Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vucje - Leskovac timetable

monday, 18.02.2019.
05:05 06:10 (01:05)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 05:05
Vucje, Hladnjaca
arr. 05:06
dep. 05:06
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 05:08
dep. 05:08
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 05:10
dep. 05:10
3 km
Strojkovce, 2
arr. 05:11
dep. 05:11
4 km
Strojkovce, 1
arr. 05:12
dep. 05:12
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 05:14
dep. 05:14
6 km
Presecina, 2
arr. 05:15
dep. 05:15
8 km
Presecina, 1
arr. 05:15
dep. 05:15
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 05:20
dep. 05:20
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 05:23
dep. 05:23
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 05:24
dep. 05:24
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 05:26
dep. 05:26
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 05:27
dep. 05:27
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 05:29
dep. 05:29
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 05:31
dep. 05:31
18 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:35
dep. 05:35
18.4 km
Leskovac, Hladnjaca
arr. 05:40
dep. 06:05
18.7 km
Leskovac, Legas
arr. 06:10
19 km
05:05 06:10 (01:05)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 05:05
Vucje, Hladnjaca
arr. 05:06
dep. 05:06
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 05:08
dep. 05:08
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 05:10
dep. 05:10
3 km
Strojkovce, 2
arr. 05:11
dep. 05:11
4 km
Strojkovce, 1
arr. 05:12
dep. 05:12
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 05:14
dep. 05:14
6 km
Presecina, 2
arr. 05:15
dep. 05:15
8 km
Presecina, 1
arr. 05:15
dep. 05:15
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 05:20
dep. 05:20
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 05:23
dep. 05:23
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 05:24
dep. 05:24
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 05:26
dep. 05:26
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 05:27
dep. 05:27
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 05:29
dep. 05:29
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 05:31
dep. 05:31
18 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:35
dep. 05:35
18.4 km
Leskovac, Hladnjaca
arr. 05:40
dep. 06:05
18.7 km
Leskovac, Legas
arr. 06:10
19 km
06:00 06:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 06:00
Beli Potok kod Leskovca
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Strojkovce, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Presecina, 2
arr. 06:09
dep. 06:09
7.5 km
Presecina, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
8.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 06:20
dep. 06:20
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 06:22
dep. 06:22
15.5 km
Leskovac, D. vepar
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 06:25
dep. 06:25
16.3 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 06:26
dep. 06:26
16.6 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:30
19 km
06:00 06:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 06:00
Beli Potok kod Leskovca
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Strojkovce, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Presecina, 2
arr. 06:09
dep. 06:09
7.5 km
Presecina, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
8.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 06:20
dep. 06:20
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 06:22
dep. 06:22
15.5 km
Leskovac, D. vepar
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 06:25
dep. 06:25
16.3 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 06:26
dep. 06:26
16.6 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:30
19 km
06:30 07:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 06:30
Vucje, Hladnjaca
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Strojkovce, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Strojkovce, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Presecina, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Presecina, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 06:49
dep. 06:49
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 06:51
dep. 06:51
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 06:52
dep. 06:52
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Leskovac, Legas
arr. 07:00
19 km
06:30 07:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 06:30
Vucje, Hladnjaca
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Strojkovce, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Strojkovce, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Presecina, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Presecina, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 06:49
dep. 06:49
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 06:51
dep. 06:51
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 06:52
dep. 06:52
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Leskovac, Legas
arr. 07:00
19 km
07:00 07:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 07:00
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 07:03
dep. 07:03
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Strojkovce, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Presecina, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
7.5 km
Presecina, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:10
dep. 07:10
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:16
dep. 07:16
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:19
dep. 07:19
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:21
dep. 07:21
15.5 km
Leskovac, D. vepar
arr. 07:23
dep. 07:23
16 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:24
dep. 07:24
16.3 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:25
