Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrnjacka Banja - Belgrade (Beograd) timetable

friday, 27.05.2022.
04:05 08:15 (04:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 04:05
Trstenik, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
10.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 04:57
dep. 05:00
38.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:05
dep. 05:05
40.7 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:20
59.7 km
Paracin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
77.7 km
Cuprija, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
87.7 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
99.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
235.7 km
05:45 09:00 (03:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:45
Trstenik, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
10.4 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 08:50
dep. 08:50
227.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:00
230.9 km
06:30 09:53 (03:23)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 06:30
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 06:33
dep. 06:33
1.7 km
Vrnjci, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
2.7 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 06:36
dep. 06:36
3.2 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 06:40
dep. 06:40
5.5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 06:42
dep. 06:42
6.6 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:44
dep. 06:44
7.8 km
Trstenik, Petoletka
arr. 06:46
dep. 06:46
9.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
10.5 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 09:44
dep. 09:44
226.8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:53
231 km
07:00 10:30 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:30
221 km
07:30 11:19 (03:49)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:19
198 km
08:30 12:00 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:30
Trstenik, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
10.4 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 11:50
dep. 11:50
0 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:00
230.9 km
10:15 14:30 (04:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:15
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:35
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
50 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:20
63 km
Paracin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
77 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:30
250 km
12:10 15:23 (03:13)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:10
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 12:13
dep. 12:13
1.7 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
2.7 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 12:16
dep. 12:16
3.2 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 12:20
dep. 12:20
5.5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 12:22
dep. 12:22
6.6 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:24
dep. 12:24
7.8 km
Trstenik, Petoletka
arr. 12:26
dep. 12:26
9.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
10.5 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 15:14
dep. 15:14
226.8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:23
231 km
12:40 16:10 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:40
Trstenik, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
10.4 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 16:00
dep. 16:00
227.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:10
230.9 km
14:00 17:55 (03:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:00
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
10 km
Podunavci, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Ratina, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
19 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:34
dep. 14:39
26 km
Milocaj, 2
arr. 14:51
dep. 14:51
35 km
Ladevci, Airport
arr. 14:57
dep. 14:57
39 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
48 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
51 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
54 km
Preljina, Pasarela
arr. 15:22
dep. 15:22
58 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:31
dep. 15:31
66 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
73 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
dep. 15:59
85 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:06
dep. 16:06
92 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:11
dep. 16:11
97 km
Ljig, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
114 km
arr. 16:36
dep. 16:36
123 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:55
197 km
15:15 18:40 (03:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:15
Trstenik, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
10.4 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Pocekovina, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
17.3 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
24.2 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 18:30
dep. 18:30
231.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:40
235.3 km
16:55 20:25 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:55
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
10.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:15
dep. 20:15
227.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:25
230.9 km
17:47 21:17 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 17:47
Trstenik, Bus station
arr. 18:01
dep. 18:01
10.4 km
Paracin, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
79.5 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 21:09
dep. 21:09
0 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:17
237.9 km

Naselja Vrnjacka Banja i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~228 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 13min., a najduže 04h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 17:47 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Belgrade (Beograd) iznosi od 9,50 EUR do 9,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.