Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrelo kod Nisa - Nis timetable

sunday, 20.10.2019.
05:52 06:25 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 05:52
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 06:00
dep. 06:00
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 06:01
dep. 06:01
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:11
dep. 06:11
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 06:13
dep. 06:13
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 06:17
dep. 06:17
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
20.3 km
06:57 07:30 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 06:57
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 07:05
dep. 07:05
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 07:06
dep. 07:06
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:16
dep. 07:16
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 07:18
dep. 07:18
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 07:22
dep. 07:22
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:30
20.3 km
07:45 08:25 (00:40)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Okretnica
dep. 07:45
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
2.9 km
arr. 07:55
dep. 07:55
4.5 km
Malca, Igraliste
arr. 07:59
dep. 07:59
6.1 km
Malca, I - Podrum
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
arr. 08:03
dep. 08:03
8.8 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 08:05
dep. 08:05
10.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
11.6 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
12.8 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 08:10
dep. 08:10
13.2 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 08:11
dep. 08:11
14.2 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 08:12
dep. 08:12
14.9 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 08:13
dep. 08:13
15.7 km
Nis, Durlan
arr. 08:15
dep. 08:15
16.7 km
arr. 08:17
dep. 08:17
17 km
Nis, RK Sindelic
arr. 08:18
dep. 08:18
17.6 km
Nis, Niteks
arr. 08:19
dep. 08:19
18.6 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 08:21
dep. 08:21
19.2 km
Nis, Tvrdava
arr. 08:23
dep. 08:23
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 08:25
20.8 km
09:21 09:50 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 09:21
Malca, I - Podrum
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:41
dep. 09:41
15 km
Nis, Durlan
arr. 09:43
dep. 09:43
17 km
Nis, Niteks
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
21 km
12:01 12:30 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 12:01
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
15 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
17 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
19 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
21 km
15:45 16:25 (00:40)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Okretnica
dep. 15:45
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
2.9 km
arr. 15:55
dep. 15:55
4.5 km
Malca, Igraliste
arr. 15:59
dep. 15:59
6.1 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
arr. 16:03
dep. 16:03
8.8 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 16:05
dep. 16:05
10.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
11.6 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 16:08
dep. 16:08
12.8 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 16:11
dep. 16:11
14.2 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 16:12
dep. 16:12
14.9 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:13
dep. 16:13
15.7 km
Nis, Durlan
arr. 16:15
dep. 16:15
16.7 km
arr. 16:17
dep. 16:17
17 km
Nis, RK Sindelic
arr. 16:18
dep. 16:18
17.6 km
Nis, Niteks
arr. 16:19
dep. 16:19
18.6 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:21
dep. 16:21
19.2 km
Nis, Tvrdava
arr. 16:23
dep. 16:23
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
20.8 km
16:07 16:40 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 16:07
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:15
dep. 16:15
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:16
dep. 16:16
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:26
dep. 16:26
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 16:28
dep. 16:28
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
20.3 km
18:52 19:25 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 18:52
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
2.8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 19:00
dep. 19:00
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 19:01
dep. 19:01
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 19:11
dep. 19:11
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 19:13
dep. 19:13
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 19:17
dep. 19:17
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 19:25
20.3 km
20:01 20:30 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa
dep. 20:01
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
4 km
arr. 20:08
dep. 20:08
5 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
15 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
17 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
19 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
21 km

Naselja Vrelo kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrelo kod Nisa je u 05:52 h, dok je poslednji polazak u 20:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.