Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Vrnjacka Banja - Bela Palanka timetable

wednesday, 19.02.2020.
18:15 21:45 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
47 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
66 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
101 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
132 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
174 km
Vrnjacka Banja - Bela Palanka timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
18:15 21:45 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
47 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
66 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
101 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
132 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
174 km
Vrnjacka Banja - Bela Palanka timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
18:15 21:45 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
47 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
66 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
101 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
132 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
174 km
Vrnjacka Banja - Bela Palanka timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
18:15 21:45 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
47 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
66 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
101 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
132 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
174 km
Vrnjacka Banja - Bela Palanka timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
18:15 21:45 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
47 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
66 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
101 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
132 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
174 km
Vrnjacka Banja - Bela Palanka timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
18:15 21:45 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
47 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
66 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
101 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
132 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
174 km
Vrnjacka Banja - Bela Palanka timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
18:15 21:45 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
47 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
66 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
101 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
132 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
174 km

Naselja Vrnjacka Banja i Bela Palanka su međusobno udaljena ~174 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 18:15 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Bela Palanka iznosi od 10,36 EUR do 10,36 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.