Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrelo kod Nisa - Nis timetable

sunday, 21.07.2024.
07:45 08:30 (00:45)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 07:45
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
2.9 km
arr. 07:57
dep. 07:57
4.5 km
arr. 08:02
dep. 08:02
6.1 km
Malca, I - Podrum
arr. 08:04
dep. 08:04
7 km
arr. 08:08
dep. 08:08
8.8 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 08:10
dep. 08:10
10.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
11.6 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 08:12
dep. 08:12
12.2 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 08:13
dep. 08:13
12.8 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 08:15
dep. 08:15
13.2 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 08:16
dep. 08:16
14.2 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 08:17
dep. 08:17
14.9 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 08:18
dep. 08:18
15.7 km
Nis, Durlan
arr. 08:20
dep. 08:20
16.7 km
arr. 08:22
dep. 08:22
17 km
Nis, RK Sindelic
arr. 08:23
dep. 08:23
17.6 km
Nis, Niteks
arr. 08:24
dep. 08:24
18.6 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 08:26
dep. 08:26
19.2 km
Nis, Tvrdava
arr. 08:28
dep. 08:28
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
20.8 km
09:37 10:25 (00:48)
Railway station - GramadaRailway station
The timetable is valid until: 20.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
dep. 09:37
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 09:41
dep. 09:41
3 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:57
20 km
Nis, Railway station - Pantelej
arr. 10:06
dep. 10:06
25 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 10:15
dep. 10:16
31 km
Nis, Railway station
arr. 10:25
34 km
12:01 12:30 (00:29)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: every day.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 12:01
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 12:16
dep. 12:16
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
15 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
17 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
19 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
21 km
15:11 15:59 (00:48)
Railway station - GramadaRailway station
The timetable is valid until: 20.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
dep. 15:11
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
20 km
Nis, Railway station - Pantelej
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 15:49
dep. 15:50
31 km
Nis, Railway station
arr. 15:59
34 km
15:45 16:30 (00:45)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 15:45
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
2.9 km
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
arr. 16:02
dep. 16:02
6.1 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:04
dep. 16:04
7 km
arr. 16:08
dep. 16:08
8.8 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 16:10
dep. 16:10
10.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
11.6 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 16:12
dep. 16:12
12.2 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 16:13
dep. 16:13
12.8 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 16:15
dep. 16:15
13.2 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 16:16
dep. 16:16
14.2 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 16:17
dep. 16:17
14.9 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:18
dep. 16:18
15.7 km
Nis, Durlan
arr. 16:20
dep. 16:20
16.7 km
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Nis, RK Sindelic
arr. 16:23
dep. 16:23
17.6 km
Nis, Niteks
arr. 16:24
dep. 16:24
18.6 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:26
dep. 16:26
19.2 km
Nis, Tvrdava
arr. 16:28
dep. 16:28
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
20.8 km
20:01 20:30 (00:29)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 20:01
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
4 km
arr. 20:08
dep. 20:08
5 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
15 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
17 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
19 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
21 km
Vrelo kod Nisa - Nis timetable
Departures on: monday, 22.07.2024.
05:57 06:30 (00:33)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 05:57
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
2.8 km
arr. 06:05
dep. 06:05
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 06:06
dep. 06:06
7 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 06:11
dep. 06:11
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:16
dep. 06:16
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 06:18
dep. 06:18
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 06:22
dep. 06:22
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:30
20.3 km
06:00 06:45 (00:45)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 06:00
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
2.9 km
arr. 06:12
dep. 06:12
4.5 km
arr. 06:17
dep. 06:17
6.1 km
Malca, I - Podrum
arr. 06:19
dep. 06:19
7 km
arr. 06:23
dep. 06:23
8.8 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
10.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
11.6 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 06:27
dep. 06:27
12.2 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
12.8 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 06:30
dep. 06:30
13.2 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 06:31
dep. 06:31
14.2 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 06:32
dep. 06:32
14.9 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:33
dep. 06:33
15.7 km
Nis, Durlan
arr. 06:35
dep. 06:35
16.7 km
arr. 06:37
dep. 06:37
17 km
Nis, RK Sindelic
arr. 06:38
dep. 06:38
17.6 km
Nis, Niteks
arr. 06:39
dep. 06:39
18.6 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 06:41
dep. 06:41
19.2 km
Nis, Tvrdava
arr. 06:43
dep. 06:43
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:45
20.8 km
07:42 08:15 (00:33)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 07:42
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
2.8 km
arr. 07:50
dep. 07:50
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 07:51
dep. 07:51
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
10.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 08:01
dep. 08:01
14.5 km
Nis, Durlan
arr. 08:03
dep. 08:03
15.5 km
Nis, Niteks
arr. 08:07
dep. 08:07
17.4 km
Nis, Bus station
arr. 08:15
20.3 km
09:21 09:50 (00:29)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 09:21
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 09:35
dep. 09:35
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:41
dep. 09:41
15 km
Nis, Durlan
arr. 09:43
dep. 09:43
17 km
Nis, Niteks
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
