Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Vrnjacka Banja - Aleksinac timetable

wednesday, 19.02.2020.
07:30 09:30 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 07:30
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
12 km
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
43 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:40
dep. 08:40
49 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
59 km
Pojate
arr. 09:00
dep. 09:00
68 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:30
101 km
08:55 10:45 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 08:55
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
12 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
26 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
30 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
36 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
57 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
62 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
66 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
100 km
10:25 12:10 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 10:25
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
41 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
62 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
78 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
101 km
13:15 15:15 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 13:15
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
39 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
53 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
58 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
61 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
74 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
100 km
14:20 16:15 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 14:20
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
40 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
dep. 15:30
56 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
61 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
100 km
17:35 19:45 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 17:35
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
22 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
43 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
57.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
62.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
66.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
80 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
84 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
91 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
103 km
18:15 20:20 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 18:15
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
41 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
47 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
66 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
101 km
20:40 22:30 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrnjacka Banja, Bus station
dep. 20:40
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
41 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
62 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
101 km

Naselja Vrnjacka Banja i Aleksinac su međusobno udaljena ~101 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrnjacka Banja je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrnjacka Banja - Aleksinac iznosi od 6,04 EUR do 6,04 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.