Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Vrnjacka Banja - Pojate timetable

wednesday, 19.02.2020.
07:30 09:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
12 km
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
43 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:40
dep. 08:40
49 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
59 km
Pojate
arr. 09:00
68 km
08:55 10:15 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:55
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
12 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
26 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
36 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
57 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
62 km
Pojate
arr. 10:15
66 km
12:10 13:40 (01:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
70 km
13:15 14:42 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 13:15
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
39 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
53 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
58 km
Pojate
arr. 14:42
61 km
17:35 19:10 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 17:35
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
22 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
43 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
57.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
62.5 km
Pojate
arr. 19:10
66.5 km
18:15 19:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
47 km
Pojate
arr. 19:40
66 km
Vrnjacka Banja - Pojate timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
07:30 09:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
12 km
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
43 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:40
dep. 08:40
49 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
59 km
Pojate
arr. 09:00
68 km
08:55 10:15 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:55
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
12 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
26 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
36 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
57 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
62 km
Pojate
arr. 10:15
66 km
12:10 13:40 (01:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
45 km
Stalac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
63 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Pojate, Intersection
arr. 13:40
70 km
13:15 14:42 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 13:15
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
39 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
53 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
58 km
Pojate
arr. 14:42
61 km
17:35 19:10 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 17:35
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
22 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
43 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
57.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
62.5 km
Pojate
arr. 19:10
66.5 km
18:15 19:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
47 km
Pojate
arr. 19:40
66 km

Naselja Vrnjacka Banja i Pojate su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Pojate iznosi od 3,45 EUR do 3,45 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.