Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vrba kod Kraljeva - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:45 06:00 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Center
dep. 05:45
Kraljevo, Bus station
arr. 06:00
12 km
06:12 06:34 (00:22)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 06:12
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 06:16
dep. 06:16
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
3.2 km
Ratina, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 06:19
dep. 06:19
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 06:21
dep. 06:21
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:24
dep. 06:24
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:34
11.8 km
06:30 06:50 (00:20)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 06:30
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
1.1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
2.2 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 06:34
dep. 06:34
3.2 km
Ratina, Čurlići
arr. 06:36
dep. 06:36
3.9 km
Ratina, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
4.3 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 06:40
dep. 06:40
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 06:42
dep. 06:42
5.9 km
Metikos, Autodrom
arr. 06:44
dep. 06:44
6.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:45
dep. 06:45
8.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:46
dep. 06:46
9.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:48
dep. 06:48
10.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:50
11.8 km
07:13 07:36 (00:23)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-holidays (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 07:13
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
3.2 km
Ratina, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 07:21
dep. 07:21
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 07:22
dep. 07:22
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 07:23
dep. 07:23
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:25
dep. 07:25
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:36
11.8 km
07:52 08:05 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Center
dep. 07:52
Ratina, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:05
7 km
08:20 08:30 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Center
dep. 08:20
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
2 km
08:52 09:00 (00:08)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Center
dep. 08:52
Kraljevo, Bus station
arr. 09:00
7 km
09:01 09:24 (00:23)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 09:01
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 09:05
dep. 09:05
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
3.2 km
Ratina, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 09:08
dep. 09:08
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 09:11
dep. 09:11
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 09:14
dep. 09:14
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:24
11.8 km
10:37 11:00 (00:23)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 10:37
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:40
dep. 10:40
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:41
dep. 10:41
3.2 km
Ratina, Center
arr. 10:43
dep. 10:43
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:44
dep. 10:44
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 10:45
dep. 10:45
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 10:46
dep. 10:46
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:49
dep. 10:49
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
11.8 km
10:52 11:15 (00:23)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 10:52
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
3.2 km
Ratina, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
11.8 km
11:40 12:00 (00:20)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 11:40
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
1.1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
2.2 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
3.2 km
Ratina, Čurlići
arr. 11:46
dep. 11:46
3.9 km
Ratina, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
4.3 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 11:50
dep. 11:50
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:52
dep. 11:52
5.9 km
Metikos, Autodrom
arr. 11:54
dep. 11:54
6.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:55
dep. 11:55
8.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 11:56
dep. 11:56
9.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:58
dep. 11:58
10.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
11.8 km
11:53 12:16 (00:23)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 11:53
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
3.2 km
Ratina, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:01
dep. 12:01
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:02
dep. 12:02
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:03
dep. 12:03
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:05
dep. 12:05
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:16
11.8 km
12:21 12:41 (00:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Railway station
dep. 12:21
Ratina, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:29
3 km
Sirca, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
7 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:41
10 km
12:25 12:35 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Center
dep. 12:25
Kraljevo, SUP
arr. 12:33
dep. 12:33
7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
8 km
12:53 13:16 (00:23)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 12:53
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
3.2 km
Ratina, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 13:01
dep. 13:01
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 13:02
dep. 13:02
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 13:03
dep. 13:03
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:05
dep. 13:05
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:16
11.8 km
13:10 13:30 (00:20)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 13:10
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
1.1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
2.2 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 13:14
dep. 13:14
3.2 km
Ratina, Čurlići
arr. 13:16
dep. 13:16
3.9 km
Ratina, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
4.3 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 13:20
dep. 13:20
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 13:22
dep. 13:22
5.9 km
Metikos, Autodrom
arr. 13:24
dep. 13:24
6.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:25
dep. 13:25
8.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 13:26
dep. 13:26
9.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:28
dep. 13:28
10.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:30
11.8 km
13:52 14:15 (00:23)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 13:52
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
3.2 km
