Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Vrnjacka Banja - Krusevac timetable

thursday, 16.08.2018.
07:00 07:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Pocekovina
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:55
41 km
07:30 08:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
12 km
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
43 km
07:45 09:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:45
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 07:47
dep. 07:47
2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
3 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
4.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 07:55
dep. 07:55
6 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 07:57
dep. 07:57
8 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
14 km
Trstenik, Most
arr. 08:08
dep. 08:08
15 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
16 km
Bogdanje
arr. 08:15
dep. 08:15
18 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:18
dep. 08:18
21 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
23 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
Velika Drenova
arr. 08:30
dep. 08:30
28 km
Seliste kod Trstenika
arr. 08:32
dep. 08:32
29 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 08:43
dep. 08:43
33 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:46
dep. 08:46
34 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
34.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
35 km
Kukljin, 5
arr. 08:53
dep. 08:53
36 km
Kukljin, 4
arr. 08:54
dep. 08:54
37 km
Kukljin, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
38 km
Kukljin, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
39 km
Kukljin, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
40 km
Jasika, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
43 km
Jasika, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
44 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 09:14
dep. 09:14
46 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
48 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 09:19
dep. 09:19
48.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
49 km
08:00 09:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:00
Vrnjci, Ž.st.
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:23
dep. 08:23
15 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:25
dep. 08:25
16 km
Gornji Ribnik
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Pocekovina, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
20 km
Pocekovina, 2
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Stari Trstenik
arr. 08:33
dep. 08:33
24 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 08:35
dep. 08:35
26 km
Bresno Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
27 km
Globoder, R1
arr. 08:39
dep. 08:39
28 km
Globoder, R2
arr. 08:42
dep. 08:42
30 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
31 km
Kosevi, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
32 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
34 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
36 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
37 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
38 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 08:56
dep. 08:56
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
41 km
08:55 09:40 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:55
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
12 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
19 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 09:25
dep. 09:25
26 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
36 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
41 km
10:15 11:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:15
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:35
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
50 km
10:25 11:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:25
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:50
dep. 10:50
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
41 km
11:45 13:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 11:45
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 11:47
dep. 11:47
2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 11:52
dep. 11:52
4.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 11:55
dep. 11:55
6 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 11:57
dep. 11:57
8 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Trstenik, Most
arr. 12:08
dep. 12:08
15 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:10
dep. 12:10
16 km
Bogdanje
arr. 12:15
dep. 12:15
18 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 12:18
dep. 12:18
21 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 12:20
dep. 12:20
23 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
24 km
Velika Drenova
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Seliste kod Trstenika
arr. 12:32
dep. 12:32
29 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:43
dep. 12:43
33 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:46
dep. 12:46
34 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
34.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
35 km
Kukljin, 5
arr. 12:53
dep. 12:53
36 km
Kukljin, 4
arr. 12:54
dep. 12:54
37 km
Kukljin, 3
arr. 12:56
dep. 12:56
38 km
Kukljin, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
39 km
Kukljin, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Jasika, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
43 km
Jasika, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 13:14
dep. 13:14
46 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:17
dep. 13:17
48 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 13:19
dep. 13:19
48.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:20
49 km
12:10 13:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
45 km
13:00 14:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 13:00
Vrnjci, Ž.st.
