Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrtiste - Nis timetable

sunday, 16.02.2020.
06:09 06:45 (00:36)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Izlaz
dep. 06:09
Vrtiste, Centar
arr. 06:10
dep. 06:10
0.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 06:11
dep. 06:11
0.9 km
Trupale, Izlaz
arr. 06:13
dep. 06:13
2.5 km
Trupale, Ambulanta
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Trupale, Selo
arr. 06:17
dep. 06:17
3.7 km
Trupale, Groblje
arr. 06:19
dep. 06:19
4.2 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 06:22
dep. 06:22
5.2 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 06:24
dep. 06:24
6.1 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
6.6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
7.5 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
8 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:33
dep. 06:33
9.7 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
10.4 km
Nis, Papir servis
arr. 06:36
dep. 06:36
10.9 km
Nis, Azija centar
arr. 06:37
dep. 06:37
11.7 km
Nis, Sumadijska
arr. 06:39
dep. 06:39
12.1 km
Nis, Kicevo
arr. 06:41
dep. 06:41
12.8 km
arr. 06:43
dep. 06:43
13.2 km
Nis, Bus station
arr. 06:45
14 km
06:20 06:30 (00:10)
Vrtiski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Vrtiski put
dep. 06:20
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:21
dep. 06:21
0.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:23
dep. 06:23
1.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:24
dep. 06:24
2.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
2.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
arr. 06:27
dep. 06:27
5.5 km
Nis, MIN
arr. 06:28
dep. 06:28
6.4 km
Nis, DIN
arr. 06:29
dep. 06:29
7.2 km
Nis, Bus station
arr. 06:30
8.4 km
06:20 06:58 (00:38)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Centar
dep. 06:20
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
Trupale, Izlaz
arr. 06:24
dep. 06:24
2.1 km
Trupale, Ambulanta
arr. 06:25
dep. 06:25
2.5 km
Trupale, Selo
arr. 06:28
dep. 06:28
3.2 km
Trupale, Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
3.7 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 06:31
dep. 06:31
4.7 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 06:33
dep. 06:33
5.7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:34
dep. 06:34
6.1 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 06:36
dep. 06:36
6.8 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
7.9 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
8.4 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:44
dep. 06:44
10.2 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
10.8 km
Nis, Papir servis
arr. 06:46
dep. 06:46
11.4 km
Nis, Azija centar
arr. 06:48
dep. 06:48
12.2 km
Nis, Sumadijska
arr. 06:49
dep. 06:49
12.6 km
Nis, Kicevo
arr. 06:52
dep. 06:52
13.2 km
arr. 06:54
dep. 06:54
13.7 km
Nis, Bus station
arr. 06:58
14.4 km
06:31 06:52 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Railway station
dep. 06:31
Trupale, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:35
2 km
arr. 06:43
dep. 06:44
8 km
arr. 06:52
11 km
06:35 06:50 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Intersection
dep. 06:35
Camurlija, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
2.9 km
Donji Komren, Samousluga
arr. 06:45
dep. 06:45
5.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:47
dep. 06:47
6.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
8.5 km
06:53 07:10 (00:17)
Vrtiski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Vrtiski put
dep. 06:53
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:54
dep. 06:54
0.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:56
dep. 06:56
1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:57
dep. 06:57
1.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:58
dep. 06:58
2.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
2.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:04
dep. 07:04
3.5 km
arr. 07:05
dep. 07:05
5.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:06
dep. 07:06
5.9 km
Nis, MIN
arr. 07:08
dep. 07:08
6.4 km
Nis, DIN
arr. 07:09
dep. 07:09
7.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:10
8.4 km
06:56 07:15 (00:19)
Vrtiski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Vrtiski put
dep. 06:56
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:57
dep. 06:57
0.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:59
dep. 06:59
1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:02
