Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vreoci - Valjevo timetable

thursday, 20.02.2020.
08:24 09:03 (00:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vreoci, Railway station
dep. 08:24
Lazarevac, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
16 km
Slovac, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:41
23 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:45
dep. 08:45
29 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:54
32 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:59
dep. 08:59
39 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:03
44 km
12:12 12:51 (00:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vreoci, Railway station
dep. 12:12
Lazarevac, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:24
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
16 km
Slovac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
23 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:39
dep. 12:39
29 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:42
32 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:47
dep. 12:47
39 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:51
44 km
13:24 14:00 (00:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vreoci, Railway station
dep. 13:24
Lazarevac, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
16 km
Slovac, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
23 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:47
dep. 13:47
29 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
32 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:56
dep. 13:56
39 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:00
44 km
16:20 16:54 (00:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vreoci, Railway station
dep. 16:20
Lazarevac, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
16 km
Slovac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
23 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:42
dep. 16:42
29 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
32 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
39 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:54
44 km
17:17 18:35 (01:18)
ZavodBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vreoci, Zavod
dep. 17:17
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
7 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
10.5 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 17:48
dep. 17:48
13.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
16.3 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:04
dep. 18:04
18.8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
20.6 km
arr. 18:09
dep. 18:09
23.5 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
28.1 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
30.9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
37.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
41.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
43.5 km
20:30 21:06 (00:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vreoci, Railway station
dep. 20:30
Lazarevac, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:37
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
16 km
Slovac, Railway station
arr. 20:48
dep. 20:49
23 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:53
dep. 20:53
29 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
32 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:02
dep. 21:02
39 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:06
44 km
23:05 23:39 (00:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vreoci, Railway station
dep. 23:05
Lazarevac, Railway station
arr. 23:11
dep. 23:12
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 23:17
dep. 23:18
16 km
Slovac, Railway station
arr. 23:23
dep. 23:23
23 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 23:27
dep. 23:27
29 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 23:30
dep. 23:30
32 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 23:35
dep. 23:35
39 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:39
44 km

Naselja Vreoci i Valjevo su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vreoci je u 08:24 h, dok je poslednji polazak u 23:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.