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 13:16
dep. 13:16
10 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
12 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:23
dep. 13:23
15 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Gornji Ribnik
arr. 13:27
dep. 13:27
18 km
Pocekovina, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
20 km
Pocekovina, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
21 km
Stari Trstenik
arr. 13:33
dep. 13:33
24 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Bresno Polje
arr. 13:37
dep. 13:37
27 km
Globoder, R1
arr. 13:39
dep. 13:39
28 km
Globoder, R2
arr. 13:42
dep. 13:42
30 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:43
dep. 13:43
31 km
Kosevi, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
32 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:48
dep. 13:48
34 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:50
dep. 13:50
36 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:52
dep. 13:52
37 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:54
dep. 13:54
38 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 13:56
dep. 13:56
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:00
41 km
13:15 14:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 13:15
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
39 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:20
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
40 km
14:45 16:35 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:45
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 14:47
dep. 14:47
2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 14:50
dep. 14:50
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
4.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 14:54
dep. 14:54
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 14:55
dep. 14:55
6 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
14 km
Trstenik, Most
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:10
dep. 15:10
16 km
Bogdanje
arr. 15:15
dep. 15:15
18 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:18
dep. 15:18
21 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 15:20
dep. 15:20
23 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 15:22
dep. 15:22
24 km
Velika Drenova
arr. 15:30
dep. 15:30
28 km
Seliste kod Trstenika
arr. 15:32
dep. 15:32
29 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 16:01
dep. 16:01
40 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
40.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
41 km
Kukljin, 5
arr. 16:08
dep. 16:08
42 km
Kukljin, 4
arr. 16:09
dep. 16:09
43 km
Kukljin, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
44 km
Kukljin, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
45 km
Kukljin, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
46 km
Jasika, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
49 km
Jasika, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
50 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 16:29
dep. 16:29
52 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:32
dep. 16:32
54 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 16:34
dep. 16:34
54.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
55 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:30
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 15:37
dep. 15:37
4.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 15:40
dep. 15:40
6 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:47
dep. 15:47
12.5 km
Trstenik, Beljici
arr. 15:51
dep. 15:51
17 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:52
dep. 15:52
18 km
Gornji Ribnik
arr. 15:55
dep. 15:55
20 km
Pocekovina, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
22 km
Pocekovina, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
23 km
Stari Trstenik
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 16:07
dep. 16:07
28 km
Bresno Polje
arr. 16:10
dep. 16:10
29 km
Globoder, R2
arr. 16:11
dep. 16:11
30.5 km
Globoder, R1
arr. 16:14
dep. 16:14
32 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
33 km
Kosevi, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
34.5 km
Kosevi, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
36 km
Citluk kod Krusevca
arr. 16:23
dep. 16:23
38 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:24
dep. 16:24
39.3 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 16:27
dep. 16:27
41.3 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:29
dep. 16:29
42.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
43 km
16:20 17:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:20
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:25
dep. 16:25
4 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
Pocekovina
arr. 16:50
dep. 16:50
22 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:20
43 km
16:33 17:50 (01:17)
Vitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Vitojevac
dep. 16:33
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
1.6 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:30
dep. 17:30
25.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
42.1 km
17:35 18:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 17:35
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
22 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
43 km
18:15 19:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 400,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
41 km
18:45 20:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:45
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 18:47
dep. 18:47
2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
3 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 18:52
dep. 18:52
4.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 18:57
dep. 18:57
8 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
14 km
Trstenik, Most
arr. 19:08
dep. 19:08
15 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:10
dep. 19:10
16 km
Bogdanje
arr. 19:15
dep. 19:15
18 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 19:18
dep. 19:18
21 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 19:20
dep. 19:20
23 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
24 km
Velika Drenova
arr. 19:30
dep. 19:30
28 km
Seliste kod Trstenika
arr. 19:32
dep. 19:32
29 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:53
dep. 19:53
39 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:52
dep. 19:52
38 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
37 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
36 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:56
dep. 19:56
40 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
40.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
41 km
Kukljin, 5
arr. 20:03
dep. 20:03
42 km
Kukljin, 4
arr. 20:04
dep. 20:04
43 km
Kukljin, 3
arr. 20:06
dep. 20:06
44 km
Kukljin, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
45 km
Kukljin, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
46 km
Jasika, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
49 km
Jasika, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
50 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 20:24
dep. 20:24
52 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
54 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 20:29
dep. 20:29
54.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:30
55 km
20:40 21:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 20:40
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
41 km

Naselja Vrnjacka Banja i Krusevac su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 10 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Krusevac iznosi od 400,00 RSD do 400,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.