Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrnjci - Kraljevo timetable

thursday, 27.02.2020.
05:56 06:34 (00:38)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 05:56
Vrnjci, Stančići
arr. 05:58
dep. 05:58
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 06:01
dep. 06:01
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 06:03
dep. 06:03
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 06:05
dep. 06:05
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 06:06
dep. 06:06
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
9.1 km
Vranesi
arr. 06:10
dep. 06:10
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 06:12
dep. 06:12
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 06:14
dep. 06:14
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 06:16
dep. 06:16
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
15.6 km
Ratina
arr. 06:18
dep. 06:18
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 06:19
dep. 06:19
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 06:20
dep. 06:20
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 06:21
dep. 06:21
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:24
dep. 06:24
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:34
24.2 km
07:50 08:30 (00:40)
Ž.st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Ž.st.
dep. 07:50
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
8 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
11 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
15 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
23 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
24 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
25 km
08:45 09:24 (00:39)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 08:45
Vrnjci, Stančići
arr. 08:47
dep. 08:47
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:50
dep. 08:50
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 08:52
dep. 08:52
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 08:54
dep. 08:54
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 08:55
dep. 08:55
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
9.1 km
Vranesi
arr. 08:59
dep. 08:59
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 09:01
dep. 09:01
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 09:03
dep. 09:03
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 09:05
dep. 09:05
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
15.6 km
Ratina
arr. 09:07
dep. 09:07
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 09:08
dep. 09:08
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 09:10
dep. 09:10
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 09:11
dep. 09:11
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 09:14
dep. 09:14
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:24
24.2 km
09:35 10:19 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 09:35
Vrnjci, Stančići
arr. 09:37
dep. 09:37
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 09:40
dep. 09:40
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 09:41
dep. 09:41
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 09:44
dep. 09:44
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 09:46
dep. 09:46
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
9.1 km
Vranesi
arr. 09:51
dep. 09:51
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 09:53
dep. 09:53
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 09:55
dep. 09:55
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 09:57
dep. 09:57
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 09:59
dep. 09:59
15.6 km
Ratina
arr. 10:02
dep. 10:02
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:04
dep. 10:04
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 10:06
dep. 10:06
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 10:08
dep. 10:08
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:10
dep. 10:10
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:19
24.2 km
10:20 10:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci
dep. 10:20
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
-3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
24 km
10:20 11:00 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 10:20
Vrnjci, Stančići
arr. 10:23
dep. 10:23
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:26
dep. 10:26
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:27
dep. 10:27
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:30
dep. 10:30
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:31
dep. 10:31
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
9.1 km
Vranesi
arr. 10:35
dep. 10:35
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:37
dep. 10:37
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:38
dep. 10:38
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:40
dep. 10:40
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:41
dep. 10:41
15.6 km
Ratina
arr. 10:43
dep. 10:43
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:44
dep. 10:44
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 10:45
dep. 10:45
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 10:46
dep. 10:46
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:49
dep. 10:49
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
24.2 km
10:35 11:15 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 10:35
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:46
dep. 10:46
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
9.1 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:53
dep. 10:53
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
15.6 km
Ratina
arr. 10:58
dep. 10:58
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
24.2 km
10:55 11:45 (00:50)
Ž.st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Ž.st.
dep. 10:55
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Vrnjci, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Stancici
arr. 12:35
dep. 12:35
60 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 11:10
dep. 11:10
10 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 11:12
dep. 11:12
11 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 11:15
dep. 11:15
13 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 11:16
dep. 11:16
14 km
Podunavci, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
15 km
Vranesi
arr. 11:21
dep. 11:21
18 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 11:23
dep. 11:23
19 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 11:25
dep. 11:25
20 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
21 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
22 km
Ratina
arr. 11:31
dep. 11:31
24 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 11:33
dep. 11:33
25 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:35
dep. 11:35
26 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:37
dep. 11:37
26.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:38
dep. 11:38
27 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:43
dep. 11:43
30 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:45
31 km
11:35 12:16 (00:41)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 11:35
Vrnjci, Stančići
arr. 11:37
dep. 11:37
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 11:40
dep. 11:40
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 11:42
dep. 11:42
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 11:44
dep. 11:44
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 11:45
dep. 11:45
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
9.1 km
Vranesi
arr. 11:51
dep. 11:51
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 11:53
dep. 11:53
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 11:54
dep. 11:54
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
15.6 km
Ratina
arr. 12:00
dep. 12:00
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:01
dep. 12:01
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:02
dep. 12:02
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:03
dep. 12:03
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:05
dep. 12:05
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:16
24.2 km
11:40 12:29 (00:49)
Railway station - Vrnjacka banjaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:40
Lipova, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
4 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 11:54
dep. 11:55
6 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
8 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
14 km
Ratina, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
17 km
Sirca, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
21 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:29
24 km
11:55 12:35 (00:40)
Ž.st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Ž.st.
