Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrnjacka Banja - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 19.07.2019.
04:15 07:30 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 04:15
Trstenik, Bus station
arr. 04:30
dep. 04:30
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:20
dep. 07:20
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:30
230.9 km
05:25 08:45 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:25
Kraljevo, Bus station
arr. 05:57
dep. 06:00
26.5 km
Ladevci
arr. 06:17
dep. 06:17
39.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
41.5 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
47.5 km
Preljina
arr. 06:35
dep. 06:35
58.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
73.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
81.5 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:04
dep. 07:04
90.5 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:12
dep. 07:12
97.5 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
102.5 km
Ljig, Bus station
arr. 07:33
dep. 07:43
114.5 km
arr. 07:45
dep. 07:45
126.5 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
195.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:45
197.5 km
05:45 09:00 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:45
Trstenik, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:50
dep. 08:50
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
230.9 km
06:10 10:40 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 06:10
Kragujevac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79.8 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:32
dep. 09:00
110.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
219.7 km
07:00 10:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
221 km
07:10 10:30 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:10
Trstenik, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:20
dep. 10:20
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
230.9 km
07:30 11:19 (03:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
198 km
08:30 12:00 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:30
Trstenik, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:50
dep. 11:50
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
230.9 km
08:30 12:20 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:30
Podunavci
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:52
dep. 08:52
19 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
26 km
Ladevci
arr. 09:12
dep. 09:12
40 km
Preljina
arr. 09:32
dep. 09:32
61 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:40
dep. 09:40
69 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
76 km
arr. 10:40
dep. 10:40
126 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:50
dep. 10:50
136 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:20
198 km
10:15 14:30 (04:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:15
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:35
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
50 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:20
63 km
Paracin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
77 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
250 km
10:40 14:00 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:40
Trstenik, Bus station
arr. 10:55
dep. 11:00
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:50
dep. 13:50
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
230.9 km
11:45 15:00 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: Friday, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 11:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:00
230.9 km
12:40 16:10 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:40
Trstenik, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:00
dep. 16:00
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:10
230.9 km
14:00 17:55 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:00
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 14:14
dep. 14:14
10 km
Podunavci, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Ratina
arr. 14:25
dep. 14:25
19 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:34
dep. 14:39
26 km
Milocaj, 2
arr. 14:51
dep. 14:51
35 km
Ladevci
arr. 14:57
dep. 14:57
39 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
48 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
51 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:18
dep. 15:18
54 km
Preljina
arr. 15:22
dep. 15:22
58 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:31
dep. 15:31
66 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
73 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
dep. 15:59
85 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:06
dep. 16:06
92 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:11
dep. 16:11
97 km
Ljig, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
114 km
arr. 16:36
dep. 16:36
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:55
197 km
14:45 19:39 (04:54)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:45
Kraljevo, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
26.5 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
48.4 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:45
140.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
dep. 19:30
205.3 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:39
209.1 km
15:15 18:30 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:15
Trstenik, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:20
dep. 18:20
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:30
230.9 km
16:55 20:25 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:55
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:15
dep. 20:15
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:25
230.9 km
18:00 21:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:00
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:20
dep. 21:20
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:30
230.9 km

Naselja Vrnjacka Banja i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~223 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 15min., a najduže 04h i 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 10 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Beograd (Belgrade) iznosi od 8,64 EUR do 8,64 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.