dep. 07:02
1.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:03
dep. 07:03
2.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:05
dep. 07:05
3.5 km
arr. 07:06
dep. 07:06
5.6 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:07
dep. 07:07
5.9 km
Nis, MIN
arr. 07:10
dep. 07:10
6.5 km
Nis, DIN
arr. 07:12
dep. 07:12
7.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:15
8.5 km
07:28 07:45 (00:17)
Vrtiski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Vrtiski put
dep. 07:28
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:29
dep. 07:29
0.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:31
dep. 07:31
1.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:34
dep. 07:34
1.8 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:36
dep. 07:36
2.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:39
dep. 07:39
3.5 km
arr. 07:41
dep. 07:41
5.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:42
dep. 07:42
5.9 km
Nis, MIN
arr. 07:43
dep. 07:43
6.5 km
Nis, DIN 1
arr. 07:44
dep. 07:44
7.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:45
8.5 km
08:25 09:03 (00:38)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Centar
dep. 08:25
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 08:26
dep. 08:26
0.5 km
Trupale, Izlaz
arr. 08:29
dep. 08:29
2.1 km
Trupale, Ambulanta
arr. 08:30
dep. 08:30
2.5 km
Trupale, Selo
arr. 08:33
dep. 08:33
3.2 km
Trupale, Groblje
arr. 08:34
dep. 08:34
3.7 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 08:36
dep. 08:36
4.7 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 08:38
dep. 08:38
5.7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 08:39
dep. 08:39
6.1 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 08:40
dep. 08:40
6.5 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 08:41
dep. 08:41
6.8 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
7.5 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 08:44
dep. 08:44
7.9 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 08:45
dep. 08:45
8.4 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 08:49
dep. 08:49
10.2 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
10.8 km
Nis, Papir servis
arr. 08:51
dep. 08:51
11.4 km
Nis, Azija centar
arr. 08:53
dep. 08:53
12.2 km
Nis, Sumadijska
arr. 08:54
dep. 08:54
12.6 km
Nis, Kicevo
arr. 08:57
dep. 08:57
13.2 km
arr. 08:59
dep. 08:59
13.7 km
Nis, Bus station
arr. 09:03
14.4 km
09:17 09:38 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Railway station
dep. 09:17
Trupale, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
2 km
arr. 09:29
dep. 09:30
8 km
arr. 09:38
11 km
10:40 11:15 (00:35)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Centar
dep. 10:40
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 10:41
dep. 10:41
0.5 km
Trupale, Izlaz
arr. 10:44
dep. 10:44
2.1 km
Trupale, Ambulanta
arr. 10:45
dep. 10:45
2.5 km
Trupale, Selo
arr. 10:48
dep. 10:48
3.2 km
Trupale, Groblje
arr. 10:49
dep. 10:49
3.7 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 10:51
dep. 10:51
4.7 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 10:53
dep. 10:53
5.7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 10:54
dep. 10:54
6.1 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
6.5 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 10:56
dep. 10:56
7 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 10:57
dep. 10:57
7.5 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:01
dep. 11:01
9.2 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
9.9 km
Nis, Papir servis
arr. 11:03
dep. 11:03
10.4 km
Nis, Azija centar
arr. 11:05
dep. 11:05
11.2 km
Nis, Sumadijska
arr. 11:06
dep. 11:06
11.7 km
Nis, Kicevo
arr. 11:09
dep. 11:09
12.3 km
arr. 11:11
dep. 11:11
12.8 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
13.5 km
11:20 11:35 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Intersection
dep. 11:20
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
0.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
Donji Komren
arr. 11:30
dep. 11:30
5.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:32
dep. 11:32
6.5 km
Nis, Bus station
arr. 11:35
8.5 km
12:23 12:37 (00:14)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Intersection
dep. 12:23
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:24
dep. 12:24
0.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
2.9 km
Donji Komren
arr. 12:32
dep. 12:32
5.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:34
dep. 12:34
