Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Vrnjacka Banja - Ovcar Banja timetable

saturday, 04.07.2020.
07:55 09:40 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:55
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
49 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
55 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
59 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
68 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
77 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
85 km
09:50 11:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:50
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
68 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
85 km
12:50 14:30 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:50
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
21 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
61 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
78 km
Vrnjacka Banja - Ovcar Banja timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
07:55 09:40 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:55
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
49 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
55 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
59 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
68 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
77 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
85 km
09:50 11:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:50
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
68 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
85 km
12:50 14:30 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:50
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
21 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
61 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
78 km
Vrnjacka Banja - Ovcar Banja timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
07:55 09:40 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:55
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
40 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
49 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
55 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
59 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
68 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
77 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
85 km
09:50 11:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:50
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
68 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
85 km
12:50 14:30 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:50
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
21 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
61 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
78 km

Naselja Vrnjacka Banja i Ovcar Banja su međusobno udaljena ~83 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:55 h, dok je poslednji polazak u 12:50 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Ovcar Banja iznosi od 3,88 EUR do 3,88 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.