arr. 09:47
dep. 09:47
20 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
21 km
09:37 10:25 (00:48)
Railway station - GramadaRailway station
The timetable is valid until: 20.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
dep. 09:37
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 09:41
dep. 09:41
3 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:57
20 km
Nis, Railway station - Pantelej
arr. 10:06
dep. 10:06
25 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 10:15
dep. 10:16
31 km
Nis, Railway station
arr. 10:25
34 km
12:01 12:30 (00:29)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 12:01
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 12:16
dep. 12:16
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
15 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
17 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
19 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
21 km
12:35 13:20 (00:45)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 12:35
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
2.9 km
arr. 12:47
dep. 12:47
4.5 km
arr. 12:52
dep. 12:52
6.1 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:54
dep. 12:54
7 km
arr. 12:58
dep. 12:58
8.8 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 13:00
dep. 13:00
10.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
11.6 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 13:02
dep. 13:02
12.2 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
12.8 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 13:05
dep. 13:05
13.2 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 13:06
dep. 13:06
14.2 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 13:07
dep. 13:07
14.9 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:08
dep. 13:08
15.7 km
Nis, Durlan
arr. 13:10
dep. 13:10
16.7 km
arr. 13:12
dep. 13:12
17 km
Nis, RK Sindelic
arr. 13:13
dep. 13:13
17.6 km
Nis, Niteks
arr. 13:14
dep. 13:14
18.6 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 13:16
dep. 13:16
19.2 km
Nis, Tvrdava
arr. 13:18
dep. 13:18
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
20.8 km
14:30 15:15 (00:45)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 14:30
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
2.9 km
arr. 14:42
dep. 14:42
4.5 km
arr. 14:47
dep. 14:47
6.1 km
Malca, I - Podrum
arr. 14:49
dep. 14:49
7 km
arr. 14:53
dep. 14:53
8.8 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 14:55
dep. 14:55
10.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
11.6 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 14:57
dep. 14:57
12.2 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
12.8 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 15:00
dep. 15:00
13.2 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 15:01
dep. 15:01
14.2 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 15:02
dep. 15:02
14.9 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:03
dep. 15:03
15.7 km
Nis, Durlan
arr. 15:05
dep. 15:05
16.7 km
arr. 15:07
dep. 15:07
17 km
Nis, RK Sindelic
arr. 15:08
dep. 15:08
17.6 km
Nis, Niteks
arr. 15:09
dep. 15:09
18.6 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:11
dep. 15:11
19.2 km
Nis, Tvrdava
arr. 15:13
dep. 15:13
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
20.8 km
15:11 15:59 (00:48)
Railway station - GramadaRailway station
The timetable is valid until: 20.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
dep. 15:11
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
20 km
Nis, Railway station - Pantelej
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 15:49
dep. 15:50
31 km
Nis, Railway station
arr. 15:59
34 km
17:15 18:00 (00:45)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 17:15
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
2.9 km
arr. 17:27
dep. 17:27
4.5 km
arr. 17:32
dep. 17:32
6.1 km
Malca, I - Podrum
arr. 17:34
dep. 17:34
7 km
arr. 17:38
dep. 17:38
8.8 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 17:40
dep. 17:40
10.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
11.6 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 17:42
dep. 17:42
12.2 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 17:43
dep. 17:43
12.8 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 17:45
dep. 17:45
13.2 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 17:46
dep. 17:46
14.2 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 17:47
dep. 17:47
14.9 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:48
dep. 17:48
15.7 km
Nis, Durlan
arr. 17:50
dep. 17:50
16.7 km
arr. 17:52
dep. 17:52
17 km
Nis, RK Sindelic
arr. 17:53
dep. 17:53
17.6 km
Nis, Niteks
arr. 17:54
dep. 17:54
18.6 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:56
dep. 17:56
19.2 km
Nis, Tvrdava
arr. 17:58
dep. 17:58
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
20.8 km
20:01 20:30 (00:29)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 20:01
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
4 km
arr. 20:08
dep. 20:08
5 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
7 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
11 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
15 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
17 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
19 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
21 km
21:05 21:50 (00:45)
Raskrsnica - OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
dep. 21:05
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 21:12
dep. 21:12
2.9 km
arr. 21:17
dep. 21:17
4.5 km
arr. 21:22
dep. 21:22
6.1 km
Malca, I - Podrum
arr. 21:24
dep. 21:24
7 km
arr. 21:28
dep. 21:28
8.8 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 21:30
dep. 21:30
10.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
11.6 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 21:32
dep. 21:32
12.2 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 21:33
dep. 21:33
12.8 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 21:35
dep. 21:35
13.2 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 21:36
dep. 21:36
14.2 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 21:37
dep. 21:37
14.9 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 21:38
dep. 21:38
15.7 km
Nis, Durlan
arr. 21:40
dep. 21:40
16.7 km
arr. 21:42
dep. 21:42
17 km
Nis, RK Sindelic
arr. 21:43
dep. 21:43
17.6 km
Nis, Niteks
arr. 21:44
dep. 21:44
18.6 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 21:46
dep. 21:46
19.2 km
Nis, Tvrdava
arr. 21:48
dep. 21:48
20.1 km
Nis, Bus station
arr. 21:50
20.8 km

Naselja Vrelo kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrelo kod Nisa je u 05:57 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrelo kod Nisa - Nis iznosi od 1,14 EUR do 1,33 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.