Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Vuckovica kod Knica - Kragujevac timetable

thursday, 16.08.2018.
05:14 05:38 (00:24)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 05:14
Vuckovica kod Knica
arr. 05:16
dep. 05:16
1.9 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 05:17
dep. 05:17
2.6 km
Dragobraca
arr. 05:20
dep. 05:20
6.5 km
Grosnica
arr. 05:27
dep. 05:27
11.4 km
Kragujevac, Bus station
arr. 05:38
16.3 km
05:35 05:50 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica
dep. 05:35
Dragobraca, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Kragujevac, Bus station
arr. 05:50
11 km
05:54 06:18 (00:24)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 05:54
Vuckovica kod Knica
arr. 05:56
dep. 05:56
1.9 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 05:57
dep. 05:57
2.6 km
Dragobraca
arr. 06:00
dep. 06:00
6.5 km
Grosnica
arr. 06:07
dep. 06:07
11.4 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:18
16.3 km
06:30 07:00 (00:30)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 06:30
Vuckovica kod Knica
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Dragobraca
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 06:44
7 km
06:34 06:48 (00:14)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Intersection
dep. 06:34
Dragobraca, Skola
arr. 06:40
dep. 06:40
3.6 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:48
8.5 km
06:46 06:57 (00:11)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica
dep. 06:46
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 06:47
dep. 06:47
0.7 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:50
dep. 06:50
4.6 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:57
9.5 km
07:01 07:30 (00:29)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 07:01
Vuckovica kod Knica
arr. 07:09
dep. 07:09
5 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 07:11
dep. 07:11
6 km
Dragobraca, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 07:20
dep. 07:20
11 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:30
16 km
07:53 08:10 (00:17)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 07:53
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
17 km
08:00 08:25 (00:25)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 08:00
Vuckovica kod Knica
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Dragobraca
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 08:14
7 km
08:20 08:40 (00:20)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 08:20
Vuckovica kod Knica
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
15 km
08:37 09:01 (00:24)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 08:37
Vuckovica kod Knica
arr. 08:39
dep. 08:39
1.9 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 08:40
dep. 08:40
2.6 km
Dragobraca
arr. 08:43
dep. 08:43
6.5 km
Kragujevac, Koricani
arr. 08:46
8.6 km
09:01 09:30 (00:29)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 09:01
Vuckovica kod Knica
arr. 09:09
dep. 09:09
5 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 09:11
dep. 09:11
6 km
Dragobraca, Skola
arr. 09:13
dep. 09:13
7 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:30
16 km
09:10 09:25 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica
dep. 09:10
Kragujevac, Koricani
arr. 09:16
dep. 09:16
5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
12 km
09:20 09:50 (00:30)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 09:20
Vuckovica kod Knica
arr. 09:26
dep. 09:26
3 km
Dragobraca
arr. 09:31
dep. 09:31
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 09:34
7 km
09:24 09:38 (00:14)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Intersection
dep. 09:24
Dragobraca, Skola
arr. 09:30
dep. 09:30
3.6 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 09:38
8.5 km
10:25 10:45 (00:20)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 10:25
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
17 km
11:00 11:25 (00:25)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 11:00
Vuckovica kod Knica
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Dragobraca
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:14
7 km
11:31 12:00 (00:29)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 11:31
Vuckovica kod Knica
arr. 11:39
dep. 11:39
5 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Dragobraca, Skola
arr. 11:43
dep. 11:43
7 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 11:50
dep. 11:50
11 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:00
16 km
12:00 12:25 (00:25)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 12:00
Vuckovica kod Knica
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Dragobraca
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 12:14
7 km
12:14 12:28 (00:14)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Intersection
dep. 12:14
Dragobraca, Skola
arr. 12:20
dep. 12:20
3.6 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 12:28
8.5 km
12:40 13:00 (00:20)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 12:40
Vuckovica kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
15 km
12:47 13:11 (00:24)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 12:47
