Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrsac - Bela Crkva timetable

tuesday, 04.10.2022.
06:30 07:13 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 06:30
Vrsac, Pijaca
arr. 06:32
dep. 06:32
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 06:37
dep. 06:37
2.2 km
arr. 06:39
dep. 06:39
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 06:54
dep. 06:54
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 07:06
dep. 07:06
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 07:10
dep. 07:10
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 07:13
37.3 km
12:00 12:43 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 12:00
Vrsac, Pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 12:07
dep. 12:07
2.2 km
arr. 12:09
dep. 12:09
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 12:24
dep. 12:24
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 12:29
dep. 12:29
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 12:36
dep. 12:36
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 12:40
dep. 12:40
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 12:43
37.3 km
13:10 13:53 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 15.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:10
Vrsac, Pijaca
arr. 13:12
dep. 13:12
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 13:17
dep. 13:17
2.2 km
arr. 13:19
dep. 13:19
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 13:34
dep. 13:34
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 13:39
dep. 13:39
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 13:46
dep. 13:46
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 13:50
dep. 13:50
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 13:53
37.3 km
17:15 17:58 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 24.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 17:15
Vrsac, Pijaca
arr. 17:17
dep. 17:17
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 17:22
dep. 17:22
2.2 km
arr. 17:24
dep. 17:24
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 17:39
dep. 17:39
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 17:44
dep. 17:44
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 17:51
dep. 17:51
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 17:55
dep. 17:55
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 17:58
37.3 km
19:15 19:58 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 19:15
Vrsac, Pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 19:22
dep. 19:22
2.2 km
arr. 19:24
dep. 19:24
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 19:39
dep. 19:39
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 19:44
dep. 19:44
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 19:51
dep. 19:51
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 19:55
dep. 19:55
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 19:58
37.3 km
Vrsac - Bela Crkva timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
06:30 07:13 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 06:30
Vrsac, Pijaca
arr. 06:32
dep. 06:32
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 06:37
dep. 06:37
2.2 km
arr. 06:39
dep. 06:39
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 06:54
dep. 06:54
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 07:06
dep. 07:06
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 07:10
dep. 07:10
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 07:13
37.3 km
12:00 12:43 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 12:00
Vrsac, Pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 12:07
dep. 12:07
2.2 km
arr. 12:09
dep. 12:09
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 12:24
dep. 12:24
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 12:29
dep. 12:29
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 12:36
dep. 12:36
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 12:40
dep. 12:40
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 12:43
37.3 km
13:10 13:53 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 15.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 13:10
Vrsac, Pijaca
arr. 13:12
dep. 13:12
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 13:17
dep. 13:17
2.2 km
arr. 13:19
dep. 13:19
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 13:34
dep. 13:34
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 13:39
dep. 13:39
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 13:46
dep. 13:46
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 13:50
dep. 13:50
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 13:53
37.3 km
17:15 17:58 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 24.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 17:15
Vrsac, Pijaca
arr. 17:17
dep. 17:17
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 17:22
dep. 17:22
2.2 km
arr. 17:24
dep. 17:24
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 17:39
dep. 17:39
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 17:44
dep. 17:44
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 17:51
dep. 17:51
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 17:55
dep. 17:55
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 17:58
37.3 km
19:15 19:58 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrsac, Bus station
dep. 19:15
Vrsac, Pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 19:22
dep. 19:22
2.2 km
arr. 19:24
dep. 19:24
2.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
13.8 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 19:39
dep. 19:39
19.4 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 19:44
dep. 19:44
24 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 19:51
dep. 19:51
31.7 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 19:55
dep. 19:55
35.9 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 19:58
37.3 km

Naselja Vrsac i Bela Crkva su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrsac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.