Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Vrnjacka Banja - Zlatibor timetable

wednesday, 19.02.2020.
07:55 11:00 (03:05)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:55
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
49 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
55 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
59 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
68 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
77 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
85 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
94 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
98 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
104 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
116 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
121 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
128 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
138 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
145 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:00
153 km
09:50 13:15 (03:25)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:50
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
68 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
85 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
104 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
128 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:15
154 km
12:50 16:00 (03:10)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:50
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
21 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
61 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
97 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
121 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
141 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
147 km
19:55 23:10 (03:15)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 19:55
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
25 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
59 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
67 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
101.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
119.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
125.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
150.5 km
Vrnjacka Banja - Zlatibor timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
07:55 11:00 (03:05)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:55
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
49 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
55 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
59 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
68 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
77 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
85 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
94 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
98 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
104 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
116 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
121 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
128 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
138 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
145 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:00
153 km
09:50 13:15 (03:25)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:50
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
68 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
85 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
104 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
128 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:15
154 km
12:50 16:00 (03:10)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:50
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
21 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
61 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
97 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
121 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
141 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
147 km
19:55 23:10 (03:15)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 19:55
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
25 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
59 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
67 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
101.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
119.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
125.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
150.5 km

Naselja Vrnjacka Banja i Zlatibor su međusobno udaljena ~152 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 05min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:55 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Zlatibor iznosi od 7,34 EUR do 7,34 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.