Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrbnica kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable

thursday, 13.06.2024.
06:00 06:30 (00:30)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 3
dep. 06:00
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Gornji Vratari, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Gornji Vratari, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 06:15
dep. 06:15
5.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
5.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Raklja, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Raklja, I
arr. 06:24
dep. 06:24
9.2 km
Popovci, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Kozetin
arr. 06:28
dep. 06:28
12.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:30
14 km
06:00 06:30 (00:30)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 3
dep. 06:00
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Gornji Vratari, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Gornji Vratari, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 06:15
dep. 06:15
5.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
5.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Raklja, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Raklja, I
arr. 06:24
dep. 06:24
9.2 km
Popovci, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Kozetin
arr. 06:28
dep. 06:28
12.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:30
14 km
07:10 07:50 (00:40)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 3
dep. 07:10
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
1 km
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Gornji Vratari, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Gornji Vratari, 1
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 07:27
dep. 07:27
5.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
6 km
Raklja, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Raklja, I
arr. 07:37
dep. 07:37
9.2 km
Popovci, Put
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Kozetin
arr. 07:47
dep. 07:47
12.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 07:49
dep. 07:49
13 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:50
14 km
07:10 07:50 (00:40)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 3
dep. 07:10
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
1 km
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Gornji Vratari, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Gornji Vratari, 1
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 07:27
dep. 07:27
5.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
6 km
Raklja, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Raklja, I
arr. 07:37
dep. 07:37
9.2 km
Popovci, Put
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Kozetin
arr. 07:47
dep. 07:47
12.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 07:49
dep. 07:49
13 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:50
14 km
14:10 14:40 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
dep. 14:10
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Gornji Vratari, 2
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Gornji Vratari, 1
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 14:19
dep. 14:19
4.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Raklja, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
7 km
Raklja, I
arr. 14:28
dep. 14:28
8.2 km
Popovci, Put
arr. 14:30
dep. 14:30
10 km
Kozetin
arr. 14:37
dep. 14:37
11.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 14:40
13 km
14:10 14:40 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
dep. 14:10
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Gornji Vratari, 2
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Gornji Vratari, 1
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 14:19
dep. 14:19
4.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Raklja, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
7 km
Raklja, I
arr. 14:28
dep. 14:28
8.2 km
Popovci, Put
arr. 14:30
dep. 14:30
10 km
Kozetin
arr. 14:37
dep. 14:37
11.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 14:40
13 km
Vrbnica kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable
Departures on: friday, 14.06.2024.
06:00 06:30 (00:30)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 3
dep. 06:00
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Gornji Vratari, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Gornji Vratari, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 06:15
dep. 06:15
5.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
5.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Raklja, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Raklja, I
arr. 06:24
dep. 06:24
9.2 km
Popovci, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Kozetin
arr. 06:28
dep. 06:28
12.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:30
14 km
06:00 06:30 (00:30)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 3
dep. 06:00
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Gornji Vratari, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Gornji Vratari, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 06:15
dep. 06:15
5.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
5.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Raklja, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Raklja, I
arr. 06:24
dep. 06:24
9.2 km
Popovci, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Kozetin
arr. 06:28
dep. 06:28
12.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:30
14 km
07:10 07:50 (00:40)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 3
dep. 07:10
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
1 km
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Gornji Vratari, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Gornji Vratari, 1
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 07:27
dep. 07:27
5.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
6 km
Raklja, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Raklja, I
arr. 07:37
dep. 07:37
9.2 km
Popovci, Put
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Kozetin
arr. 07:47
dep. 07:47
12.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 07:49
dep. 07:49
13 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:50
14 km
07:10 07:50 (00:40)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 3
dep. 07:10
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
1 km
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Gornji Vratari, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Gornji Vratari, 1
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 07:27
dep. 07:27
5.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
6 km
Raklja, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Raklja, I
arr. 07:37
dep. 07:37
9.2 km
Popovci, Put
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Kozetin
arr. 07:47
dep. 07:47
12.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 07:49
dep. 07:49
13 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:50
14 km
14:10 14:40 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
dep. 14:10
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Gornji Vratari, 2
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Gornji Vratari, 1
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 14:19
dep. 14:19
4.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Raklja, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
7 km
Raklja, I
arr. 14:28
dep. 14:28
8.2 km
Popovci, Put
arr. 14:30
dep. 14:30
10 km
Kozetin
arr. 14:37
dep. 14:37
11.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 14:40
13 km
14:10 14:40 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrbnica kod Aleksandrovca, 2
dep. 14:10
Vrbnica kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Gornji Vratari, 2
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Gornji Vratari, 1
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 14:19
dep. 14:19
4.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Raklja, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
7 km
Raklja, I
arr. 14:28
dep. 14:28
8.2 km
Popovci, Put
arr. 14:30
dep. 14:30
10 km
Kozetin
arr. 14:37
dep. 14:37
11.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 14:40
13 km

Naselja Vrbnica kod Aleksandrovca i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrbnica kod Aleksandrovca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 14:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.