dep. 11:55
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
8 km
Lipova
arr. 12:10
dep. 12:10
11 km
Podunavci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
15 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:25
dep. 12:25
23 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:33
dep. 12:33
30 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
31 km
12:35 13:16 (00:41)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 12:35
Vrnjci, Stančići
arr. 12:37
dep. 12:37
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 12:40
dep. 12:40
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 12:42
dep. 12:42
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 12:44
dep. 12:44
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 12:45
dep. 12:45
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
9.1 km
Vranesi
arr. 12:51
dep. 12:51
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 12:53
dep. 12:53
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:54
dep. 12:54
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
15.6 km
Ratina
arr. 13:00
dep. 13:00
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 13:01
dep. 13:01
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 13:02
dep. 13:02
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 13:03
dep. 13:03
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:05
dep. 13:05
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:16
24.2 km
13:35 14:15 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 13:35
Vrnjci, Stančići
arr. 13:38
dep. 13:38
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 13:41
dep. 13:41
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 13:42
dep. 13:42
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 13:45
dep. 13:45
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 13:46
dep. 13:46
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
9.1 km
Vranesi
arr. 13:50
dep. 13:50
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 13:52
dep. 13:52
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 13:53
dep. 13:53
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
15.6 km
Ratina
arr. 13:58
dep. 13:58
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 13:59
dep. 13:59
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 14:00
dep. 14:00
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 14:01
dep. 14:01
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 14:04
dep. 14:04
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:15
24.2 km
15:05 15:57 (00:52)
IntersectionMagnohrom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 15:05
Vrnjci, Stančići
arr. 15:07
dep. 15:07
1.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 15:11
dep. 15:11
4.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 15:14
dep. 15:14
6.4 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 15:16
dep. 15:16
7.4 km
Podunavci, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
8.9 km
Vranesi
arr. 15:21
dep. 15:21
11.4 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
12.7 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:25
dep. 15:25
13.8 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
14.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
15.9 km
Ratina
arr. 15:32
dep. 15:32
17 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:34
dep. 15:34
17.9 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:36
dep. 15:36
18.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 15:38
dep. 15:38
19.4 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:40
dep. 15:40
20.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:49
dep. 15:49
24.5 km
Kraljevo, AMD
arr. 15:53
dep. 15:53
25.6 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:55
dep. 15:55
26.6 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:57
27.9 km
15:35 16:15 (00:40)
Ž.st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Ž.st.
dep. 15:35
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Vrnjci
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Lipova
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Podunavci
arr. 15:55
dep. 15:55
15 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
23 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
30 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
31 km
15:35 16:18 (00:43)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 15:35
Vrnjci, Stančići
arr. 15:37
dep. 15:37
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 15:40
dep. 15:40
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 15:42
dep. 15:42
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 15:44
dep. 15:44
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 15:46
dep. 15:46
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
9.1 km
Vranesi
arr. 15:51
dep. 15:51
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:53
dep. 15:53
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
15.6 km
Ratina
arr. 16:01
dep. 16:01
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:03
dep. 16:03
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:04
dep. 16:04
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:05
dep. 16:05
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:07
dep. 16:07
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:18
24.2 km
16:10 17:00 (00:50)
Ž.st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Ž.st.
dep. 16:10
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
7 km
Stancici
arr. 17:50
dep. 17:50
60 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
11 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:30
dep. 16:30
13 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 16:31
dep. 16:31
14 km
Podunavci, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
15 km
Vranesi
arr. 16:36
dep. 16:36
18 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:38
dep. 16:38
19 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:40
dep. 16:40
20 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:42
dep. 16:42
21 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
22 km
Ratina
arr. 16:46
dep. 16:46
24 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:48
dep. 16:48
25 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:50
dep. 16:50
26 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:52
dep. 16:52
26.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:53
dep. 16:53
27 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:58
dep. 16:58
30 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:00
31 km
16:45 17:25 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 16:45
Vrnjci, Stančići
arr. 16:48
dep. 16:48
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:51
dep. 16:51
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:52
dep. 16:52
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:55
dep. 16:55
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:56
dep. 16:56
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
9.1 km
Vranesi
arr. 17:00
dep. 17:00
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 17:02
dep. 17:02
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:03
dep. 17:03
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 17:06
dep. 17:06
15.6 km
Ratina
arr. 17:08
dep. 17:08
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 17:09
dep. 17:09
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 17:10
dep. 17:10
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 17:11
dep. 17:11
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 17:14
dep. 17:14
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
24.2 km
16:45 17:25 (00:40)
Ž.st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Ž.st.
