Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Vranovo - Smederevo timetable

saturday, 18.08.2018.
05:11 05:43 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 05:11
Ralja kod Smedereva
arr. 05:15
dep. 05:15
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 05:17
dep. 05:17
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 05:18
dep. 05:18
5 km
Radinac
arr. 05:21
dep. 05:21
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 05:25
dep. 05:25
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 05:27
dep. 05:27
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 05:29
dep. 05:29
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:31
dep. 05:31
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:33
dep. 05:33
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:35
dep. 05:35
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 05:37
dep. 05:37
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
13 km
Smederevo, Stara Železara
arr. 05:43
15 km
05:36 05:56 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo, Railway station
dep. 05:36
Radinac, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:44
2 km
Smederevo, Godomin
arr. 05:49
dep. 05:50
6 km
Smederevo, Railway station
arr. 05:56
10 km
06:06 06:30 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 06:06
Ralja kod Smedereva
arr. 06:10
dep. 06:10
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:13
dep. 06:13
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Radinac
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 06:17
dep. 06:17
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
13 km
06:08 06:35 (00:27)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 06:08
Ralja kod Smedereva
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
5 km
Radinac
arr. 06:17
dep. 06:17
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
16 km
06:22 06:50 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 06:22
Ralja kod Smedereva
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:28
dep. 06:28
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Radinac
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 06:36
dep. 06:36
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:40
dep. 06:40
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:42
dep. 06:42
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:46
dep. 06:46
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
13 km
06:30 06:55 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 06:30
Ralja kod Smedereva
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Radinac
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
16 km
06:45 07:05 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo, Railway station
dep. 06:45
Radinac, Railway station
arr. 06:52
dep. 06:53
2 km
Smederevo, Godomin
arr. 06:58
dep. 06:59
6 km
Smederevo, Railway station
arr. 07:05
10 km
07:08 07:30 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 07:08
Ralja kod Smedereva
arr. 07:10
dep. 07:10
1 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:16
dep. 07:16
4 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Radinac
arr. 07:18
dep. 07:18
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 07:20
dep. 07:20
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 07:21
dep. 07:21
8 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 07:23
dep. 07:23
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:27
dep. 07:27
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:30
13 km
07:51 08:15 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 07:51
Ralja kod Smedereva
arr. 07:55
dep. 07:55
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:58
dep. 07:58
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:59
dep. 07:59
5 km
Radinac
arr. 08:01
dep. 08:01
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 08:02
dep. 08:02
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 08:04
dep. 08:04
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 08:07
dep. 08:07
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:09
dep. 08:09
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:11
dep. 08:11
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:12
dep. 08:12
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
13 km
08:03 08:23 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo, Railway station
dep. 08:03
Radinac, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:11
2 km
Smederevo, Godomin
arr. 08:16
dep. 08:17
6 km
Smederevo, Railway station
arr. 08:23
10 km
09:20 09:40 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo, Railway station
dep. 09:20
Radinac, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
2 km
Smederevo, Godomin
arr. 09:33
dep. 09:34
6 km
Smederevo, Railway station
arr. 09:40
10 km
09:28 09:50 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 09:28
Ralja kod Smedereva
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Radinac
arr. 09:38
dep. 09:38
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 09:41
dep. 09:41
8 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 09:43
dep. 09:43
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:46
dep. 09:46
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:47
dep. 09:47
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 09:48
dep. 09:48
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:50
13 km
09:51 10:15 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 09:51
Ralja kod Smedereva
arr. 09:55
dep. 09:55
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 09:58
dep. 09:58
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 09:59
dep. 09:59
5 km
Radinac
arr. 10:01
dep. 10:01
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 10:02
dep. 10:02
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:04
dep. 10:04
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:07
dep. 10:07
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:09
dep. 10:09
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:11
dep. 10:11
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:12
dep. 10:12
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:13
dep. 10:13
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
13 km
10:45 11:10 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 10:45
Ralja kod Smedereva
arr. 10:50
dep. 10:50
1 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Radinac
arr. 10:56
dep. 10:56
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 10:58
dep. 10:58
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:59
dep. 10:59
8 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 11:02
dep. 11:02
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:04
dep. 11:04
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:06
dep. 11:06
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:07
dep. 11:07
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:10
13 km
12:11 12:31 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo, Railway station
dep. 12:11
Radinac, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
2 km
Smederevo, Godomin
arr. 12:24
dep. 12:25
6 km
Smederevo, Railway station
arr. 12:31
10 km
12:29 12:55 (00:26)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 12:29
Ralja kod Smedereva
arr. 12:30
dep. 12:30
1 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:33
dep. 12:33
4 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:34
dep. 12:34
5 km
Radinac
arr. 12:36
dep. 12:36
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:42
dep. 12:42
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:45
dep. 12:45
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:50
dep. 12:50
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:55
13 km
12:35 13:06 (00:31)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 12:35
Ralja kod Smedereva
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
5 km
Radinac
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
11 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
16 km
12:51 13:15 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 12:51
Ralja kod Smedereva
arr. 12:55
dep. 12:55
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:58
dep. 12:58
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Radinac
arr. 13:01
dep. 13:01
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 13:02
