Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrsac - Prijepolje timetable

thursday, 20.02.2020.
10:25 18:35 (08:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 10:25
Vrsac, Pijaca
arr. 10:27
dep. 10:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 10:31
dep. 10:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:40
dep. 10:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:44
dep. 10:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:50
dep. 10:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:55
dep. 10:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:00
dep. 11:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
32.9 km
arr. 11:05
dep. 11:05
33.7 km
arr. 11:12
dep. 11:12
41.7 km
arr. 11:13
dep. 11:13
42.5 km
arr. 11:14
dep. 11:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:00
dep. 12:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:45
87.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:58
dep. 12:58
96.3 km
Lucani, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
256 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
290 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
291.3 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:50
dep. 16:50
316.4 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
347.5 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
357.7 km
Prijepolje, Bus station
arr. 18:35
383.5 km
Vrsac - Prijepolje timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
10:25 18:35 (08:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 10:25
Vrsac, Pijaca
arr. 10:27
dep. 10:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 10:31
dep. 10:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:40
dep. 10:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:44
dep. 10:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:50
dep. 10:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:55
dep. 10:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:00
dep. 11:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
32.9 km
arr. 11:05
dep. 11:05
33.7 km
arr. 11:12
dep. 11:12
41.7 km
arr. 11:13
dep. 11:13
42.5 km
arr. 11:14
dep. 11:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:00
dep. 12:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:45
87.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:58
dep. 12:58
96.3 km
Lucani, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
256 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
290 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
291.3 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:50
dep. 16:50
316.4 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
347.5 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
357.7 km
Prijepolje, Bus station
arr. 18:35
383.5 km
Vrsac - Prijepolje timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
10:25 18:35 (08:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 10:25
Vrsac, Pijaca
arr. 10:27
dep. 10:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 10:31
dep. 10:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:40
dep. 10:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:44
dep. 10:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:50
dep. 10:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:55
dep. 10:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:00
dep. 11:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
32.9 km
arr. 11:05
dep. 11:05
33.7 km
arr. 11:12
dep. 11:12
41.7 km
arr. 11:13
dep. 11:13
42.5 km
arr. 11:14
dep. 11:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:00
dep. 12:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:45
87.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:58
dep. 12:58
96.3 km
Lucani, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
256 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
290 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
291.3 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:50
dep. 16:50
316.4 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
347.5 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
357.7 km
Prijepolje, Bus station
arr. 18:35
383.5 km
Vrsac - Prijepolje timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
10:25 18:35 (08:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 10:25
Vrsac, Pijaca
arr. 10:27
dep. 10:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 10:31
dep. 10:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:40
dep. 10:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:44
dep. 10:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:50
dep. 10:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:55
dep. 10:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:00
dep. 11:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
32.9 km
arr. 11:05
dep. 11:05
33.7 km
arr. 11:12
dep. 11:12
41.7 km
arr. 11:13
dep. 11:13
42.5 km
arr. 11:14
dep. 11:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:00
dep. 12:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:45
87.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:58
dep. 12:58
96.3 km
Lucani, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
256 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
290 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
291.3 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:50
dep. 16:50
316.4 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
347.5 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
357.7 km
Prijepolje, Bus station
arr. 18:35
383.5 km
Vrsac - Prijepolje timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
10:25 18:35 (08:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 10:25
Vrsac, Pijaca
arr. 10:27
dep. 10:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 10:31
dep. 10:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:40
dep. 10:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:44
dep. 10:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:50
dep. 10:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:55
dep. 10:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:00
dep. 11:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
32.9 km
arr. 11:05
dep. 11:05
33.7 km
arr. 11:12
dep. 11:12
41.7 km
arr. 11:13
dep. 11:13
42.5 km
arr. 11:14
dep. 11:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:00
dep. 12:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:45
87.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:58
dep. 12:58
96.3 km
Lucani, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
256 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
290 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
291.3 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:50
dep. 16:50
316.4 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
347.5 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
357.7 km
Prijepolje, Bus station
arr. 18:35
383.5 km
Vrsac - Prijepolje timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
10:25 18:35 (08:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 10:25
Vrsac, Pijaca
arr. 10:27
dep. 10:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 10:31
dep. 10:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:40
dep. 10:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:44
dep. 10:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:50
dep. 10:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:55
dep. 10:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:00
dep. 11:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
32.9 km
arr. 11:05
dep. 11:05
33.7 km
arr. 11:12
dep. 11:12
41.7 km
arr. 11:13
dep. 11:13
42.5 km
arr. 11:14
dep. 11:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:00
dep. 12:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:45
87.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:58
dep. 12:58
96.3 km
Lucani, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
256 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
290 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
291.3 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:50
dep. 16:50
316.4 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
347.5 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
357.7 km
Prijepolje, Bus station
arr. 18:35
383.5 km
Vrsac - Prijepolje timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
10:25 18:35 (08:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 10:25
Vrsac, Pijaca
arr. 10:27
dep. 10:27
0.9 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 10:31
dep. 10:31
2.4 km
Vrsac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
3.1 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:40
dep. 10:40
11.4 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:44
dep. 10:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:50
dep. 10:50
22.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:55
dep. 10:55
27.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:00
dep. 11:00
31.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
32.9 km
arr. 11:05
dep. 11:05
33.7 km
arr. 11:12
dep. 11:12
41.7 km
arr. 11:13
dep. 11:13
42.5 km
arr. 11:14
dep. 11:14
43.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
50.7 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:00
dep. 12:00
84.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
dep. 12:45
87.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:58
dep. 12:58
96.3 km
Lucani, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
256 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
290 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
291.3 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:50
dep. 16:50
316.4 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
347.5 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
357.7 km
Prijepolje, Bus station
arr. 18:35
383.5 km

Naselja Vrsac i Prijepolje su međusobno udaljena ~384 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08h i 10min., a najduže 08h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrsac je u 10:25 h, dok je poslednji polazak u 10:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrsac - Prijepolje iznosi od 18,53 EUR do 18,53 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.