Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vrnjacka Banja - Bor timetable

monday, 18.02.2019.
16:33 20:37 (04:04)
Vitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Vitojevac
dep. 16:33
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
1.6 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:30
dep. 17:30
25.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
42.1 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
81.1 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
95.2 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:08
dep. 19:08
98.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
115.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
121.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
123.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
124.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 19:36
dep. 19:36
126.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
133.8 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
142.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
151.3 km
Sarbanovac kod Bora, Ž.st.
arr. 20:12
dep. 20:12
153.9 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
156 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
166.3 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 20:27
dep. 20:27
169.7 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
170.3 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
171 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
171.4 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
172 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
174.5 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
16:33 20:37 (04:04)
Vitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Vitojevac
dep. 16:33
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
1.6 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:30
dep. 17:30
25.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
42.1 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
81.1 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
95.2 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:08
dep. 19:08
98.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
115.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
121.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
123.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
124.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 19:36
dep. 19:36
126.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
133.8 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
142.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
151.3 km
Sarbanovac kod Bora, Ž.st.
arr. 20:12
dep. 20:12
153.9 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
156 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
166.3 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 20:27
dep. 20:27
169.7 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
170.3 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
171 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
171.4 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
172 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
174.5 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
16:33 20:37 (04:04)
Vitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Vitojevac
dep. 16:33
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
1.6 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:30
dep. 17:30
25.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
42.1 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
81.1 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
95.2 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:08
dep. 19:08
98.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
115.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
121.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
123.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
124.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 19:36
dep. 19:36
126.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
133.8 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
142.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
151.3 km
Sarbanovac kod Bora, Ž.st.
arr. 20:12
dep. 20:12
153.9 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
156 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
166.3 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 20:27
dep. 20:27
169.7 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
170.3 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
171 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
171.4 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
172 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
174.5 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
16:33 20:37 (04:04)
Vitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Vitojevac
dep. 16:33
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
1.6 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:30
dep. 17:30
25.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
42.1 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
81.1 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
95.2 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:08
dep. 19:08
98.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
115.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
121.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
123.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
124.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 19:36
dep. 19:36
126.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
133.8 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
142.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
151.3 km
Sarbanovac kod Bora, Ž.st.
arr. 20:12
dep. 20:12
153.9 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
156 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
166.3 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 20:27
dep. 20:27
169.7 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
170.3 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
171 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
171.4 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
172 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
174.5 km
 
Departures on: friday, 22.02.2019.
16:33 20:37 (04:04)
Vitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Vitojevac
dep. 16:33
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
1.6 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:30
dep. 17:30
25.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
42.1 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
81.1 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
95.2 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:08
dep. 19:08
98.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
115.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
121.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
123.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
124.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 19:36
dep. 19:36
126.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
133.8 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
142.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
151.3 km
Sarbanovac kod Bora, Ž.st.
arr. 20:12
dep. 20:12
153.9 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
156 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
166.3 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 20:27
dep. 20:27
169.7 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
170.3 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
171 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
171.4 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
172 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
174.5 km
 
Departures on: saturday, 23.02.2019.
16:33 20:37 (04:04)
Vitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Vitojevac
dep. 16:33
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
1.6 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:30
dep. 17:30
25.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
42.1 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
81.1 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
95.2 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:08
dep. 19:08
98.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
115.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
121.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
123.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
124.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 19:36
dep. 19:36
126.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
133.8 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
142.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
151.3 km
Sarbanovac kod Bora, Ž.st.
arr. 20:12
dep. 20:12
153.9 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
156 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
166.3 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 20:27
dep. 20:27
169.7 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
170.3 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
171 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
171.4 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
172 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
174.5 km
 
Departures on: sunday, 24.02.2019.
16:33 20:37 (04:04)
Vitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Vitojevac
dep. 16:33
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
1.6 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:30
dep. 17:30
25.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
42.1 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
81.1 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
95.2 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:08
dep. 19:08
98.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
115.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
121.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
123.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
124.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 19:36
dep. 19:36
126.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
133.8 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
142.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
151.3 km
Sarbanovac kod Bora, Ž.st.
arr. 20:12
dep. 20:12
153.9 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
156 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
166.3 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 20:27
dep. 20:27
169.7 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
170.3 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
171 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
171.4 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
172 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
174.5 km

Naselja Vrnjacka Banja i Bor su međusobno udaljena ~175 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 04min., a najduže 04h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 16:33 h, dok je poslednji polazak u 16:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.