dep. 07:25
16.6 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 07:27
dep. 07:27
18 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
19 km
07:00 07:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 07:00
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 07:03
dep. 07:03
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Strojkovce, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Presecina, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
7.5 km
Presecina, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:10
dep. 07:10
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:16
dep. 07:16
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:19
dep. 07:19
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:21
dep. 07:21
15.5 km
Leskovac, D. vepar
arr. 07:23
dep. 07:23
16 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:24
dep. 07:24
16.3 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:25
dep. 07:25
16.6 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 07:27
dep. 07:27
18 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
19 km
07:25 07:55 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 07:25
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:30
dep. 07:30
2.5 km
Strojkovce, 3
arr. 07:31
dep. 07:31
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 07:32
dep. 07:32
4 km
Strojkovce, 1
arr. 07:34
dep. 07:34
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Presecina, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
7 km
Presecina, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:48
dep. 07:48
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:49
dep. 07:49
15 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:50
dep. 07:50
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:51
dep. 07:51
16.5 km
Leskovac, SUP
arr. 07:53
dep. 07:53
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:55
18 km
07:25 07:55 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 07:25
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:30
dep. 07:30
2.5 km
Strojkovce, 3
arr. 07:31
dep. 07:31
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 07:32
dep. 07:32
4 km
Strojkovce, 1
arr. 07:34
dep. 07:34
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Presecina, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
7 km
Presecina, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:48
dep. 07:48
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:49
dep. 07:49
15 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:50
dep. 07:50
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:51
dep. 07:51
16.5 km
Leskovac, SUP
arr. 07:53
dep. 07:53
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:55
18 km
08:05 08:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 08:05
Beli Potok kod Leskovca
arr. 08:10
dep. 08:10
3 km
Strojkovce, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
4 km
Strojkovce, 1
arr. 08:14
dep. 08:14
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Presecina, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
6.5 km
Presecina, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
8 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 08:25
dep. 08:25
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 08:29
dep. 08:29
13.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 08:31
dep. 08:31
14.5 km
Leskovac, SUP
arr. 08:33
dep. 08:33
15 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
17 km
08:05 08:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 08:05
Beli Potok kod Leskovca
arr. 08:10
dep. 08:10
3 km
Strojkovce, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
4 km
Strojkovce, 1
arr. 08:14
dep. 08:14
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Presecina, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
6.5 km
Presecina, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
8 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 08:25
dep. 08:25
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 08:29
dep. 08:29
13.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 08:31
dep. 08:31
14.5 km
Leskovac, SUP
arr. 08:33
dep. 08:33
15 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
17 km
09:00 09:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 09:00
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:05
dep. 09:05
2.5 km
Strojkovce, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
4 km
Strojkovce, 1
arr. 09:09
dep. 09:09
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Presecina, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
7 km
Presecina, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 09:12
dep. 09:12
8.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 09:20
dep. 09:20
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 09:23
dep. 09:23
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 09:24
dep. 09:24
15 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 09:25
dep. 09:25
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 09:26
dep. 09:26
16.5 km
Leskovac, SUP
arr. 09:28
dep. 09:28
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:30
19 km
09:00 09:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 09:00
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:05
dep. 09:05
2.5 km
Strojkovce, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
4 km
Strojkovce, 1
arr. 09:09
dep. 09:09
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Presecina, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
7 km
Presecina, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 09:12
dep. 09:12
8.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 09:20
dep. 09:20
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 09:23
dep. 09:23
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 09:24
dep. 09:24
15 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 09:25
dep. 09:25
