14
26.7 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
27.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:16
dep. 14:16
28.2 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:18
dep. 14:18
29.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
30 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
32.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:23
dep. 14:23
32.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:28
dep. 14:28
34.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
35 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:31
dep. 14:31
35.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
37.9 km
Donji Komren
arr. 14:39
dep. 14:39
40.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:41
dep. 14:41
41.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
43.5 km
Vukanja - Nis timetable
Departures on: thursday, 05.03.2020.
13:30 14:45 (01:15)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 13:30
Vukanja, Dom kulture
arr. 13:34
dep. 13:34
1.5 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 13:36
dep. 13:36
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Kulina, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
7.9 km
Kulina, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
11.7 km
Suric, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
12.6 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 13:53
dep. 13:53
13.9 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
14.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 13:56
dep. 13:56
16.2 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
17.2 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
17.9 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
19.6 km
Tesica, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
22.2 km
Bankovac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
22.8 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
23.6 km
Grejac
arr. 14:10
dep. 14:10
24.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
25.2 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 14:14
dep. 14:14
26.7 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
27.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:16
dep. 14:16
28.2 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:18
dep. 14:18
29.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
30 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
32.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:23
dep. 14:23
32.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:28
dep. 14:28
34.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
35 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:31
dep. 14:31
35.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
37.9 km
Donji Komren
arr. 14:39
dep. 14:39
40.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:41
dep. 14:41
41.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
43.5 km
Vukanja - Nis timetable
Departures on: friday, 06.03.2020.
13:30 14:45 (01:15)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 13:30
Vukanja, Dom kulture
arr. 13:34
dep. 13:34
1.5 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 13:36
dep. 13:36
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Kulina, Dom
arr. 13:44
dep. 13:44
7.9 km
Kulina, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
11.7 km
Suric, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
12.6 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 13:53
dep. 13:53
13.9 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
14.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 13:56
dep. 13:56
16.2 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
17.2 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
17.9 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
19.6 km
Tesica, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
20.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
22.2 km
Bankovac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
22.8 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
23.6 km
Grejac
arr. 14:10
dep. 14:10
24.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
25.2 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 14:14
dep. 14:14
26.7 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
27.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:16
dep. 14:16
28.2 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:18
dep. 14:18
29.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
30 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
32.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:23
dep. 14:23
32.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:28
dep. 14:28
34.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
35 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:31
dep. 14:31
35.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
37.9 km
Donji Komren
arr. 14:39
dep. 14:39
40.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:41
dep. 14:41
41.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
43.5 km

Naselja Vukanja i Nis su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vukanja je u 13:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.