6.5 km
Nis, Bus station
arr. 12:37
8.5 km
12:40 13:06 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Railway station
dep. 12:40
Trupale, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:49
2 km
arr. 12:57
dep. 12:58
8 km
arr. 13:06
11 km
12:43 13:00 (00:17)
Vrtiski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Vrtiski put
dep. 12:43
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:44
dep. 12:44
0.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:46
dep. 12:46
1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 12:47
dep. 12:47
1.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 12:48
dep. 12:48
2.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
2.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:54
dep. 12:54
3.5 km
arr. 12:55
dep. 12:55
5.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 12:56
dep. 12:56
5.9 km
Nis, MIN
arr. 12:58
dep. 12:58
6.4 km
Nis, DIN
arr. 12:59
dep. 12:59
7.2 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
8.4 km
13:45 14:23 (00:38)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Centar
dep. 13:45
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Trupale, Izlaz
arr. 13:49
dep. 13:49
2.1 km
Trupale, Ambulanta
arr. 13:50
dep. 13:50
2.5 km
Trupale, Selo
arr. 13:53
dep. 13:53
3.2 km
Trupale, Groblje
arr. 13:54
dep. 13:54
3.7 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 13:56
dep. 13:56
4.7 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 13:58
dep. 13:58
5.7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:59
dep. 13:59
6.1 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
6.5 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 14:01
dep. 14:01
6.8 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 14:02
dep. 14:02
7 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
7.5 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 14:04
dep. 14:04
7.9 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 14:05
dep. 14:05
8.4 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:09
dep. 14:09
10.2 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10.8 km
Nis, Papir servis
arr. 14:11
dep. 14:11
11.4 km
Nis, Azija centar
arr. 14:13
dep. 14:13
12.2 km
Nis, Sumadijska
arr. 14:14
dep. 14:14
12.6 km
Nis, Kicevo
arr. 14:17
dep. 14:17
13.2 km
arr. 14:19
dep. 14:19
13.7 km
Nis, Bus station
arr. 14:23
14.4 km
14:36 14:55 (00:19)
Vrtiski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Vrtiski put
dep. 14:36
Vrtiste, Stovariste
arr. 14:37
dep. 14:37
0.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 14:39
dep. 14:39
1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 14:42
dep. 14:42
1.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 14:43
dep. 14:43
2.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 14:45
dep. 14:45
3.5 km
arr. 14:46
dep. 14:46
5.6 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 14:47
dep. 14:47
5.9 km
Nis, MIN
arr. 14:50
dep. 14:50
6.5 km
Nis, DIN
arr. 14:52
dep. 14:52
7.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:55
8.5 km
15:15 15:25 (00:10)
Vrtiski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Vrtiski put
dep. 15:15
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
0.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:18
dep. 15:18
1.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:19
dep. 15:19
2.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
2.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
arr. 15:22
dep. 15:22
5.5 km
Nis, MIN
arr. 15:23
dep. 15:23
6.4 km
Nis, DIN
arr. 15:24
dep. 15:24
7.2 km
Nis, Bus station
arr. 15:25
8.4 km
16:05 16:20 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Intersection
dep. 16:05
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:07
dep. 16:07
0.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
2.9 km
Donji Komren
arr. 16:15
dep. 16:15
5.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:17
dep. 16:17
6.5 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
8.5 km
16:40 17:15 (00:35)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Centar
dep. 16:40
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 16:41
dep. 16:41
0.5 km
Trupale, Izlaz
arr. 16:44
dep. 16:44
2.1 km
Trupale, Ambulanta
arr. 16:45
dep. 16:45
2.5 km
Trupale, Selo
arr. 16:48
dep. 16:48
3.2 km
Trupale, Groblje
arr. 16:49
dep. 16:49
3.7 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 16:51
dep. 16:51
4.7 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 16:53
dep. 16:53
5.7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:54