dep. 16:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
8 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
14 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
24 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
30 km
18:34 19:14 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 18:34
Vrnjci, Stančići
arr. 18:36
dep. 18:36
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 18:39
dep. 18:39
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 18:40
dep. 18:40
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 18:42
dep. 18:42
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 18:44
dep. 18:44
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
9.1 km
Vranesi
arr. 18:48
dep. 18:48
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 18:50
dep. 18:50
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 18:52
dep. 18:52
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 18:54
dep. 18:54
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 18:55
dep. 18:55
15.6 km
Ratina
arr. 18:56
dep. 18:56
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 18:57
dep. 18:57
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 18:58
dep. 18:58
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 19:00
dep. 19:00
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:02
dep. 19:02
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:14
24.2 km
18:55 19:45 (00:50)
Ž.st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Ž.st.
dep. 18:55
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
4 km
Vrnjci, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
7 km
Stancici
arr. 20:35
dep. 20:35
60 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 19:10
dep. 19:10
10 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 19:12
dep. 19:12
11 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 19:15
dep. 19:15
13 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 19:16
dep. 19:16
14 km
Podunavci, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
15 km
Vranesi
arr. 19:21
dep. 19:21
18 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 19:23
dep. 19:23
19 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 19:25
dep. 19:25
20 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
21 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
22 km
Ratina
arr. 19:31
dep. 19:31
24 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 19:33
dep. 19:33
25 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 19:35
dep. 19:35
26 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 19:37
dep. 19:37
26.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:38
dep. 19:38
27 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:43
dep. 19:43
30 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:45
31 km
19:55 20:38 (00:43)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Intersection
dep. 19:55
Vrnjci, Stančići
arr. 19:57
dep. 19:57
1.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 20:00
dep. 20:00
3.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 20:02
dep. 20:02
4.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 20:04
dep. 20:04
6.3 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 20:06
dep. 20:06
7.3 km
Podunavci, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
9.1 km
Vranesi
arr. 20:11
dep. 20:11
11.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 20:13
dep. 20:13
12.4 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 20:15
dep. 20:15
13.4 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
14.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 20:19
dep. 20:19
15.6 km
Ratina
arr. 20:21
dep. 20:21
16.8 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 20:23
dep. 20:23
17.6 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 20:24
dep. 20:24
18.4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 20:25
dep. 20:25
19.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:27
dep. 20:27
20.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:38
24.2 km
21:45 22:34 (24:49)
Railway station - Vrnjacka banjaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:45
Lipova, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
4 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 21:59
dep. 22:00
6 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:04
dep. 22:05
8 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:13
dep. 22:14
14 km
Ratina, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
17 km
Sirca, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:29
21 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:34
24 km
22:21 23:07 (00:46)
Ž.st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjci, Ž.st.
dep. 22:21
Vrnjci, Intersection
arr. 22:23
dep. 22:23
0.6 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 22:33
dep. 22:33
3.1 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
2.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
9.4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 22:40
dep. 22:40
10.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 22:42
dep. 22:42
12.1 km
Podunavci, Center
arr. 22:45
dep. 22:45
14.9 km
Vranesi
arr. 22:47
dep. 22:47
16.4 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 22:49
dep. 22:49
17.7 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 22:50
dep. 22:50
18.7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 22:52
dep. 22:52
20 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 22:53
dep. 22:53
20.9 km
Ratina
arr. 22:54
dep. 22:54
22.1 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 22:55
dep. 22:55
22.9 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 22:56
dep. 22:56
23.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 22:57
dep. 22:57
24.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 22:59
dep. 22:59
25.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:07
29.5 km

Naselja Vrnjci i Kraljevo su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 24h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjci je u 05:56 h, dok je poslednji polazak u 22:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.