Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrbnica kod Malog Crnica - Pozarevac timetable

monday, 21.10.2019.
05:00 05:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
dep. 05:00
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 05:09
dep. 05:09
5 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
10 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
9 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 05:24
dep. 05:24
14 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
19 km
Kravlji Do, Selo
arr. 05:29
dep. 05:29
17 km
Pozarevac, Padine
arr. 05:34
dep. 05:34
21 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:37
dep. 05:37
23 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:40
dep. 05:40
25 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:42
dep. 05:42
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:45
28 km
07:05 07:50 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
dep. 07:05
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 07:06
dep. 07:06
0.7 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 07:08
dep. 07:08
1.8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
2.4 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 07:10
dep. 07:10
2.9 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
5.1 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
8.3 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
7.2 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 07:22
dep. 07:22
10.1 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 07:25
dep. 07:25
12.3 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
13.1 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
14 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:31
dep. 07:31
15.1 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
16.5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:36
dep. 07:36
17.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:38
dep. 07:38
19.1 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:41
dep. 07:41
21.5 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:42
dep. 07:42
22.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:45
dep. 07:45
24.1 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:47
dep. 07:47
25.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
26.7 km
13:30 14:10 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
dep. 13:30
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 13:31
dep. 13:31
0.6 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 13:35
dep. 13:35
2.8 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
8.2 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
7.1 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 13:47
dep. 13:47
11.7 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16.5 km
Kravlji Do, Selo
arr. 13:52
dep. 13:52
14.8 km
Pozarevac, Padine
arr. 13:59
dep. 13:59
19.3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:03
dep. 14:03
21.5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:05
dep. 14:05
23.4 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:07
dep. 14:07
24.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:10
25.9 km
Vrbnica kod Malog Crnica - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:00 05:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
dep. 05:00
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 05:09
dep. 05:09
5 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
10 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
9 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 05:24
dep. 05:24
14 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
19 km
Kravlji Do, Selo
arr. 05:29
dep. 05:29
17 km
Pozarevac, Padine
arr. 05:34
dep. 05:34
21 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:37
dep. 05:37
23 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:40
dep. 05:40
25 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:42
dep. 05:42
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:45
28 km
07:05 07:50 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
dep. 07:05
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 07:06
dep. 07:06
0.7 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 07:08
dep. 07:08
1.8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
2.4 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 07:10
dep. 07:10
2.9 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
5.1 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
8.3 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
7.2 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 07:22
dep. 07:22
10.1 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 07:25
dep. 07:25
12.3 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
13.1 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
14 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:31
dep. 07:31
15.1 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
16.5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:36
dep. 07:36
17.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:38
dep. 07:38
19.1 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:41
dep. 07:41
21.5 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:42
dep. 07:42
22.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:45
dep. 07:45
24.1 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:47
dep. 07:47
25.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
26.7 km
13:30 14:10 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
dep. 13:30
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 13:31
dep. 13:31
0.6 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 13:35
dep. 13:35
2.8 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
8.2 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
7.1 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 13:47
dep. 13:47
11.7 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16.5 km
Kravlji Do, Selo
arr. 13:52
dep. 13:52
14.8 km
Pozarevac, Padine
arr. 13:59
dep. 13:59
19.3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:03
dep. 14:03
21.5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:05
dep. 14:05
23.4 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:07
dep. 14:07
24.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:10
25.9 km
Vrbnica kod Malog Crnica - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
05:00 05:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
dep. 05:00
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 05:09
dep. 05:09
5 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
10 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
9 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 05:24
dep. 05:24
14 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
19 km
Kravlji Do, Selo
arr. 05:29
dep. 05:29
17 km
Pozarevac, Padine
arr. 05:34
dep. 05:34
21 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:37
dep. 05:37
23 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:40
dep. 05:40
25 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:42
dep. 05:42
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:45
28 km
07:05 07:50 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
dep. 07:05
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 07:06
dep. 07:06
0.7 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 07:08
dep. 07:08
1.8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
2.4 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 07:10
dep. 07:10
2.9 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
5.1 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
8.3 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
7.2 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 07:22
dep. 07:22
10.1 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 07:25
dep. 07:25
12.3 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
13.1 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
14 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:31
dep. 07:31
15.1 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
16.5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:36
dep. 07:36
17.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:38
dep. 07:38
19.1 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:41
dep. 07:41
21.5 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:42
dep. 07:42
22.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:45
dep. 07:45
24.1 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:47
dep. 07:47
25.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
26.7 km
13:30 14:10 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
dep. 13:30
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 13:31
dep. 13:31
0.6 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 13:35
dep. 13:35
2.8 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
8.2 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
7.1 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 13:47
dep. 13:47
11.7 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
16.5 km
Kravlji Do, Selo
arr. 13:52
dep. 13:52
14.8 km
Pozarevac, Padine
arr. 13:59
dep. 13:59
19.3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:03
dep. 14:03
21.5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:05
dep. 14:05
23.4 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:07
dep. 14:07
24.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:10
25.9 km

Naselja Vrbnica kod Malog Crnica i Pozarevac su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrbnica kod Malog Crnica je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.