dep. 16:54
6.1 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
6.5 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:57
dep. 16:57
7.5 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:01
dep. 17:01
9.2 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
9.9 km
Nis, Papir servis
arr. 17:03
dep. 17:03
10.4 km
Nis, Azija centar
arr. 17:05
dep. 17:05
11.2 km
Nis, Sumadijska
arr. 17:06
dep. 17:06
11.7 km
Nis, Kicevo
arr. 17:09
dep. 17:09
12.3 km
arr. 17:11
dep. 17:11
12.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
13.5 km
17:03 17:20 (00:17)
Vrtiski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Vrtiski put
dep. 17:03
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:04
dep. 17:04
0.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:06
dep. 17:06
1.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:09
dep. 17:09
1.8 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:11
dep. 17:11
2.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:14
dep. 17:14
3.5 km
arr. 17:16
dep. 17:16
5.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 17:17
dep. 17:17
5.9 km
Nis, MIN
arr. 17:18
dep. 17:18
6.5 km
Nis, DIN 1
arr. 17:19
dep. 17:19
7.3 km
Nis, Bus station
arr. 17:20
8.5 km
17:38 18:00 (00:22)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Intersection
dep. 17:38
Camurlija, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
3 km
Donji Komren
arr. 17:55
dep. 17:55
8 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
10 km
18:43 19:04 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Railway station
dep. 18:43
Trupale, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
2 km
arr. 18:55
dep. 18:56
8 km
arr. 19:04
11 km
18:45 19:23 (00:38)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Centar
dep. 18:45
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 18:46
dep. 18:46
0.5 km
Trupale, Izlaz
arr. 18:49
dep. 18:49
2.1 km
Trupale, Ambulanta
arr. 18:50
dep. 18:50
2.5 km
Trupale, Selo
arr. 18:53
dep. 18:53
3.2 km
Trupale, Groblje
arr. 18:54
dep. 18:54
3.7 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 18:56
dep. 18:56
4.7 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 18:58
dep. 18:58
5.7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:59
dep. 18:59
6.1 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 19:00
dep. 19:00
6.5 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 19:01
dep. 19:01
6.8 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 19:02
dep. 19:02
7 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
7.5 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:04
dep. 19:04
7.9 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 19:05
dep. 19:05
8.4 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:09
dep. 19:09
10.2 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
10.8 km
Nis, Papir servis
arr. 19:11
dep. 19:11
11.4 km
Nis, Azija centar
arr. 19:13
dep. 19:13
12.2 km
Nis, Sumadijska
arr. 19:14
dep. 19:14
12.6 km
Nis, Kicevo
arr. 19:17
dep. 19:17
13.2 km
arr. 19:19
dep. 19:19
13.7 km
Nis, Bus station
arr. 19:23
14.4 km
18:51 19:10 (00:19)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Intersection
dep. 18:51
Camurlija, Intersection
arr. 18:57
dep. 18:57
3 km
Donji Komren
arr. 19:05
dep. 19:05
8 km
Nis, Bus station
arr. 19:10
10 km
20:17 20:55 (00:38)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Izlaz
dep. 20:17
Vrtiste, Centar
arr. 20:18
dep. 20:18
0.6 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 20:19
dep. 20:19
1 km
Trupale, Izlaz
arr. 20:21
dep. 20:21
2.6 km
Trupale, Ambulanta
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Trupale, Selo
arr. 20:25
dep. 20:25
3.8 km
Trupale, Groblje
arr. 20:27
dep. 20:27
4.2 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 20:30
dep. 20:30
5.2 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:32
dep. 20:32
6.2 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:33
dep. 20:33
6.6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
7.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 20:35
dep. 20:35
7.6 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 20:40
dep. 20:40
8 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:41
dep. 20:41
9.8 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
10.5 km
Nis, Papir servis
arr. 20:43
dep. 20:43
11 km
Nis, Azija centar
arr. 20:44
dep. 20:44
11.8 km
Nis, Sumadijska
arr. 20:50
dep. 20:50
12.2 km
Nis, Kicevo
arr. 20:52
dep. 20:52
12.8 km
arr. 20:53
dep. 20:53
