Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Tibuzde timetable

tuesday, 16.07.2019.
06:10 06:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:10
Vranje, D. Vranje
arr. 06:12
dep. 06:12
0.2 km
Vranje, Palestina
arr. 06:15
dep. 06:15
0.6 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 06:18
dep. 06:18
1.2 km
Zlatokop
arr. 06:20
dep. 06:20
2.7 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 06:22
dep. 06:22
3.3 km
Tibuzde, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
4.4 km
Tibuzde, 2
arr. 06:25
5.2 km
06:48 07:17 (00:29)
Beogradska
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturdays during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Beogradska
dep. 06:48
Vranje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
2.3 km
Vranje, D. Vranje
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Vranje, Palestina
arr. 06:55
dep. 06:55
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 06:58
dep. 06:58
3.5 km
Zlatokop, Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
4.9 km
Zlatokop, Tursko groblje
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Zlatokop
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 07:09
dep. 07:09
5.6 km
Tibuzde, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
6.7 km
Tibuzde, 2
arr. 07:17
7.5 km
07:00 07:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Krivo vrpce
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Vranje, Palestina
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Zlatokop
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Tibuzde, 1
arr. 07:15
8 km
09:00 09:17 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 09:00
Vranje, D. Vranje
arr. 09:05
dep. 09:05
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 09:10
dep. 09:10
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 09:13
dep. 09:13
3.5 km
Zlatokop
arr. 09:20
dep. 09:20
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 09:19
dep. 09:19
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 09:18
dep. 09:18
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 09:17
7 km
09:00 09:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturdays during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 09:00
Vranje, D. Vranje
arr. 09:02
dep. 09:02
0.2 km
Vranje, Palestina
arr. 09:05
dep. 09:05
0.6 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 09:08
dep. 09:08
1.2 km
Zlatokop
arr. 09:10
dep. 09:10
2.7 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 09:12
dep. 09:12
3.3 km
Tibuzde, 1
arr. 09:15
dep. 09:15
4.4 km
Tibuzde, 2
arr. 09:20
5.2 km
11:30 11:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 11:30
Vranje, D. Vranje
arr. 11:32
dep. 11:32
0.2 km
Vranje, Palestina
arr. 11:35
dep. 11:35
0.6 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 11:38
dep. 11:38
1.2 km
Zlatokop
arr. 11:40
dep. 11:40
2.7 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 11:42
dep. 11:42
3.3 km
Tibuzde, 1
arr. 11:45
dep. 11:45
4.4 km
Tibuzde, 2
arr. 11:50
5.2 km
12:15 12:41 (00:26)
Beogradska
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Beogradska
dep. 12:15
Vranje, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
1.6 km
Vranje, D. Vranje
arr. 12:25
dep. 12:25
1.9 km
Vranje, Palestina
arr. 12:30
dep. 12:30
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
3.5 km
Zlatokop
arr. 12:45
dep. 12:45
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 12:44
dep. 12:44
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 12:43
dep. 12:43
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 12:41
7 km
12:30 12:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Vranje, Krivo vrpce
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Vranje, Palestina
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Zlatokop
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Tibuzde, 1
arr. 12:45
8 km
12:38 13:00 (00:22)
Beogradska
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Beogradska
dep. 12:38
Vranje, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
2.3 km
Vranje, D. Vranje
arr. 12:42
dep. 12:42
2.5 km
Vranje, Palestina
arr. 12:45
dep. 12:45
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
3.5 km
Zlatokop
arr. 12:50
dep. 12:50
5 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 12:52
dep. 12:52
5.6 km
Tibuzde, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
6.7 km
Tibuzde, 2
arr. 13:00
7.5 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:30
Vranje, D. Vranje
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Vranje, Palestina
arr. 14:40
dep. 14:40
3.4 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 14:43
dep. 14:43
4 km
Zlatokop, Skola
arr. 14:45
dep. 14:45
5.5 km
Zlatokop
arr. 14:47
dep. 14:47
6.1 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 14:52
dep. 14:52
6.7 km
Tibuzde, 1
arr. 14:54
dep. 14:54
7.2 km
Tibuzde, 2
arr. 14:55
8 km
15:35 16:05 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:35
Vranje, Industrijska zona (B)
arr. 15:15
dep. 15:15
-0.8 km
Vranje, VI skola
arr. 15:18
dep. 15:18
-0.6 km
Vranje, Balon sala
arr. 15:20
dep. 15:20
-0.4 km
Vranje, Staro groblje
arr. 15:23
dep. 15:23
-0.2 km
Vranje, D. Vranje
arr. 15:40
dep. 15:40
0.2 km
Vranje, Palestina
arr. 15:45
dep. 15:45
0.6 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 15:48
dep. 15:48
1.2 km
Zlatokop
arr. 15:52
dep. 15:52
2.7 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 15:57
dep. 15:57
3.3 km
Tibuzde, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
4.4 km
Tibuzde, 2
arr. 16:05
5.2 km
17:30 17:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 17:30
Vranje, D. Vranje
arr. 17:35
dep. 17:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 17:40
dep. 17:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 17:43
dep. 17:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 17:55
dep. 17:55
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 17:54
dep. 17:54
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 17:53
dep. 17:53
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 17:51
7 km
19:30 19:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Vranje, D. Vranje
arr. 19:35
dep. 19:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 19:40
dep. 19:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 19:55
dep. 19:55
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 19:54
dep. 19:54
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 19:51
7 km
19:30 19:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Vranje, D. Vranje
arr. 19:35
dep. 19:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 19:40
dep. 19:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 19:55
dep. 19:55
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 19:54
dep. 19:54
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 19:51
7 km
20:40 21:01 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:40
Vranje, D. Vranje
arr. 20:45
dep. 20:45
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 20:50
dep. 20:50
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 20:53
dep. 20:53
3.5 km
Zlatokop
arr. 21:05
dep. 21:05
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 21:04
dep. 21:04
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 21:01
7 km
22:30 22:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:30
Vranje, D. Vranje
arr. 22:35
dep. 22:35
3 km
Vranje, Palestina
arr. 22:40
dep. 22:40
3.4 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 22:43
dep. 22:43
4 km
Zlatokop, Skola
arr. 22:45
dep. 22:45
5.5 km
Zlatokop
arr. 22:47
dep. 22:47
6.1 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 22:52
dep. 22:52
6.7 km
Tibuzde, 1
arr. 22:54
dep. 22:54
7.2 km
Tibuzde, 2
arr. 22:55
8 km

Naselja Vranje i Tibuzde su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.