Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Surdulica timetable

sunday, 16.02.2020.
06:55 07:55 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:55
Vranje, Kostana
arr. 06:58
dep. 06:58
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 06:59
dep. 06:59
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 07:09
dep. 07:09
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
5.7 km
Ranutovac
arr. 07:13
dep. 07:13
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:14
dep. 07:14
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 07:15
dep. 07:15
7.2 km
Mazarac
arr. 07:19
dep. 07:19
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
14.2 km
Prevalac
arr. 07:24
dep. 07:24
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:26
dep. 07:26
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:28
dep. 07:28
19.8 km
Gramade
arr. 07:30
dep. 07:30
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:32
dep. 07:32
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 07:35
dep. 07:35
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:40
28.4 km
Prekodolce
arr. 07:45
dep. 07:45
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 07:46
dep. 07:46
31.1 km
Zitorade
arr. 07:48
dep. 07:48
32.9 km
Zitorade, II
arr. 07:49
dep. 07:49
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 07:51
dep. 07:51
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 07:54
dep. 07:54
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 07:55
37.9 km
10:00 11:20 (01:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:00
Mazarac
arr. 10:28
dep. 10:28
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:38
dep. 10:38
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:41
dep. 10:41
19.8 km
Gramade
arr. 10:44
dep. 10:44
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:47
dep. 10:47
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:51
dep. 10:51
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 10:54
dep. 11:00
28.4 km
Prekodolce
arr. 11:06
dep. 11:06
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 11:07
dep. 11:07
31.1 km
Zitorade
arr. 11:10
dep. 11:10
32.9 km
Zitorade, II
arr. 11:12
dep. 11:12
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 11:15
dep. 11:15
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 11:19
dep. 11:19
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 11:20
37.9 km
14:05 14:49 (00:44)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:05
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Surdulica, Center
arr. 14:49
37 km
15:30 16:50 (01:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:30
Mazarac
arr. 15:58
dep. 15:58
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 16:08
dep. 16:08
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 16:11
dep. 16:11
19.8 km
Gramade
arr. 16:14
dep. 16:14
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:17
dep. 16:17
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 16:21
dep. 16:21
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:30
28.4 km
Prekodolce
arr. 16:36
dep. 16:36
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 16:37
dep. 16:37
31.1 km
Zitorade
arr. 16:40
dep. 16:40
32.9 km
Zitorade, II
arr. 16:42
dep. 16:42
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 16:45
dep. 16:45
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 16:49
dep. 16:49
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 16:50
37.9 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 16:00
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
26 km
Surdulica, Center
arr. 16:40
37 km
20:40 21:50 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:40
Mazarac
arr. 21:05
dep. 21:05
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:13
dep. 21:13
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:16
dep. 21:16
19.8 km
Gramade
arr. 21:19
dep. 21:19
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:22
dep. 21:22
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:26
dep. 21:26
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:29
dep. 21:30
28.4 km
Prekodolce
arr. 21:36
dep. 21:36
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 21:37
dep. 21:37
31.1 km
Zitorade
arr. 21:40
dep. 21:40
32.9 km
Zitorade, II
arr. 21:42
dep. 21:42
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 21:45
dep. 21:45
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 21:49
dep. 21:49
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 21:50
37.9 km
Vranje - Surdulica timetable
Departures on: monday, 17.02.2020.
06:55 07:55 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:55
Vranje, Kostana
arr. 06:58
dep. 06:58
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 06:59
dep. 06:59
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 07:09
dep. 07:09
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
5.7 km
Ranutovac
arr. 07:13
dep. 07:13
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:14
dep. 07:14
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 07:15
dep. 07:15
7.2 km
Mazarac
arr. 07:19
dep. 07:19
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
14.2 km
Prevalac
arr. 07:24
dep. 07:24
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:26
dep. 07:26
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:28
dep. 07:28
19.8 km
Gramade
arr. 07:30
dep. 07:30
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:32
dep. 07:32
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 07:35
dep. 07:35
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:40
28.4 km
Prekodolce
arr. 07:45
dep. 07:45
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 07:46
dep. 07:46
31.1 km
Zitorade
arr. 07:48
dep. 07:48
32.9 km
Zitorade, II
arr. 07:49
dep. 07:49
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 07:51
dep. 07:51
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 07:54
dep. 07:54
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 07:55
37.9 km
10:00 11:20 (01:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:00
Mazarac
arr. 10:28
dep. 10:28
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:38
dep. 10:38
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:41
dep. 10:41
19.8 km
Gramade
arr. 10:44
dep. 10:44
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:47
dep. 10:47
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:51
dep. 10:51
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 10:54
dep. 11:00
28.4 km
Prekodolce
arr. 11:06
dep. 11:06
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 11:07
dep. 11:07
31.1 km
Zitorade
arr. 11:10
dep. 11:10
32.9 km
Zitorade, II
arr. 11:12
dep. 11:12
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 11:15
dep. 11:15
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 11:19
dep. 11:19
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 11:20
37.9 km
14:05 14:49 (00:44)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:05
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Surdulica, Center
arr. 14:49
37 km
15:30 16:50 (01:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:30
Mazarac
arr. 15:58
dep. 15:58
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 16:08
dep. 16:08
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 16:11
dep. 16:11
19.8 km
Gramade
arr. 16:14
dep. 16:14
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:17
dep. 16:17
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 16:21
dep. 16:21
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:30
28.4 km
Prekodolce
arr. 16:36
dep. 16:36
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 16:37
dep. 16:37
31.1 km
Zitorade
arr. 16:40
dep. 16:40
32.9 km
Zitorade, II
arr. 16:42
dep. 16:42
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 16:45
dep. 16:45
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 16:49
dep. 16:49
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 16:50
37.9 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 16:00
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
26 km
Surdulica, Center
arr. 16:40
37 km
20:40 21:50 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:40
Mazarac
arr. 21:05
dep. 21:05
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:13
dep. 21:13
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:16
dep. 21:16
19.8 km
Gramade
arr. 21:19
dep. 21:19
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:22
dep. 21:22
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:26
dep. 21:26
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:29
dep. 21:30
28.4 km
Prekodolce
arr. 21:36
dep. 21:36
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 21:37
dep. 21:37
31.1 km
Zitorade
arr. 21:40
dep. 21:40
32.9 km
Zitorade, II
arr. 21:42
dep. 21:42
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 21:45
dep. 21:45
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 21:49
dep. 21:49
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 21:50
37.9 km

Naselja Vranje i Surdulica su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 06:55 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.