Ratina, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 13:59
dep. 13:59
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 14:00
dep. 14:00
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 14:01
dep. 14:01
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 14:04
dep. 14:04
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:15
11.8 km
14:22 14:34 (00:12)
CenterBus station
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Center
dep. 14:22
Ratina, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:34
9 km
14:53 15:18 (00:25)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 14:53
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
3.2 km
Ratina, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:03
dep. 15:03
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:04
dep. 15:04
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 15:05
dep. 15:05
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:07
dep. 15:07
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:18
11.8 km
15:40 16:00 (00:20)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 15:40
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
1.1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
2.2 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
3.2 km
Ratina, Čurlići
arr. 15:46
dep. 15:46
3.9 km
Ratina, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
4.3 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:50
dep. 15:50
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:52
dep. 15:52
5.9 km
Metikos, Autodrom
arr. 15:54
dep. 15:54
6.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:55
dep. 15:55
8.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:56
dep. 15:56
9.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:58
dep. 15:58
10.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:00
11.8 km
15:53 16:18 (00:25)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 15:53
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
3.2 km
Ratina, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:03
dep. 16:03
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:04
dep. 16:04
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:05
dep. 16:05
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:07
dep. 16:07
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:18
11.8 km
16:05 16:15 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Center
dep. 16:05
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
8 km
16:50 17:10 (00:20)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 16:50
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 16:52
dep. 16:52
1.1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:53
dep. 16:53
2.2 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:54
dep. 16:54
3.2 km
Ratina, Čurlići
arr. 16:56
dep. 16:56
3.9 km
Ratina, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
4.3 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 17:00
dep. 17:00
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 17:02
dep. 17:02
5.9 km
Metikos, Autodrom
arr. 17:04
dep. 17:04
6.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 17:05
dep. 17:05
8.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 17:06
dep. 17:06
9.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:08
dep. 17:08
10.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:10
11.8 km
17:02 17:25 (00:23)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 17:02
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 17:06
dep. 17:06
3.2 km
Ratina, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 17:09
dep. 17:09
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 17:11
dep. 17:11
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 17:14
dep. 17:14
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
11.8 km
18:45 19:00 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Center
dep. 18:45
Ratina, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:00
13 km
18:50 19:14 (00:24)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 18:50
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 18:54
dep. 18:54
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 18:55
dep. 18:55
3.2 km
Ratina, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 18:57
dep. 18:57
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 18:58
dep. 18:58
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 19:00
dep. 19:00
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:02
dep. 19:02
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:14
11.8 km
20:13 20:38 (00:25)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 20:13
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 20:19
dep. 20:19
3.2 km
Ratina, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 20:23
dep. 20:23
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 20:25
dep. 20:25
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:27
dep. 20:27
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:38
11.8 km
20:50 21:10 (00:20)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 20:50
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
1.1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
2.2 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
3.2 km
Ratina, Čurlići
arr. 20:56
dep. 20:56
3.9 km
Ratina, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
4.3 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 21:00
dep. 21:00
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 21:02
dep. 21:02
5.9 km
Metikos, Autodrom
arr. 21:04
dep. 21:04
6.7 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 21:05
dep. 21:05
8.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 21:06
dep. 21:06
9.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 21:08
dep. 21:08
10.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:10
11.8 km
22:31 22:51 (00:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Railway station
dep. 22:31
Ratina, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
3 km
Sirca, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
7 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:51
10 km
22:49 23:07 (00:18)
DonjaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vrba kod Kraljeva, Donja
dep. 22:49
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 22:50
dep. 22:50
1 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 22:52
dep. 22:52
2.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 22:53
dep. 22:53
3.2 km
Ratina, Center
arr. 22:54
dep. 22:54
4.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 22:55
dep. 22:55
5.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 22:56
dep. 22:56
6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 22:57
dep. 22:57
6.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 22:59
dep. 22:59
8.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:07
11.8 km

Naselja Vrba kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 10 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vrba kod Kraljeva je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 22:49 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vrba kod Kraljeva - Kraljevo iznosi od 1,04 EUR do 1,04 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.