Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrsac - Bela Crkva timetable

wednesday, 15.07.2020.
14:25 15:08 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 14:32
dep. 14:32
2.2 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 14:49
dep. 14:49
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 14:54
dep. 14:54
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:01
dep. 15:01
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 15:05
dep. 15:05
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 15:08
37.3 km
Vrsac - Bela Crkva timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
14:25 15:08 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 14:32
dep. 14:32
2.2 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 14:49
dep. 14:49
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 14:54
dep. 14:54
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:01
dep. 15:01
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 15:05
dep. 15:05
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 15:08
37.3 km
Vrsac - Bela Crkva timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
14:25 15:08 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 14:32
dep. 14:32
2.2 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 14:49
dep. 14:49
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 14:54
dep. 14:54
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:01
dep. 15:01
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 15:05
dep. 15:05
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 15:08
37.3 km
Vrsac - Bela Crkva timetable
Departures on: monday, 20.07.2020.
14:25 15:08 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 14:32
dep. 14:32
2.2 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 14:49
dep. 14:49
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 14:54
dep. 14:54
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:01
dep. 15:01
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 15:05
dep. 15:05
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 15:08
37.3 km
Vrsac - Bela Crkva timetable
Departures on: tuesday, 21.07.2020.
14:25 15:08 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 14:32
dep. 14:32
2.2 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 14:49
dep. 14:49
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 14:54
dep. 14:54
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:01
dep. 15:01
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 15:05
dep. 15:05
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 15:08
37.3 km
Vrsac - Bela Crkva timetable
Departures on: wednesday, 22.07.2020.
14:25 15:08 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 14:32
dep. 14:32
2.2 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 14:49
dep. 14:49
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 14:54
dep. 14:54
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:01
dep. 15:01
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 15:05
dep. 15:05
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 15:08
37.3 km
Vrsac - Bela Crkva timetable
Departures on: thursday, 23.07.2020.
14:25 15:08 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 14:32
dep. 14:32
2.2 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 14:49
dep. 14:49
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 14:54
dep. 14:54
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:01
dep. 15:01
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 15:05
dep. 15:05
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 15:08
37.3 km

Naselja Vrsac i Bela Crkva su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrsac je u 14:25 h, dok je poslednji polazak u 14:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.