Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Vrnjacka Banja - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
04:15 07:30 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 04:15
Trstenik, Bus station
arr. 04:30
dep. 04:30
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:20
dep. 07:20
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:30
230.9 km
05:25 08:45 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:25
Kraljevo, Bus station
arr. 05:57
dep. 06:00
26.5 km
Ladevci
arr. 06:17
dep. 06:17
39.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
0 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
47.5 km
Preljina
arr. 06:35
dep. 06:35
58.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
73.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
0 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:04
dep. 07:04
0 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:12
dep. 07:12
0 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
0 km
Ljig, Bus station
arr. 07:33
dep. 07:43
114.5 km
arr. 07:45
dep. 07:45
0 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
195.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:45
197.5 km
05:45 09:00 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 05:45
Trstenik, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:50
dep. 08:50
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
230.9 km
06:10 10:40 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 06:10
Kragujevac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79.8 km
Lapovo, Bus station
arr. 08:32
dep. 09:00
110.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
219.7 km
07:00 10:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
221 km
07:30 11:19 (03:49)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Podunavci
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Ratina
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
49 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
74 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
198 km
08:30 12:00 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:30
Trstenik, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:50
dep. 11:50
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
230.9 km
08:30 12:20 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:30
Podunavci
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:52
dep. 08:52
19 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
26 km
Ladevci
arr. 09:12
dep. 09:12
40 km
Preljina
arr. 09:32
dep. 09:32
61 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:40
dep. 09:40
69 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
76 km
arr. 10:40
dep. 10:40
126 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:50
dep. 10:50
136 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:20
198 km
09:45 13:36 (03:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:45
Kraljevo, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
26.5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
79.8 km
Lapovo, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:15
110.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:28
dep. 13:28
216.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:36
220.4 km
09:45 13:36 (03:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 09:45
Kraljevo, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
26.5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
79.8 km
Lapovo, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:15
110.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 13:28
dep. 13:28
216.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:36
220.4 km
10:15 14:30 (04:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:15
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:35
13 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
50 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:20
63 km
Paracin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
77 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
250 km
10:40 14:00 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:40
Trstenik, Bus station
arr. 10:55
dep. 11:00
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:50
dep. 13:50
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
230.9 km
11:45 15:00 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 11:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:00
230.9 km
12:15 16:15 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:15
Kraljevo, Bus station
arr. 12:47
dep. 13:00
26.5 km
Preljina
arr. 13:30
dep. 13:30
61.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
74.5 km
Ljig, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:45
118.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
202.5 km
12:40 16:10 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 12:40
Trstenik, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:00
dep. 16:00
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:10
230.9 km
14:00 17:55 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:00
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 14:14
dep. 14:14
10 km
Podunavci, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Ratina
arr. 14:25
dep. 14:25
19 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:34
dep. 14:39
26 km
Milocaj, 2
arr. 14:51
dep. 14:51
35 km
Ladevci
arr. 14:57
dep. 14:57
39 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
48 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
51 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:18
dep. 15:18
54 km
Preljina
arr. 15:22
dep. 15:22
58 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:31
dep. 15:31
66 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
73 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
dep. 15:59
85 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:06
dep. 16:06
92 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:11
dep. 16:11
97 km
Ljig, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
114 km
arr. 16:36
dep. 16:36
123 km
Vreoci, Dom
arr. 17:04
dep. 17:04
147 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:55
197 km
14:45 19:39 (04:54)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:45
Kraljevo, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
26.5 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
48.4 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:45
140.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
dep. 19:30
205.3 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:39
209.1 km
15:15 18:30 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 15:15
Trstenik, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:20
dep. 18:20
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:30
230.9 km
16:25 20:15 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:25
Kraljevo, Bus station
arr. 16:57
dep. 17:00
26.5 km
Ladevci
arr. 17:10
dep. 17:10
39.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
0 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:30
dep. 17:30
53.5 km
Preljina
arr. 17:40
dep. 17:40
58.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
73.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 17:55
dep. 17:55
0 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:05
dep. 18:05
0 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:10
dep. 18:10
0 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:15
dep. 18:15
0 km
Stavica, Magistrala
arr. 18:20
dep. 18:20
0 km
Donji Banjani
arr. 18:25
dep. 18:25
107.5 km
Ljig, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:45
114.5 km
Liplje, I
arr. 18:50
dep. 18:50
0 km
arr. 18:55
dep. 18:55
0 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:10
dep. 20:10
195.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:15
197.5 km
16:55 20:25 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 16:55
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:15
dep. 20:15
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:25
230.9 km
18:00 21:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:00
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
10.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:20
dep. 21:20
227.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:30
230.9 km

Naselja Vrnjacka Banja i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~220 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 15min., a najduže 04h i 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.