Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vratare - Krusevac timetable

wednesday, 17.07.2019.
08:40 09:00 (00:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vratare
dep. 08:40
Padez kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
2 km
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Jasika, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
14 km
12:00 12:30 (00:30)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vratare, P
dep. 12:00
Vratare, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
8 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
8.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
14 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
15 km
17:15 17:45 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vratare, 2
dep. 17:15
Vratare, 1
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Padez kod Krusevca, V2
arr. 17:19
dep. 17:19
2.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
2.7 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 17:21
dep. 17:21
3 km
Srnje, Deponija
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Srnje, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Srnje, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
8.5 km
Jasika, VK
arr. 17:33
dep. 17:33
9 km
Jasika, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 17:39
dep. 17:39
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 17:40
dep. 17:40
12.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 17:42
dep. 17:42
13.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:43
dep. 17:43
14 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:44
dep. 17:44
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
15 km
19:20 19:50 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vratare, Intersection
dep. 19:20
Vratare, 2
arr. 19:21
dep. 19:21
1 km
Vratare, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
2 km
Padez kod Krusevca, V2
arr. 19:24
dep. 19:24
3.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 19:25
dep. 19:25
3.7 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
4 km
Srnje, Deponija
arr. 19:32
dep. 19:32
7 km
Srnje, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
9 km
Srnje, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
9.5 km
Jasika, VK
arr. 19:38
dep. 19:38
10 km
Jasika, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
11 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:44
dep. 19:44
13 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:45
dep. 19:45
13.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 19:47
dep. 19:47
14.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 19:48
dep. 19:48
15 km
Krusevac, Merkur
arr. 19:49
dep. 19:49
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
16 km
Vratare - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
08:40 09:00 (00:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vratare
dep. 08:40
Padez kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
2 km
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Jasika, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
14 km
12:00 12:30 (00:30)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vratare, P
dep. 12:00
Vratare, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
8 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
8.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
14 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
15 km
17:15 17:45 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vratare, 2
dep. 17:15
Vratare, 1
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Padez kod Krusevca, V2
arr. 17:19
dep. 17:19
2.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
2.7 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 17:21
dep. 17:21
3 km
Srnje, Deponija
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Srnje, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Srnje, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
8.5 km
Jasika, VK
arr. 17:33
dep. 17:33
9 km
Jasika, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 17:39
dep. 17:39
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 17:40
dep. 17:40
12.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 17:42
dep. 17:42
13.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:43
dep. 17:43
14 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:44
dep. 17:44
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
15 km
19:20 19:50 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vratare, Intersection
dep. 19:20
Vratare, 2
arr. 19:21
dep. 19:21
1 km
Vratare, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
2 km
Padez kod Krusevca, V2
arr. 19:24
dep. 19:24
3.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 19:25
dep. 19:25
3.7 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
4 km
Srnje, Deponija
arr. 19:32
dep. 19:32
7 km
Srnje, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
9 km
Srnje, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
9.5 km
Jasika, VK
arr. 19:38
dep. 19:38
10 km
Jasika, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
11 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:44
dep. 19:44
13 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:45
dep. 19:45
13.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 19:47
dep. 19:47
14.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 19:48
dep. 19:48
15 km
Krusevac, Merkur
arr. 19:49
dep. 19:49
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
16 km

Naselja Vratare i Krusevac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vratare je u 08:40 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.