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 09:26
dep. 09:26
16.5 km
Leskovac, SUP
arr. 09:28
dep. 09:28
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:30
19 km
09:50 10:20 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 09:50
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:52
dep. 09:52
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 09:54
dep. 09:54
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 09:55
dep. 09:55
4 km
Strojkovce, 1
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 09:57
dep. 09:57
6 km
Presecina, 2
arr. 09:59
dep. 09:59
7.5 km
Presecina, 1
arr. 10:00
dep. 10:00
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 10:01
dep. 10:01
8.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 10:03
dep. 10:03
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 10:07
dep. 10:07
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 10:10
dep. 10:10
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 10:12
dep. 10:12
15.5 km
Leskovac, D. vepar
arr. 10:14
dep. 10:14
16 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 10:15
dep. 10:15
16.3 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 10:16
dep. 10:16
16.6 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 10:18
dep. 10:18
18 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:20
19 km
09:50 10:20 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 09:50
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:52
dep. 09:52
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 09:54
dep. 09:54
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 09:55
dep. 09:55
4 km
Strojkovce, 1
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 09:57
dep. 09:57
6 km
Presecina, 2
arr. 09:59
dep. 09:59
7.5 km
Presecina, 1
arr. 10:00
dep. 10:00
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 10:01
dep. 10:01
8.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 10:03
dep. 10:03
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 10:07
dep. 10:07
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 10:10
dep. 10:10
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 10:12
dep. 10:12
15.5 km
Leskovac, D. vepar
arr. 10:14
dep. 10:14
16 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 10:15
dep. 10:15
16.3 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 10:16
dep. 10:16
16.6 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 10:18
dep. 10:18
18 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:20
19 km
10:30 11:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 10:30
Beli Potok kod Leskovca
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Strojkovce, 3
arr. 10:36
dep. 10:36
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 10:37
dep. 10:37
4 km
Strojkovce, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Presecina, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
6.5 km
Presecina, 1
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 10:42
dep. 10:42
8 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 10:50
dep. 10:50
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 10:53
dep. 10:53
13 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 10:54
dep. 10:54
13.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 10:55
dep. 10:55
14 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 10:56
dep. 10:56
14.5 km
Leskovac, SUP
arr. 10:58
dep. 10:58
15 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
17 km
10:30 11:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 10:30
Beli Potok kod Leskovca
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Strojkovce, 3
arr. 10:36
dep. 10:36
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 10:37
dep. 10:37
4 km
Strojkovce, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Presecina, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
6.5 km
Presecina, 1
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 10:42
dep. 10:42
8 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 10:50
dep. 10:50
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 10:53
dep. 10:53
13 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 10:54
dep. 10:54
13.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 10:55
dep. 10:55
14 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 10:56
dep. 10:56
14.5 km
Leskovac, SUP
arr. 10:58
dep. 10:58
15 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
17 km
11:00 11:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 11:00
Vucje, Hladnjaca
arr. 11:01
dep. 11:01
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 11:03
dep. 11:03
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Strojkovce, 2
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Strojkovce, 1
arr. 11:07
dep. 11:07
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
Presecina, 2
arr. 11:10
dep. 11:10
8 km
Presecina, 1
arr. 11:10
dep. 11:10
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 11:12
dep. 11:12
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 11:18
dep. 11:18
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 11:19
dep. 11:19
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 11:21
dep. 11:21
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 11:22
dep. 11:22
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 11:23
dep. 11:23
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 11:25
dep. 11:25
18 km
Leskovac, Legas
arr. 11:30
19 km
11:00 11:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 11:00
Vucje, Hladnjaca
arr. 11:01
dep. 11:01
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 11:03
dep. 11:03
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Strojkovce, 2
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Strojkovce, 1
arr. 11:07
dep. 11:07
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
Presecina, 2
arr. 11:10
dep. 11:10
8 km
Presecina, 1
arr. 11:10
dep. 11:10