13.3 km
Nis, Bus station
arr. 20:55
14 km
20:30 20:45 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Intersection
dep. 20:30
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:32
dep. 20:32
0.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
2.9 km
Donji Komren
arr. 20:40
dep. 20:40
5.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:42
dep. 20:42
6.5 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
8.5 km
20:43 21:04 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Railway station
dep. 20:43
Trupale, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
2 km
arr. 20:55
dep. 20:56
8 km
arr. 21:04
11 km
21:05 21:40 (00:35)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Centar
dep. 21:05
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 21:06
dep. 21:06
0.5 km
Trupale, Izlaz
arr. 21:09
dep. 21:09
2.1 km
Trupale, Ambulanta
arr. 21:10
dep. 21:10
2.5 km
Trupale, Selo
arr. 21:13
dep. 21:13
3.2 km
Trupale, Groblje
arr. 21:14
dep. 21:14
3.7 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 21:16
dep. 21:16
4.7 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 21:18
dep. 21:18
5.7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:19
dep. 21:19
6.1 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
6.5 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 21:21
dep. 21:21
7 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 21:22
dep. 21:22
7.5 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:26
dep. 21:26
9.2 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
9.9 km
Nis, Papir servis
arr. 21:28
dep. 21:28
10.4 km
Nis, Azija centar
arr. 21:30
dep. 21:30
11.2 km
Nis, Sumadijska
arr. 21:31
dep. 21:31
11.7 km
Nis, Kicevo
arr. 21:34
dep. 21:34
12.3 km
arr. 21:36
dep. 21:36
12.8 km
Nis, Bus station
arr. 21:40
13.5 km
22:21 22:40 (00:19)
Vrtiski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Vrtiski put
dep. 22:21
Vrtiste, Stovariste
arr. 22:22
dep. 22:22
0.5 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 22:24
dep. 22:24
1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 22:27
dep. 22:27
1.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 22:28
dep. 22:28
2.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:29
dep. 22:29
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 22:30
dep. 22:30
3.5 km
arr. 22:31
dep. 22:31
5.6 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 22:32
dep. 22:32
5.9 km
Nis, MIN
arr. 22:35
dep. 22:35
6.5 km
Nis, DIN
arr. 22:37
dep. 22:37
7.3 km
Nis, Bus station
arr. 22:40
8.5 km
22:25 23:00 (00:35)
CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Centar
dep. 22:25
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 22:26
dep. 22:26
0.5 km
Trupale, Izlaz
arr. 22:29
dep. 22:29
2.1 km
Trupale, Ambulanta
arr. 22:30
dep. 22:30
2.5 km
Trupale, Selo
arr. 22:33
dep. 22:33
3.2 km
Trupale, Groblje
arr. 22:34
dep. 22:34
3.7 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 22:36
dep. 22:36
4.7 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 22:38
dep. 22:38
5.7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:39
dep. 22:39
6.1 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
6.5 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:41
dep. 22:41
7 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 22:42
dep. 22:42
7.5 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:46
dep. 22:46
9.2 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 22:47
dep. 22:47
9.9 km
Nis, Papir servis
arr. 22:48
dep. 22:48
10.4 km
Nis, Azija centar
arr. 22:50
dep. 22:50
11.2 km
Nis, Sumadijska
arr. 22:51
dep. 22:51
11.7 km
Nis, Kicevo
arr. 22:54
dep. 22:54
12.3 km
arr. 22:56
dep. 22:56
12.8 km
Nis, Bus station
arr. 23:00
13.5 km
22:40 22:50 (00:10)
Vrtiski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrtiste, Vrtiski put
dep. 22:40
Vrtiste, Stovariste
arr. 22:41
dep. 22:41
0.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 22:42
dep. 22:42
1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 22:43
dep. 22:43
1.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 22:44
dep. 22:44
2.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
2.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 22:46
dep. 22:46
3.5 km
arr. 22:47
dep. 22:47
5.5 km
Nis, MIN
arr. 22:48
dep. 22:48
6.4 km
Nis, DIN
arr. 22:49
dep. 22:49
7.2 km
Nis, Bus station
arr. 22:50
8.4 km

Naselja Vrtiste i Nis su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrtiste je u 06:09 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.