dep. 13:02
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 13:04
dep. 13:04
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:12
dep. 13:12
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
13 km
13:40 14:00 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo, Railway station
dep. 13:40
Radinac, Railway station
arr. 13:47
dep. 13:48
2 km
Smederevo, Godomin
arr. 13:53
dep. 13:54
6 km
Smederevo, Railway station
arr. 14:00
10 km
13:57 14:25 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 13:57
Ralja kod Smedereva
arr. 14:01
dep. 14:01
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:03
dep. 14:03
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Radinac
arr. 14:07
dep. 14:07
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:11
dep. 14:11
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:13
dep. 14:13
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:17
dep. 14:17
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:21
dep. 14:21
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:23
dep. 14:23
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:25
13 km
14:02 14:30 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 14:02
Ralja kod Smedereva
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:08
dep. 14:08
5 km
Radinac
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:16
dep. 14:16
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:18
dep. 14:18
8 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:24
dep. 14:24
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:26
dep. 14:26
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
13 km
14:06 14:30 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 14:06
Ralja kod Smedereva
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:13
dep. 14:13
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:14
dep. 14:14
5 km
Radinac
arr. 14:16
dep. 14:16
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:17
dep. 14:17
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:19
dep. 14:19
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:24
dep. 14:24
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:26
dep. 14:26
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:27
dep. 14:27
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
13 km
14:37 15:05 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 14:37
Ralja kod Smedereva
arr. 14:41
dep. 14:41
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:43
dep. 14:43
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Radinac
arr. 14:47
dep. 14:47
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:51
dep. 14:51
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:53
dep. 14:53
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:55
dep. 14:55
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:57
dep. 14:57
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:59
dep. 14:59
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:01
dep. 15:01
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 15:03
dep. 15:03
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:05
13 km
14:55 15:15 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo, Railway station
dep. 14:55
Radinac, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:03
2 km
Smederevo, Godomin
arr. 15:08
dep. 15:09
6 km
Smederevo, Railway station
arr. 15:15
10 km
16:06 16:30 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 16:06
Ralja kod Smedereva
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 16:13
dep. 16:13
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 16:14
dep. 16:14
5 km
Radinac
arr. 16:16
dep. 16:16
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 16:17
dep. 16:17
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 16:19
dep. 16:19
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:24
dep. 16:24
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 16:26
dep. 16:26
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:27
dep. 16:27
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:28
dep. 16:28
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:30
13 km
16:20 16:40 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo, Railway station
dep. 16:20
Radinac, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
2 km
Smederevo, Godomin
arr. 16:33
dep. 16:34
6 km
Smederevo, Railway station
arr. 16:40
10 km
16:27 16:55 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 16:27
Ralja kod Smedereva
arr. 16:31
dep. 16:31
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
5 km
Radinac
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
8 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:42
dep. 16:42
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
16 km
17:06 17:30 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 17:06
Ralja kod Smedereva
arr. 17:10
dep. 17:10
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:13
dep. 17:13
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 17:14
dep. 17:14
5 km
Radinac
arr. 17:16
dep. 17:16
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 17:17
dep. 17:17
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:19
dep. 17:19
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:22
dep. 17:22
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:24
dep. 17:24
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:27
dep. 17:27
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:28
dep. 17:28
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
13 km
17:35 18:04 (00:29)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 17:35
Ralja kod Smedereva
arr. 17:40
dep. 17:40
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
5 km
Radinac
arr. 17:46
dep. 17:46
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
8 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:52
dep. 17:52
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
10 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
11 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
16 km
18:06 18:30 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 18:06
Ralja kod Smedereva
arr. 18:10
dep. 18:10
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 18:13
dep. 18:13
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 18:14
dep. 18:14
5 km
Radinac
arr. 18:16
dep. 18:16
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 18:17
dep. 18:17
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 18:19
dep. 18:19
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 18:22
dep. 18:22
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:24
dep. 18:24
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:27
dep. 18:27
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:30
13 km
18:55 19:15 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo, Railway station
dep. 18:55
Radinac, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:03
2 km
Smederevo, Godomin
arr. 19:08
dep. 19:09
6 km
Smederevo, Railway station
arr. 19:15
10 km
21:36 22:00 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo
dep. 21:36
Ralja kod Smedereva
arr. 21:40
dep. 21:40
3 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 21:43
dep. 21:43
4.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 21:44
dep. 21:44
5 km
Radinac
arr. 21:46
dep. 21:46
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 21:47
dep. 21:47
6.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 21:49
dep. 21:49
7.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 21:52
dep. 21:52
9 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:54
dep. 21:54
10 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:56
dep. 21:56
11 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:57
dep. 21:57
11.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 21:58
dep. 21:58
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:00
13 km
22:40 23:00 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranovo, Railway station
dep. 22:40
Radinac, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:48
2 km
Smederevo, Godomin
arr. 22:53
dep. 22:54
6 km
Smederevo, Railway station
arr. 23:00
10 km

Naselja Vranovo i Smederevo su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranovo je u 05:11 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.