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 11:12
dep. 11:12
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 11:18
dep. 11:18
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 11:19
dep. 11:19
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 11:21
dep. 11:21
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 11:22
dep. 11:22
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 11:23
dep. 11:23
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 11:25
dep. 11:25
18 km
Leskovac, Legas
arr. 11:30
19 km
11:45 12:15 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 11:45
Vucje, Hladnjaca
arr. 11:46
dep. 11:46
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 11:48
dep. 11:48
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 11:50
dep. 11:50
3 km
Strojkovce, 2
arr. 11:51
dep. 11:51
4 km
Strojkovce, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Presecina, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
8 km
Presecina, 1
arr. 11:55
dep. 11:55
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 12:00
dep. 12:00
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 12:04
dep. 12:04
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 12:05
dep. 12:05
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 12:06
dep. 12:06
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 12:09
dep. 12:09
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 12:11
dep. 12:11
18 km
Leskovac, Legas
arr. 12:15
19 km
11:45 12:15 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 11:45
Vucje, Hladnjaca
arr. 11:46
dep. 11:46
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 11:48
dep. 11:48
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 11:50
dep. 11:50
3 km
Strojkovce, 2
arr. 11:51
dep. 11:51
4 km
Strojkovce, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Presecina, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
8 km
Presecina, 1
arr. 11:55
dep. 11:55
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 12:00
dep. 12:00
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 12:04
dep. 12:04
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 12:05
dep. 12:05
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 12:06
dep. 12:06
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 12:09
dep. 12:09
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 12:11
dep. 12:11
18 km
Leskovac, Legas
arr. 12:15
19 km
12:50 14:10 (01:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 12:50
Vucje, Hladnjaca
arr. 12:51
dep. 12:51
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 12:57
dep. 12:57
3 km
Strojkovce, 2
arr. 12:59
dep. 12:59
4 km
Strojkovce, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 13:01
dep. 13:01
6 km
Presecina, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
8 km
Presecina, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 13:04
dep. 13:04
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 13:13
dep. 13:13
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 13:14
dep. 13:14
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 13:16
dep. 13:16
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 13:17
dep. 13:17
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 13:19
dep. 13:19
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 13:21
dep. 13:21
18 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:30
dep. 13:30
18.4 km
Leskovac, Hladnjaca
arr. 13:35
dep. 14:05
18.7 km
Leskovac, Legas
arr. 14:10
19 km
12:50 14:10 (01:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 12:50
Vucje, Hladnjaca
arr. 12:51
dep. 12:51
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 12:57
dep. 12:57
3 km
Strojkovce, 2
arr. 12:59
dep. 12:59
4 km
Strojkovce, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 13:01
dep. 13:01
6 km
Presecina, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
8 km
Presecina, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 13:04
dep. 13:04
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 13:13
dep. 13:13
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 13:14
dep. 13:14
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 13:16
dep. 13:16
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 13:17
dep. 13:17
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 13:19
dep. 13:19
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 13:21
dep. 13:21
18 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:30
dep. 13:30
18.4 km
Leskovac, Hladnjaca
arr. 13:35
dep. 14:05
18.7 km
Leskovac, Legas
arr. 14:10
19 km
14:10 15:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 14:10
Vucje, Hladnjaca
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Strojkovce, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Strojkovce, 1
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Presecina, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Presecina, 1
arr. 14:23
dep. 14:23
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 14:30
dep. 14:30
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 14:34
dep. 14:34
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 14:36
dep. 14:36
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 14:37
dep. 14:37
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 14:39
dep. 14:39
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 14:41
dep. 14:41
18 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 14:45
dep. 14:45
18.4 km
Leskovac, Hladnjaca
arr. 14:50
dep. 15:05
18.7 km
Leskovac, Legas
arr. 15:10
19 km
14:10 15:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 14:10
Vucje, Hladnjaca
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Strojkovce, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Strojkovce, 1
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Presecina, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Presecina, 1
arr. 14:23
dep. 14:23
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 14:30
