Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Vrnjacka Banja - Krusevac timetable

monday, 06.07.2020.
07:00 07:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Pocekovina
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:55
41 km
07:30 08:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
12 km
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
43 km
07:45 09:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:45
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 07:47
dep. 07:47
2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
3 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
4.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 07:55
dep. 07:55
6 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 07:57
dep. 07:57
8 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
14 km
Trstenik, Most
arr. 08:08
dep. 08:08
15 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
16 km
Bogdanje
arr. 08:15
dep. 08:15
18 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:18
dep. 08:18
21 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
23 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
Velika Drenova
arr. 08:30
dep. 08:30
28 km
Seliste kod Trstenika
arr. 08:32
dep. 08:32
29 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 08:43
dep. 08:43
33 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:46
dep. 08:46
34 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
34.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
35 km
Kukljin, 5
arr. 08:53
dep. 08:53
36 km
Kukljin, 4
arr. 08:54
dep. 08:54
37 km
Kukljin, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
38 km
Kukljin, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
39 km
Kukljin, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
40 km
Jasika, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
43 km
Jasika, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
44 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:14
dep. 09:14
46 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
48 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:19
dep. 09:19
48.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
49 km
08:00 09:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:00
Vrnjci, Ž.st.
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:23
dep. 08:23
15 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:25
dep. 08:25
16 km
Gornji Ribnik
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Pocekovina, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
20 km
Pocekovina, 2
arr. 08:30
dep. 08:30
21 km
Stari Trstenik
arr. 08:33
dep. 08:33
24 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
26 km
Bresno Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
27 km
Globoder, R1
arr. 08:39
dep. 08:39
28 km
Globoder, R2
arr. 08:42
dep. 08:42
30 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
31 km
Kosevi, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
32 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
34 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
36 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
37 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
38 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:56
dep. 08:56
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
41 km
08:55 09:40 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:55
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
12 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
26 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
36 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
41 km
09:55 10:30 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:55
Trstenik, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
38 km
10:15 11:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:15
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:35
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
50 km
10:25 11:05 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:25
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
41 km
13:15 14:10 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 13:15
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
39 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:20
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
40 km
16:20 17:20 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:20
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:25
dep. 16:25
4 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
Pocekovina
arr. 16:50
dep. 16:50
22 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:20
43 km
16:33 17:50 (01:17)
VitojevacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Vitojevac
dep. 16:33
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
1.6 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
25.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
42.1 km
17:35 18:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 17:35
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
22 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
43 km
18:15 19:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
41 km

Naselja Vrnjacka Banja i Krusevac su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 10 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Krusevac iznosi od 2,59 EUR do 2,59 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.