Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vukanja - Aleksinac timetable

wednesday, 23.10.2019.
07:00 08:20 (01:20)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 07:00
Vukanja, Dom kulture
arr. 07:02
dep. 07:02
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 07:06
dep. 07:06
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Kulina
arr. 07:25
dep. 07:25
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:19
dep. 07:19
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:51
dep. 07:51
30.3 km
Mali Drenovac
arr. 07:44
dep. 07:44
27.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
40 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
40.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
40.9 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 08:03
dep. 08:03
43.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:04
dep. 08:04
44.3 km
Nozrina, II
arr. 08:06
dep. 08:06
45.2 km
Moravac, II
arr. 08:08
dep. 08:08
46.6 km
Moravac, I
arr. 08:10
dep. 08:10
47.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
48.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
dep. 08:17
50.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
52 km
Vukanja - Aleksinac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
07:00 08:20 (01:20)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 07:00
Vukanja, Dom kulture
arr. 07:02
dep. 07:02
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 07:06
dep. 07:06
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Kulina
arr. 07:25
dep. 07:25
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:19
dep. 07:19
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:51
dep. 07:51
30.3 km
Mali Drenovac
arr. 07:44
dep. 07:44
27.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
40 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
40.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
40.9 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 08:03
dep. 08:03
43.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:04
dep. 08:04
44.3 km
Nozrina, II
arr. 08:06
dep. 08:06
45.2 km
Moravac, II
arr. 08:08
dep. 08:08
46.6 km
Moravac, I
arr. 08:10
dep. 08:10
47.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
48.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
dep. 08:17
50.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
52 km
Vukanja - Aleksinac timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
07:00 08:20 (01:20)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 07:00
Vukanja, Dom kulture
arr. 07:02
dep. 07:02
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 07:06
dep. 07:06
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Kulina
arr. 07:25
dep. 07:25
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:19
dep. 07:19
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:51
dep. 07:51
30.3 km
Mali Drenovac
arr. 07:44
dep. 07:44
27.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
40 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
40.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
40.9 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 08:03
dep. 08:03
43.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:04
dep. 08:04
44.3 km
Nozrina, II
arr. 08:06
dep. 08:06
45.2 km
Moravac, II
arr. 08:08
dep. 08:08
46.6 km
Moravac, I
arr. 08:10
dep. 08:10
47.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
48.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
dep. 08:17
50.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
52 km
Vukanja - Aleksinac timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
07:00 08:20 (01:20)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 07:00
Vukanja, Dom kulture
arr. 07:02
dep. 07:02
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 07:06
dep. 07:06
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Kulina
arr. 07:25
dep. 07:25
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:19
dep. 07:19
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:51
dep. 07:51
30.3 km
Mali Drenovac
arr. 07:44
dep. 07:44
27.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
40 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
40.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
40.9 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 08:03
dep. 08:03
43.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:04
dep. 08:04
44.3 km
Nozrina, II
arr. 08:06
dep. 08:06
45.2 km
Moravac, II
arr. 08:08
dep. 08:08
46.6 km
Moravac, I
arr. 08:10
dep. 08:10
47.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
48.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
dep. 08:17
50.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
52 km
Vukanja - Aleksinac timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
07:00 08:20 (01:20)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 07:00
Vukanja, Dom kulture
arr. 07:02
dep. 07:02
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 07:06
dep. 07:06
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Kulina
arr. 07:25
dep. 07:25
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:19
dep. 07:19
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:51
dep. 07:51
30.3 km
Mali Drenovac
arr. 07:44
dep. 07:44
27.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
40 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
40.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
40.9 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 08:03
dep. 08:03
43.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:04
dep. 08:04
44.3 km
Nozrina, II
arr. 08:06
dep. 08:06
45.2 km
Moravac, II
arr. 08:08
dep. 08:08
46.6 km
Moravac, I
arr. 08:10
dep. 08:10
47.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
48.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
dep. 08:17
50.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
52 km
Vukanja - Aleksinac timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
07:00 08:20 (01:20)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 07:00
Vukanja, Dom kulture
arr. 07:02
dep. 07:02
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 07:06
dep. 07:06
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Kulina
arr. 07:25
dep. 07:25
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:19
dep. 07:19
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:51
dep. 07:51
30.3 km
Mali Drenovac
arr. 07:44
dep. 07:44
27.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
40 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
40.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
40.9 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 08:03
dep. 08:03
43.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:04
dep. 08:04
44.3 km
Nozrina, II
arr. 08:06
dep. 08:06
45.2 km
Moravac, II
arr. 08:08
dep. 08:08
46.6 km
Moravac, I
arr. 08:10
dep. 08:10
47.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
48.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
dep. 08:17
50.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
52 km
Vukanja - Aleksinac timetable
Departures on: thursday, 31.10.2019.
07:00 08:20 (01:20)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vukanja, Okretnica
dep. 07:00
Vukanja, Dom kulture
arr. 07:02
dep. 07:02
1.4 km
Vukanja, Ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 07:06
dep. 07:06
3.7 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Kulina
arr. 07:25
dep. 07:25
15.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:19
dep. 07:19
11.9 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
16.8 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
19.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
22.7 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:51
dep. 07:51
30.3 km
Mali Drenovac
arr. 07:44
dep. 07:44
27.3 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
31.6 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
32.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
40 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
40.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
40.9 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 08:03
dep. 08:03
43.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:04
dep. 08:04
44.3 km
Nozrina, II
arr. 08:06
dep. 08:06
45.2 km
Moravac, II
arr. 08:08
dep. 08:08
46.6 km
Moravac, I
arr. 08:10
dep. 08:10
47.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
48.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
dep. 08:17
50.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
52 km

Naselja Vukanja i Aleksinac su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vukanja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.