dep. 14:30
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 14:34
dep. 14:34
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 14:36
dep. 14:36
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 14:37
dep. 14:37
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 14:39
dep. 14:39
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 14:41
dep. 14:41
18 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 14:45
dep. 14:45
18.4 km
Leskovac, Hladnjaca
arr. 14:50
dep. 15:05
18.7 km
Leskovac, Legas
arr. 15:10
19 km
15:00 15:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 15:00
Vucje, Hladnjaca
arr. 15:01
dep. 15:01
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 15:07
dep. 15:07
3 km
Strojkovce, 2
arr. 15:09
dep. 15:09
4 km
Strojkovce, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Presecina, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
8 km
Presecina, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 15:24
dep. 15:24
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 15:26
dep. 15:26
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 15:27
dep. 15:27
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 15:28
dep. 15:28
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 15:29
dep. 15:29
18 km
Leskovac, Legas
arr. 15:30
19 km
15:00 15:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 15:00
Vucje, Hladnjaca
arr. 15:01
dep. 15:01
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 15:07
dep. 15:07
3 km
Strojkovce, 2
arr. 15:09
dep. 15:09
4 km
Strojkovce, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Presecina, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
8 km
Presecina, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 15:24
dep. 15:24
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 15:26
dep. 15:26
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 15:27
dep. 15:27
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 15:28
dep. 15:28
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 15:29
dep. 15:29
18 km
Leskovac, Legas
arr. 15:30
19 km
16:05 16:40 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 16:05
Vucje, Hladnjaca
arr. 16:06
dep. 16:06
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 16:09
dep. 16:09
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 16:12
dep. 16:12
3 km
Strojkovce, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
4 km
Strojkovce, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 16:16
dep. 16:16
6 km
Presecina, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
Presecina, 1
arr. 16:18
dep. 16:18
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 16:19
dep. 16:19
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 16:25
dep. 16:25
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 16:28
dep. 16:28
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 16:29
dep. 16:29
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 16:30
dep. 16:30
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 16:31
dep. 16:31
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 16:32
dep. 16:32
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 16:34
dep. 16:34
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 16:36
dep. 16:36
18 km
Leskovac, Legas
arr. 16:40
19 km
16:05 16:40 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 16:05
Vucje, Hladnjaca
arr. 16:06
dep. 16:06
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 16:09
dep. 16:09
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 16:12
dep. 16:12
3 km
Strojkovce, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
4 km
Strojkovce, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 16:16
dep. 16:16
6 km
Presecina, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
Presecina, 1
arr. 16:18
dep. 16:18
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 16:19
dep. 16:19
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 16:25
dep. 16:25
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 16:28
dep. 16:28
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 16:29
dep. 16:29
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 16:30
dep. 16:30
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 16:31
dep. 16:31
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 16:32
dep. 16:32
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 16:34
dep. 16:34
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 16:36
dep. 16:36
18 km
Leskovac, Legas
arr. 16:40
19 km
17:15 17:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 17:15
Beli Potok kod Leskovca
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Strojkovce, 3
arr. 17:21
dep. 17:21
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Strojkovce, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Presecina, 2
arr. 17:26
dep. 17:26
6.5 km
Presecina, 1
arr. 17:26
dep. 17:26
7 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
8 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 17:28
dep. 17:28
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 17:35
dep. 17:35
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 17:39
dep. 17:39
13.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 17:41
dep. 17:41
14.5 km
Leskovac, SUP
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
17 km
17:15 17:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 17:15
Beli Potok kod Leskovca
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Strojkovce, 3
arr. 17:21
dep. 17:21
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Strojkovce, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Presecina, 2
arr. 17:26
dep. 17:26
6.5 km
Presecina, 1
arr. 17:26
dep. 17:26
7 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
8 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 17:28
dep. 17:28
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 17:35
dep. 17:35
