Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrnjacka Banja - Novi Sad timetable

saturday, 24.02.2024.
04:05 09:40 (05:35)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 04:05
Trstenik, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
10.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
38.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:05
dep. 05:05
40.7 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:20
59.7 km
Paracin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
77.7 km
Cuprija, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
87.7 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
99.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:00
dep. 08:30
235.7 km
arr. 09:40
315.7 km
07:00 12:00 (05:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
221 km
arr. 12:00
301 km
07:30 13:20 (05:50)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 26.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
198 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
204 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
218 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
224 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
231 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
241 km
arr. 12:48
dep. 12:48
251 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
265 km
arr. 13:14
dep. 13:14
272 km
arr. 13:20
278 km
Vrnjacka Banja - Novi Sad timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
07:00 12:00 (05:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
221 km
arr. 12:00
301 km
07:30 13:20 (05:50)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 26.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
198 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
204 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
218 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
224 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
231 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
241 km
arr. 12:48
dep. 12:48
251 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
265 km
arr. 13:14
dep. 13:14
272 km
arr. 13:20
278 km
Vrnjacka Banja - Novi Sad timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
04:05 09:40 (05:35)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 04:05
Trstenik, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
10.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
38.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:05
dep. 05:05
40.7 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:20
59.7 km
Paracin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
77.7 km
Cuprija, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
87.7 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
99.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:00
dep. 08:30
235.7 km
arr. 09:40
315.7 km
07:00 12:00 (05:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
221 km
arr. 12:00
301 km
07:30 13:20 (05:50)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 26.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
198 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
204 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
218 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
224 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
231 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
241 km
arr. 12:48
dep. 12:48
251 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
265 km
arr. 13:14
dep. 13:14
272 km
arr. 13:20
278 km

Naselja Vrnjacka Banja i Novi Sad su međusobno udaljena ~297 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 00min., a najduže 05h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 07:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Novi Sad iznosi od 12,24 EUR do 13,08 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.