Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrnjacka Banja - Krusevac timetable

thursday, 13.06.2024.
04:05 05:05 (01:00)
Bus stationNova pijaca
The timetable is valid until: 30.04.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 04:05
Trstenik, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
10.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
38.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:05
40.7 km
07:00 07:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Pocekovina, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:55
41 km
07:30 08:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2028.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
12 km
Pocekovina, 2
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
43 km
07:45 09:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:45
Vrnjci, Vitojevac
arr. 07:47
dep. 07:47
2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
3 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 07:52
dep. 07:52
4.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1 - Raskrsnica
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 07:55
dep. 07:55
6 km
Trstenik, Osaonica
arr. 07:57
dep. 07:57
8 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
14 km
Trstenik, Most
arr. 08:08
dep. 08:08
15 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 08:10
dep. 08:10
16 km
Bogdanje, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
18 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 08:18
dep. 08:18
21 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
23 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
Velika Drenova, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
28 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
29 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 08:43
dep. 08:43
33 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:46
dep. 08:46
34 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
34.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
35 km
Kukljin, 5
arr. 08:53
dep. 08:53
36 km
Kukljin, 4
arr. 08:54
dep. 08:54
37 km
Kukljin, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
38 km
Kukljin, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
39 km
Kukljin, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
40 km
Jasika, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
43 km
Jasika, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
44 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:14
dep. 09:14
46 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
48 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:19
dep. 09:19
48.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
49 km
08:55 09:40 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:55
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
12 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
26 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
36 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
41 km
09:55 10:30 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:55
Trstenik, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
38 km
10:15 11:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:15
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:35
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
50 km
10:25 11:05 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 16.02.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:25
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
41 km
11:45 13:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 11:45
Vrnjci, Vitojevac
arr. 11:47
dep. 11:47
2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 11:52
dep. 11:52
4.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1 - Raskrsnica
arr. 11:54
dep. 11:54
5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 11:55
dep. 11:55
6 km
Trstenik, Osaonica
arr. 11:57
dep. 11:57
8 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Trstenik, Most
arr. 12:08
dep. 12:08
15 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 12:10
dep. 12:10
16 km
Bogdanje, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
18 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 12:18
dep. 12:18
21 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
23 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
24 km
Velika Drenova, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
29 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:43
dep. 12:43
33 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:46
dep. 12:46
34 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
34.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
35 km
Kukljin, 5
arr. 12:53
dep. 12:53
36 km
Kukljin, 4
arr. 12:54
dep. 12:54
37 km
Kukljin, 3
arr. 12:56
dep. 12:56
38 km
Kukljin, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
39 km
Kukljin, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Jasika, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
43 km
Jasika, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:14
dep. 13:14
46 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:17
dep. 13:17
48 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:19
dep. 13:19
48.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:20
49 km
13:15 14:10 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 13:15
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
39 km
13:45 14:40 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 13:45
Vrnjci, Vitojevac
arr. 13:48
dep. 13:48
1.7 km
Vrnjci, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
2.7 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
3.2 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 13:53
dep. 13:53
5.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 13:55
dep. 13:55
6.6 km
Trstenik, Osaonica
arr. 13:57
dep. 13:57
7.8 km
Trstenik, Petoletka
arr. 13:59
dep. 13:59
9.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
10.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:04
dep. 14:04
12.8 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
14 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
15.7 km
Pocekovina, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
17.5 km
Pocekovina, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
19.3 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
21.6 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
24.1 km
Bresno Polje
arr. 14:19
dep. 14:19
25.4 km
Globoder, 2
arr. 14:20
dep. 14:20
26.3 km
Globoder, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
27.9 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
28.9 km
Kosevi, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
31.4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
33.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:40
38.8 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:20
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
40 km
14:45 16:35 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:45
Vrnjci, Vitojevac
arr. 14:47
dep. 14:47
2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 14:50
dep. 14:50
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 14:52
dep. 14:52
4.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1 - Raskrsnica
arr. 14:54
dep. 14:54
5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:55
dep. 14:55
6 km
Trstenik, Osaonica
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
14 km
Trstenik, Most
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 15:10
dep. 15:10
16 km
Bogdanje, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
18 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 15:18
dep. 15:18
21 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
23 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
24 km
Velika Drenova, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
28 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
29 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 15:58
dep. 15:58
39 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 15:55
dep. 15:55
38 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
37 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
36 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 16:01
dep. 16:01
40 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
40.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
41 km
Kukljin, 5
arr. 16:08
dep. 16:08
42 km
Kukljin, 4
arr. 16:09
dep. 16:09
43 km
Kukljin, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
44 km
Kukljin, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
45 km
Kukljin, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
46 km
Jasika, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
49 km
Jasika, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
50 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:29
dep. 16:29
52 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:32
dep. 16:32
54 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 16:34
dep. 16:34
54.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
55 km
16:20 17:20 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:20
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 16:25
dep. 16:25
4 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
Pocekovina, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
22 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:20
43 km
17:00 17:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 17:00
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
10.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
24.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
40.5 km
17:35 18:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 17:35
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Pocekovina, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
22 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
43 km
18:15 19:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
41 km
18:45 20:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:45
Vrnjci, Vitojevac
arr. 18:47
dep. 18:47
2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
3 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 18:52
dep. 18:52
4.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1 - Raskrsnica
arr. 18:54
dep. 18:54
5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Trstenik, Osaonica
arr. 18:57
dep. 18:57
8 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
14 km
Trstenik, Most
arr. 19:08
dep. 19:08
15 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 19:10
dep. 19:10
16 km
Bogdanje, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
18 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 19:18
dep. 19:18
21 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 19:20
dep. 19:20
23 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 19:22
dep. 19:22
24 km
Velika Drenova, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
28 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
29 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:53
dep. 19:53
39 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:52
dep. 19:52
38 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
37 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
36 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:56
dep. 19:56
40 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
40.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
41 km
Kukljin, 5
arr. 20:03
dep. 20:03
42 km
Kukljin, 4
arr. 20:04
dep. 20:04
43 km
Kukljin, 3
arr. 20:06
dep. 20:06
44 km
Kukljin, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
45 km
Kukljin, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
46 km
Jasika, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
49 km
Jasika, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
50 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:24
dep. 20:24
52 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
54 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
54.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:30
55 km
19:45 20:40 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 19:45
Vrnjci, Vitojevac
arr. 19:48
dep. 19:48
1.7 km
Vrnjci, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
2.7 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 19:50
dep. 19:50
3.2 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 19:53
dep. 19:53
5.5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 19:55
dep. 19:55
6.6 km
Trstenik, Osaonica
arr. 19:57
dep. 19:57
7.8 km
Trstenik, Petoletka
arr. 19:59
dep. 19:59
9.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
12.8 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:04
dep. 20:04
0 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
14 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
15.7 km
Pocekovina, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
17.5 km
Pocekovina, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
19.3 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
21.6 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
24.1 km
Bresno Polje
arr. 20:19
dep. 20:19
25.4 km
Globoder, 2
arr. 20:20
dep. 20:20
26.3 km
Globoder, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
27.9 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
28.9 km
Kosevi, 1
arr. 20:27
dep. 20:27
31.4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
33.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:40
38.8 km

Naselja Vrnjacka Banja i Krusevac su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Krusevac iznosi od 3,18 EUR do 6,39 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.