Vuckovica kod Knica
arr. 12:49
dep. 12:49
1.9 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 12:50
dep. 12:50
2.6 km
Dragobraca
arr. 12:53
dep. 12:53
6.5 km
Kragujevac, Koricani
arr. 12:56
8.6 km
13:30 13:55 (00:25)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 13:30
Vuckovica kod Knica
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Dragobraca
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 13:44
7 km
13:31 14:00 (00:29)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 13:31
Vuckovica kod Knica
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Dragobraca, Skola
arr. 13:43
dep. 13:43
7 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:00
16 km
13:56 14:07 (00:11)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica
dep. 13:56
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 13:57
dep. 13:57
0.7 km
Dragobraca, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
4.6 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:07
9.5 km
14:30 14:55 (00:25)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 14:30
Vuckovica kod Knica
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Dragobraca
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Kragujevac, Koricani
arr. 14:44
9 km
14:50 15:15 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica
dep. 14:50
Dragobraca, Skola
arr. 14:54
dep. 14:54
4.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:15
14.4 km
15:31 16:00 (00:29)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 15:31
Vuckovica kod Knica
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
16 km
15:45 16:15 (00:30)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 15:45
Vuckovica kod Knica
arr. 15:51
dep. 15:51
3 km
Dragobraca
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 15:59
7 km
16:20 16:45 (00:25)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 16:20
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
14 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
16 km
16:31 17:00 (00:29)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 16:31
Vuckovica kod Knica
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 16:41
dep. 16:41
6 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:43
dep. 16:43
7 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:00
16 km
16:54 17:08 (00:14)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Intersection
dep. 16:54
Dragobraca, Skola
arr. 17:00
dep. 17:00
3.6 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 17:08
8.5 km
17:05 17:30 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica
dep. 17:05
Dragobraca, Skola
arr. 17:09
dep. 17:09
4.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:30
14.4 km
17:31 18:00 (00:29)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 17:31
Vuckovica kod Knica
arr. 17:39
dep. 17:39
5 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 17:41
dep. 17:41
6 km
Dragobraca, Skola
arr. 17:43
dep. 17:43
7 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 17:50
dep. 17:50
11 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:00
16 km
17:45 18:10 (00:25)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 17:45
Vuckovica kod Knica
arr. 17:51
dep. 17:51
3 km
Dragobraca
arr. 17:56
dep. 17:56
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 17:59
7 km
18:20 18:45 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica
dep. 18:20
Dragobraca, Skola
arr. 18:24
dep. 18:24
4.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:45
14.4 km
19:20 19:45 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica
dep. 19:20
Dragobraca, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
11 km
20:00 20:25 (00:25)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 20:00
Vuckovica kod Knica
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Dragobraca
arr. 20:11
dep. 20:11
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 20:14
7 km
20:39 21:03 (00:24)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 20:39
Vuckovica kod Knica
arr. 20:41
dep. 20:41
1.9 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 20:42
dep. 20:42
2.6 km
Dragobraca
arr. 20:45
dep. 20:45
6.5 km
Grosnica
arr. 20:52
dep. 20:52
11.4 km
Kragujevac, Bus station
arr. 21:03
16.3 km
21:17 21:41 (00:24)
Ravni Gaj
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
dep. 21:17
Vuckovica kod Knica
arr. 21:19
dep. 21:19
1.9 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 21:20
dep. 21:20
2.6 km
Dragobraca
arr. 21:23
dep. 21:23
6.5 km
Kragujevac, Koricani
arr. 21:26
8.6 km
21:20 21:35 (00:15)
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica
dep. 21:20
Dragobraca, Skola
arr. 21:25
dep. 21:25
2 km
Kragujevac, Bus station
arr. 21:35
11 km
21:35 22:00 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vuckovica kod Knica
dep. 21:35
Dragobraca, Skola
arr. 21:39
dep. 21:39
4.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 22:00
14.4 km

Naselja Vuckovica kod Knica i Kragujevac su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vuckovica kod Knica je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 21:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.