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 17:39
dep. 17:39
13.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 17:41
dep. 17:41
14.5 km
Leskovac, SUP
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
17 km
17:50 18:20 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 17:50
Vucje, Hladnjaca
arr. 17:51
dep. 17:51
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 17:53
dep. 17:53
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 17:55
dep. 17:55
3 km
Strojkovce, 2
arr. 17:56
dep. 17:56
4 km
Strojkovce, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Presecina, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
8 km
Presecina, 1
arr. 18:00
dep. 18:00
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 18:01
dep. 18:01
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 18:08
dep. 18:08
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 18:09
dep. 18:09
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 18:10
dep. 18:10
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 18:11
dep. 18:11
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 18:12
dep. 18:12
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 18:14
dep. 18:14
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 18:16
dep. 18:16
18 km
Leskovac, Legas
arr. 18:20
19 km
17:50 18:20 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 17:50
Vucje, Hladnjaca
arr. 17:51
dep. 17:51
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 17:53
dep. 17:53
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 17:55
dep. 17:55
3 km
Strojkovce, 2
arr. 17:56
dep. 17:56
4 km
Strojkovce, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Presecina, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
8 km
Presecina, 1
arr. 18:00
dep. 18:00
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 18:01
dep. 18:01
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 18:08
dep. 18:08
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 18:09
dep. 18:09
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 18:10
dep. 18:10
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 18:11
dep. 18:11
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 18:12
dep. 18:12
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 18:14
dep. 18:14
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 18:16
dep. 18:16
18 km
Leskovac, Legas
arr. 18:20
19 km
19:00 19:35 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 19:00
Beli Potok kod Leskovca
arr. 19:05
dep. 19:05
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 19:07
dep. 19:07
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 19:09
dep. 19:09
4 km
Strojkovce, 1
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 19:11
dep. 19:11
6 km
Presecina, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
7.5 km
Presecina, 1
arr. 19:14
dep. 19:14
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 19:15
dep. 19:15
8.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 19:22
dep. 19:22
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 19:26
dep. 19:26
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 19:27
dep. 19:27
15.5 km
Leskovac, D. vepar
arr. 19:29
dep. 19:29
16 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 19:30
dep. 19:30
16.3 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 19:31
dep. 19:31
16.6 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 19:33
dep. 19:33
18 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:35
19 km
19:00 19:35 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 19:00
Beli Potok kod Leskovca
arr. 19:05
dep. 19:05
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 19:07
dep. 19:07
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 19:09
dep. 19:09
4 km
Strojkovce, 1
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 19:11
dep. 19:11
6 km
Presecina, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
7.5 km
Presecina, 1
arr. 19:14
dep. 19:14
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 19:15
dep. 19:15
8.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 19:22
dep. 19:22
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 19:26
dep. 19:26
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 19:27
dep. 19:27
15.5 km
Leskovac, D. vepar
arr. 19:29
dep. 19:29
16 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 19:30
dep. 19:30
16.3 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 19:31
dep. 19:31
16.6 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 19:33
dep. 19:33
18 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:35
19 km
20:30 21:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 20:30
Beli Potok kod Leskovca
arr. 20:33
dep. 20:33
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
4 km
Strojkovce, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 20:42
dep. 20:42
6 km
Presecina, 2
arr. 20:43
dep. 20:43
7.5 km
Presecina, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
8 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 20:44
dep. 20:44
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 20:50
dep. 20:50
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 20:53
dep. 20:53
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 20:54
dep. 20:54
15.5 km
Leskovac, D. vepar
arr. 20:55
dep. 20:55
16 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 20:56
dep. 20:56
16.3 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 20:57
dep. 20:57
16.6 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 20:59
dep. 20:59
18 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:00
19 km
20:30 21:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 20:30
Beli Potok kod Leskovca
arr. 20:33
dep. 20:33
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Strojkovce, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
4 km
Strojkovce, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 20:42
dep. 20:42
6 km
Presecina, 2
