Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vranje - Surdulica timetable

wednesday, 22.05.2019.
04:35 05:45 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 04:35
Mazarac
arr. 05:00
dep. 05:00
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 05:08
dep. 05:08
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 05:11
dep. 05:11
19.8 km
Gramade
arr. 05:14
dep. 05:14
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:17
dep. 05:17
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 05:21
dep. 05:21
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 05:24
dep. 05:25
28.4 km
Prekodolce
arr. 05:31
dep. 05:31
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 05:32
dep. 05:32
31.1 km
Zitorade
arr. 05:35
dep. 05:35
32.9 km
Zitorade, II
arr. 05:37
dep. 05:37
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 05:40
dep. 05:40
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 05:44
dep. 05:44
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 05:45
37.9 km
06:05 07:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:05
Mazarac
arr. 06:30
dep. 06:30
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 06:41
dep. 06:41
19.8 km
Gramade
arr. 06:44
dep. 06:44
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:47
dep. 06:47
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:51
dep. 06:51
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:54
dep. 06:55
28.4 km
Prekodolce
arr. 07:01
dep. 07:01
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 07:02
dep. 07:02
31.1 km
Zitorade
arr. 07:05
dep. 07:05
32.9 km
Zitorade, II
arr. 07:07
dep. 07:07
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 07:10
dep. 07:10
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 07:14
dep. 07:14
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 07:15
37.9 km
06:55 07:55 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:55
Vranje, Kostana
arr. 06:58
dep. 06:58
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 06:59
dep. 06:59
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 07:09
dep. 07:09
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
5.7 km
Ranutovac
arr. 07:13
dep. 07:13
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:14
dep. 07:14
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 07:15
dep. 07:15
7.2 km
Mazarac
arr. 07:19
dep. 07:19
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
14.2 km
Prevalac
arr. 07:24
dep. 07:24
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:26
dep. 07:26
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:28
dep. 07:28
19.8 km
Gramade
arr. 07:30
dep. 07:30
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:32
dep. 07:32
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 07:35
dep. 07:35
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:40
28.4 km
Prekodolce
arr. 07:45
dep. 07:45
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 07:46
dep. 07:46
31.1 km
Zitorade
arr. 07:48
dep. 07:48
32.9 km
Zitorade, II
arr. 07:49
dep. 07:49
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 07:51
dep. 07:51
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 07:54
dep. 07:54
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 07:55
37.9 km
08:00 09:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:00
Vranje, Kostana
arr. 08:03
dep. 08:03
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 08:04
dep. 08:04
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 08:11
dep. 08:11
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 08:14
dep. 08:14
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
5.7 km
Ranutovac
arr. 08:18
dep. 08:18
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 08:19
dep. 08:19
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 08:20
dep. 08:20
7.2 km
Mazarac
arr. 08:24
dep. 08:24
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
14.2 km
Prevalac
arr. 08:29
dep. 08:29
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:33
dep. 08:33
19.8 km
Gramade
arr. 08:35
dep. 08:35
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:37
dep. 08:37
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:40
dep. 08:40
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:43
dep. 08:50
28.4 km
Prekodolce
arr. 08:55
dep. 08:55
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 08:56
dep. 08:56
31.1 km
Zitorade
arr. 08:58
dep. 08:58
32.9 km
Zitorade, II
arr. 08:59
dep. 08:59
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 09:01
dep. 09:01
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 09:04
dep. 09:04
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 09:05
37.9 km
10:00 11:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:00
Mazarac
arr. 10:28
dep. 10:28
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:38
dep. 10:38
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:41
dep. 10:41
19.8 km
Gramade
arr. 10:44
dep. 10:44
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:47
dep. 10:47
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:51
dep. 10:51
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 10:54
dep. 11:00
28.4 km
Prekodolce
arr. 11:06
dep. 11:06
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 11:07
dep. 11:07
31.1 km
Zitorade
arr. 11:10
dep. 11:10
32.9 km
Zitorade, II
arr. 11:12
dep. 11:12
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 11:15
dep. 11:15
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 11:19
dep. 11:19
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 11:20
37.9 km
12:00 13:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:00
Mazarac
arr. 12:25
dep. 12:25
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:33
dep. 12:33
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:36
dep. 12:36
19.8 km
Gramade
arr. 12:39
dep. 12:39
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:42
dep. 12:42
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:46
dep. 12:46
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:49
dep. 12:50
28.4 km
Prekodolce
arr. 12:56
dep. 12:56
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 12:57
dep. 12:57
