Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Vrsac - Bela Crkva timetable

tuesday, 14.08.2018.
05:30 06:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:30
Straza kod Vrsca
arr. 05:54
dep. 05:54
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 06:00
dep. 06:00
24.9 km
Crvena Crkva
arr. 06:06
dep. 06:06
31.7 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 06:22
37.3 km
13:10 13:53 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:10
Vrsac, Pijaca
arr. 13:12
dep. 13:12
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 13:17
dep. 13:17
2.2 km
Vrsac, Zarka Zrenjanina
arr. 13:19
dep. 13:19
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 13:34
dep. 13:34
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 13:39
dep. 13:39
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 13:46
dep. 13:46
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 13:50
dep. 13:50
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 13:53
37.3 km
14:25 15:08 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 14:32
dep. 14:32
2.2 km
Vrsac, Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
dep. 14:34
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 14:49
dep. 14:49
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 14:54
dep. 14:54
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:01
dep. 15:01
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 15:05
dep. 15:05
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 15:08
37.3 km
17:25 18:08 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 17:25
Vrsac, Pijaca
arr. 17:27
dep. 17:27
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 17:32
dep. 17:32
2.2 km
Vrsac, Zarka Zrenjanina
arr. 17:34
dep. 17:34
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 17:49
dep. 17:49
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 17:54
dep. 17:54
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 18:01
dep. 18:01
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 18:05
dep. 18:05
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 18:08
37.3 km
 
Departures on: wednesday, 15.08.2018.
05:30 06:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 05:30
Straza kod Vrsca
arr. 05:54
dep. 05:54
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 06:00
dep. 06:00
24.9 km
Crvena Crkva
arr. 06:06
dep. 06:06
31.7 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 06:22
37.3 km
13:10 13:53 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:10
Vrsac, Pijaca
arr. 13:12
dep. 13:12
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 13:17
dep. 13:17
2.2 km
Vrsac, Zarka Zrenjanina
arr. 13:19
dep. 13:19
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 13:34
dep. 13:34
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 13:39
dep. 13:39
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 13:46
dep. 13:46
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 13:50
dep. 13:50
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 13:53
37.3 km
14:25 15:08 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 14:25
Vrsac, Pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 14:32
dep. 14:32
2.2 km
Vrsac, Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
dep. 14:34
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 14:49
dep. 14:49
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 14:54
dep. 14:54
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:01
dep. 15:01
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 15:05
dep. 15:05
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 15:08
37.3 km
17:25 18:08 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 17:25
Vrsac, Pijaca
arr. 17:27
dep. 17:27
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 17:32
dep. 17:32
2.2 km
Vrsac, Zarka Zrenjanina
arr. 17:34
dep. 17:34
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 17:49
dep. 17:49
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 17:54
dep. 17:54
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 18:01
dep. 18:01
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 18:05
dep. 18:05
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 18:08
37.3 km

Naselja Vrsac i Bela Crkva su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrsac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 17:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.