Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrelo kod Nisa - Nis timetable

monday, 15.07.2019.
04:52 05:25 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 04:52
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
2.9 km
Malca, II - iza mosta
arr. 05:00
dep. 05:00
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 05:01
dep. 05:01
7.1 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
10.9 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 05:11
dep. 05:11
14.7 km
Nis, Durlan
arr. 05:13
dep. 05:13
15.7 km
Nis, Niteks
arr. 05:17
dep. 05:17
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 05:25
20.3 km
05:52 06:25 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 05:52
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 06:00
dep. 06:00
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 06:01
dep. 06:01
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:11
dep. 06:11
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 06:13
dep. 06:13
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 06:17
dep. 06:17
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
20.3 km
06:27 07:00 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 06:27
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 06:35
dep. 06:35
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:46
dep. 06:46
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 06:48
dep. 06:48
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 06:52
dep. 06:52
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:00
20.3 km
06:56 07:25 (00:29)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 06:56
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
4 km
Malca, I - Podrum
arr. 07:05
dep. 07:05
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:17
dep. 07:17
15 km
Nis, Durlan
arr. 07:19
dep. 07:19
17 km
Nis, Niteks
arr. 07:21
dep. 07:21
19 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
21 km
07:42 08:15 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 07:42
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 07:50
dep. 07:50
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 07:51
dep. 07:51
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 08:01
dep. 08:01
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 08:03
dep. 08:03
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 08:07
dep. 08:07
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 08:15
20.3 km
09:21 09:50 (00:29)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 09:21
Malca, II - iza mosta
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:41
dep. 09:41
15 km
Nis, Durlan
arr. 09:43
dep. 09:43
17 km
Nis, Niteks
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
arr. 09:47
dep. 09:47
20 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
21 km
11:17 11:50 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 11:17
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 11:25
dep. 11:25
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 11:26
dep. 11:26
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:36
dep. 11:36
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 11:38
dep. 11:38
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 11:42
dep. 11:42
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 11:50
20.3 km
12:01 12:30 (00:29)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 12:01
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
15 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
17 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
19 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
21 km
12:42 13:15 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 12:42
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 12:50
dep. 12:50
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:01
dep. 13:01
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 13:03
dep. 13:03
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 13:07
dep. 13:07
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
20.3 km
14:17 14:50 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 14:17
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:25
dep. 14:25
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 14:26
dep. 14:26
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:36
dep. 14:36
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 14:38
dep. 14:38
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 14:42
dep. 14:42
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 14:50
20.3 km
15:27 16:00 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 15:27
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 15:35
dep. 15:35
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 15:36
dep. 15:36
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:46
dep. 15:46
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 15:48
dep. 15:48
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 15:52
dep. 15:52
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
20.3 km
16:07 16:40 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 16:07
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:15
dep. 16:15
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:16
dep. 16:16
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:26
dep. 16:26
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 16:28
dep. 16:28
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
20.3 km
20:01 20:30 (00:29)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 20:01
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
4 km
arr. 20:08
dep. 20:08
5 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
15 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
17 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
19 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
21 km

Naselja Vrelo kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrelo kod Nisa je u 04:52 h, dok je poslednji polazak u 20:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.