Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vrnjacka Banja - Loznica timetable

monday, 19.11.2018.
15:45 20:51 (05:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
26.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
89.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:11
dep. 19:11
170 km
Osecina, AS
arr. 19:57
dep. 19:57
204.3 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 20:04
dep. 20:04
209.5 km
Komiric, Dom kulture
arr. 20:08
dep. 20:08
211.2 km
Zavlaka
arr. 20:16
dep. 20:16
218.7 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
221.6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
228.3 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
234 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
238.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
246.1 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
15:45 20:51 (05:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
26.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
89.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:11
dep. 19:11
170 km
Osecina, AS
arr. 19:57
dep. 19:57
204.3 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 20:04
dep. 20:04
209.5 km
Komiric, Dom kulture
arr. 20:08
dep. 20:08
211.2 km
Zavlaka
arr. 20:16
dep. 20:16
218.7 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
221.6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
228.3 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
234 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
238.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
246.1 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
15:45 20:51 (05:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
26.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
89.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:11
dep. 19:11
170 km
Osecina, AS
arr. 19:57
dep. 19:57
204.3 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 20:04
dep. 20:04
209.5 km
Komiric, Dom kulture
arr. 20:08
dep. 20:08
211.2 km
Zavlaka
arr. 20:16
dep. 20:16
218.7 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
221.6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
228.3 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
234 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
238.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
246.1 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
15:45 20:51 (05:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
26.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
89.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:11
dep. 19:11
170 km
Osecina, AS
arr. 19:57
dep. 19:57
204.3 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 20:04
dep. 20:04
209.5 km
Komiric, Dom kulture
arr. 20:08
dep. 20:08
211.2 km
Zavlaka
arr. 20:16
dep. 20:16
218.7 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
221.6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
228.3 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
234 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
238.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
246.1 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
15:45 20:51 (05:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
26.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
89.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:11
dep. 19:11
170 km
Osecina, AS
arr. 19:57
dep. 19:57
204.3 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 20:04
dep. 20:04
209.5 km
Komiric, Dom kulture
arr. 20:08
dep. 20:08
211.2 km
Zavlaka
arr. 20:16
dep. 20:16
218.7 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
221.6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
228.3 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
234 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
238.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
246.1 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
15:45 20:51 (05:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
26.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
89.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:11
dep. 19:11
170 km
Osecina, AS
arr. 19:57
dep. 19:57
204.3 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 20:04
dep. 20:04
209.5 km
Komiric, Dom kulture
arr. 20:08
dep. 20:08
211.2 km
Zavlaka
arr. 20:16
dep. 20:16
218.7 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
221.6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
228.3 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
234 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
238.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
246.1 km
 
Departures on: sunday, 25.11.2018.
15:45 20:51 (05:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
26.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
89.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:11
dep. 19:11
170 km
Osecina, AS
arr. 19:57
dep. 19:57
204.3 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 20:04
dep. 20:04
209.5 km
Komiric, Dom kulture
arr. 20:08
dep. 20:08
211.2 km
Zavlaka
arr. 20:16
dep. 20:16
218.7 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
221.6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
228.3 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
234 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
238.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
246.1 km

Naselja Vrnjacka Banja i Loznica su međusobno udaljena ~247 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 06min., a najduže 05h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 15:45 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.