Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrnjacka Banja - Sombor timetable

saturday, 24.02.2024.
07:00 14:15 (07:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
221 km
arr. 12:00
dep. 12:15
301 km
arr. 12:35
dep. 12:35
322 km
Srbobran, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
333 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
346 km
Kula, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
357 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
365 km
Sivac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
373 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 13:55
dep. 13:55
385 km
Sombor, Bus station
arr. 14:15
398 km
07:30 15:25 (07:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 26.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
198 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
204 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
218 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
224 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
231 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
241 km
arr. 12:48
dep. 12:48
251 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
265 km
arr. 13:14
dep. 13:14
272 km
arr. 13:20
dep. 13:25
278 km
arr. 13:48
dep. 13:48
299 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
310 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
323 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
334 km
Crvenka, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
342 km
Sivac, Bus station
arr. 14:56
dep. 14:56
350 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
362 km
Sombor, Bus station
arr. 15:25
375 km
Vrnjacka Banja - Sombor timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
07:00 14:15 (07:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
221 km
arr. 12:00
dep. 12:15
301 km
arr. 12:35
dep. 12:35
322 km
Srbobran, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
333 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
346 km
Kula, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
357 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
365 km
Sivac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
373 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 13:55
dep. 13:55
385 km
Sombor, Bus station
arr. 14:15
398 km
07:30 15:25 (07:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 26.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
198 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
204 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
218 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
224 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
231 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
241 km
arr. 12:48
dep. 12:48
251 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
265 km
arr. 13:14
dep. 13:14
272 km
arr. 13:20
dep. 13:25
278 km
arr. 13:48
dep. 13:48
299 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
310 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
323 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
334 km
Crvenka, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
342 km
Sivac, Bus station
arr. 14:56
dep. 14:56
350 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
362 km
Sombor, Bus station
arr. 15:25
375 km
Vrnjacka Banja - Sombor timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
07:00 14:15 (07:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
221 km
arr. 12:00
dep. 12:15
301 km
arr. 12:35
dep. 12:35
322 km
Srbobran, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
333 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
346 km
Kula, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
357 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
365 km
Sivac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
373 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 13:55
dep. 13:55
385 km
Sombor, Bus station
arr. 14:15
398 km
07:30 15:25 (07:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 26.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
198 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
204 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
218 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
224 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
231 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
241 km
arr. 12:48
dep. 12:48
251 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
265 km
arr. 13:14
dep. 13:14
272 km
arr. 13:20
dep. 13:25
278 km
arr. 13:48
dep. 13:48
299 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
310 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
323 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
334 km
Crvenka, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
342 km
Sivac, Bus station
arr. 14:56
dep. 14:56
350 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
362 km
Sombor, Bus station
arr. 15:25
375 km
Vrnjacka Banja - Sombor timetable
Departures on: tuesday, 27.02.2024.
07:00 14:15 (07:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
221 km
arr. 12:00
dep. 12:15
301 km
arr. 12:35
dep. 12:35
322 km
Srbobran, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
333 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
346 km
Kula, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
357 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
365 km
Sivac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
373 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 13:55
dep. 13:55
385 km
Sombor, Bus station
arr. 14:15
398 km
07:30 15:25 (07:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 26.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
198 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
204 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
218 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
224 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
231 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
241 km
arr. 12:48
dep. 12:48
251 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
265 km
arr. 13:14
dep. 13:14
272 km
arr. 13:20
dep. 13:25
278 km
arr. 13:48
dep. 13:48
299 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
310 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
323 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
334 km
Crvenka, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
342 km
Sivac, Bus station
arr. 14:56
dep. 14:56
350 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
362 km
Sombor, Bus station
arr. 15:25
375 km

Naselja Vrnjacka Banja i Sombor su međusobno udaljena ~387 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 15min., a najduže 07h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 07:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Sombor iznosi od 17,39 EUR do 17,39 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.