arr. 20:43
dep. 20:43
7.5 km
Presecina, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
8 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 20:44
dep. 20:44
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
9 km
Rudare kod Leskovca
arr. 20:50
dep. 20:50
13 km
Leskovac, Zatvor
arr. 20:53
dep. 20:53
14.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 20:54
dep. 20:54
15.5 km
Leskovac, D. vepar
arr. 20:55
dep. 20:55
16 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 20:56
dep. 20:56
16.3 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 20:57
dep. 20:57
16.6 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 20:59
dep. 20:59
18 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:00
19 km
21:00 22:20 (01:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 21:00
Vucje, Hladnjaca
arr. 21:01
dep. 21:01
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 21:07
dep. 21:07
3 km
Strojkovce, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
4 km
Strojkovce, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 21:11
dep. 21:11
6 km
Presecina, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
8 km
Presecina, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 21:14
dep. 21:14
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 21:15
dep. 21:15
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 21:20
dep. 21:20
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 21:23
dep. 21:23
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 21:24
dep. 21:24
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 21:25
dep. 21:25
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 21:26
dep. 21:26
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 21:27
dep. 21:27
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 21:29
dep. 21:29
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 21:31
dep. 21:31
18 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 21:35
dep. 21:35
18.4 km
Leskovac, Hladnjaca
arr. 21:40
dep. 22:05
18.7 km
Leskovac, Legas
arr. 22:20
19 km
21:00 22:20 (01:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 21:00
Vucje, Hladnjaca
arr. 21:01
dep. 21:01
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 21:07
dep. 21:07
3 km
Strojkovce, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
4 km
Strojkovce, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 21:11
dep. 21:11
6 km
Presecina, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
8 km
Presecina, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 21:14
dep. 21:14
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 21:15
dep. 21:15
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 21:20
dep. 21:20
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 21:23
dep. 21:23
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 21:24
dep. 21:24
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 21:25
dep. 21:25
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 21:26
dep. 21:26
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 21:27
dep. 21:27
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 21:29
dep. 21:29
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 21:31
dep. 21:31
18 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 21:35
dep. 21:35
18.4 km
Leskovac, Hladnjaca
arr. 21:40
dep. 22:05
18.7 km
Leskovac, Legas
arr. 22:20
19 km
22:15 22:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 22:15
Vucje, Hladnjaca
arr. 22:16
dep. 22:16
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 22:19
dep. 22:19
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 22:22
dep. 22:22
3 km
Strojkovce, 2
arr. 22:24
dep. 22:24
4 km
Strojkovce, 1
arr. 22:25
dep. 22:25
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 22:26
dep. 22:26
6 km
Presecina, 2
arr. 22:27
dep. 22:27
8 km
Presecina, 1
arr. 22:28
dep. 22:28
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 22:29
dep. 22:29
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 22:30
dep. 22:30
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 22:35
dep. 22:35
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 22:38
dep. 22:38
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 22:39
dep. 22:39
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 22:40
dep. 22:40
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 22:41
dep. 22:41
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 22:42
dep. 22:42
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 22:44
dep. 22:44
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 22:46
dep. 22:46
18 km
Leskovac, Legas
arr. 22:50
19 km
22:15 22:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vucje
dep. 22:15
Vucje, Hladnjaca
arr. 22:16
dep. 22:16
1 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 22:19
dep. 22:19
2 km
Strojkovce, Skola
arr. 22:22
dep. 22:22
3 km
Strojkovce, 2
arr. 22:24
dep. 22:24
4 km
Strojkovce, 1
arr. 22:25
dep. 22:25
5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 22:26
dep. 22:26
6 km
Presecina, 2
arr. 22:27
dep. 22:27
8 km
Presecina, 1
arr. 22:28
dep. 22:28
8.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 22:29
dep. 22:29
9 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 22:30
dep. 22:30
10 km
Rudare kod Leskovca
arr. 22:35
dep. 22:35
12 km
Leskovac, Zatvor
arr. 22:38
dep. 22:38
13 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 22:39
dep. 22:39
14 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 22:40
dep. 22:40
15 km
Leskovac, D. vepar
arr. 22:41
dep. 22:41
15.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 22:42
dep. 22:42
16 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 22:44
dep. 22:44
17 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 22:46
dep. 22:46
18 km
Leskovac, Legas
arr. 22:50
19 km

Naselja Vucje i Leskovac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vucje je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.