Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrnjacka Banja - Smederevo timetable

thursday, 27.02.2020.
05:30 09:40 (04:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
81 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
113 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
123 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
132 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
137 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
142 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
146 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
149 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
152 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
157 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
159 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
162 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
168 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
176 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
181 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
185 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
189 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
194 km
Vrnjacka Banja - Smederevo timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:30 09:40 (04:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
81 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
113 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
123 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
132 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
137 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
142 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
146 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
149 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
152 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
157 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
159 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
162 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
168 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
176 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
181 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
185 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
189 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
194 km
Vrnjacka Banja - Smederevo timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
05:30 09:40 (04:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
81 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
113 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
123 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
132 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
137 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
142 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
146 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
149 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
152 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
157 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
159 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
162 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
168 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
176 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
181 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
185 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
189 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
194 km
Vrnjacka Banja - Smederevo timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
05:30 09:40 (04:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
81 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
113 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
123 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
132 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
137 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
142 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
146 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
149 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
152 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
157 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
159 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
162 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
168 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
176 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
181 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
185 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
189 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
194 km
Vrnjacka Banja - Smederevo timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
05:30 09:40 (04:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
81 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
113 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
123 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
132 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
137 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
142 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
146 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
149 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
152 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
157 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
159 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
162 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
168 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
176 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
181 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
185 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
189 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
194 km
Vrnjacka Banja - Smederevo timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
05:30 09:40 (04:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
81 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
113 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
123 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
132 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
137 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
142 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
146 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
149 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
152 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
157 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
159 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
162 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
168 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
176 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
181 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
185 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
189 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
194 km
Vrnjacka Banja - Smederevo timetable
Departures on: wednesday, 04.03.2020.
05:30 09:40 (04:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:30
Podunavci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
60 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
72 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
81 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
113 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
123 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
132 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
137 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
142 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
146 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
149 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
152 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
157 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
159 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
162 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
168 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
176 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
181 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
185 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
189 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
194 km

Naselja Vrnjacka Banja i Smederevo su međusobno udaljena ~194 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 10min., a najduže 04h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 05:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.