31.1 km
Zitorade
arr. 13:00
dep. 13:00
32.9 km
Zitorade, II
arr. 13:02
dep. 13:02
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 13:05
dep. 13:05
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 13:09
dep. 13:09
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 13:10
37.9 km
12:35 13:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:35
Mazarac
arr. 13:00
dep. 13:00
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:08
dep. 13:08
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 13:11
dep. 13:11
19.8 km
Gramade
arr. 13:14
dep. 13:14
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:17
dep. 13:17
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 13:21
dep. 13:21
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:24
dep. 13:30
28.4 km
Prekodolce
arr. 13:36
dep. 13:36
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 13:37
dep. 13:37
31.1 km
Zitorade
arr. 13:40
dep. 13:40
32.9 km
Zitorade, II
arr. 13:42
dep. 13:42
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 13:45
dep. 13:45
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 13:49
dep. 13:49
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 13:50
37.9 km
13:30 14:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:30
Mazarac
arr. 13:55
dep. 13:55
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:03
dep. 14:03
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:06
dep. 14:06
19.8 km
Gramade
arr. 14:09
dep. 14:09
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:12
dep. 14:12
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:16
dep. 14:16
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:19
dep. 14:20
28.4 km
Prekodolce
arr. 14:26
dep. 14:26
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 14:27
dep. 14:27
31.1 km
Zitorade
arr. 14:30
dep. 14:30
32.9 km
Zitorade, II
arr. 14:32
dep. 14:32
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 14:35
dep. 14:35
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 14:39
dep. 14:39
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 14:40
37.9 km
14:05 14:49 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:05
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Surdulica, Center
arr. 14:49
37 km
14:20 15:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:20
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:52
dep. 14:52
19 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:54
dep. 14:54
21 km
Gramade
arr. 14:56
dep. 14:56
23 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 15:03
dep. 15:03
28 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
30 km
Prekodolce
arr. 15:13
dep. 15:13
32 km
Prekodolce, II
arr. 15:15
dep. 15:15
33 km
Zitorade
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Zitorade, II
arr. 15:20
dep. 15:20
36 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 15:21
dep. 15:21
37 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 15:23
dep. 15:23
38 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 15:27
dep. 15:27
40 km
Surdulica, Bus station
arr. 15:30
41 km
15:30 16:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:30
Mazarac
arr. 15:58
dep. 15:58
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 16:08
dep. 16:08
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 16:11
dep. 16:11
19.8 km
Gramade
arr. 16:14
dep. 16:14
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:17
dep. 16:17
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 16:21
dep. 16:21
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:30
28.4 km
Prekodolce
arr. 16:36
dep. 16:36
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 16:37
dep. 16:37
31.1 km
Zitorade
arr. 16:40
dep. 16:40
32.9 km
Zitorade, II
arr. 16:42
dep. 16:42
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 16:45
dep. 16:45
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 16:49
dep. 16:49
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 16:50
37.9 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 16:00
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
26 km
Surdulica, Center
arr. 16:40
37 km
18:30 19:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 18:30
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 19:02
dep. 19:02
19 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 19:04
dep. 19:04
21 km
Gramade
arr. 19:06
dep. 19:06
23 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 19:10
dep. 19:10
25 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 19:13
dep. 19:13
28 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
30 km
Prekodolce
arr. 19:33
dep. 19:33
32 km
Prekodolce, II
arr. 19:35
dep. 19:35
33 km
Zitorade
arr. 19:38
dep. 19:38
35 km
Zitorade, II
arr. 19:40
dep. 19:40
36 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 19:41
dep. 19:41
37 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 19:43
dep. 19:43
38 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 19:47
dep. 19:47
41 km
Surdulica, Bus station
arr. 19:50
42 km
19:30 20:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Mazarac
arr. 19:55
dep. 19:55
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 20:03
dep. 20:03
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 20:06
dep. 20:06
19.8 km
Gramade
arr. 20:09
dep. 20:09
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 20:12
dep. 20:12
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 20:16
dep. 20:16
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:19
dep. 20:20
28.4 km
Prekodolce
arr. 20:26
dep. 20:26
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 20:27
dep. 20:27
31.1 km
Zitorade
arr. 20:30
dep. 20:30
32.9 km
Zitorade, II
arr. 20:32
dep. 20:32
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 20:35
dep. 20:35
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 20:39
dep. 20:39
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 20:40
37.9 km
20:40 21:50 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:40
Mazarac
arr. 21:05
dep. 21:05
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:13
dep. 21:13
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:16
dep. 21:16
19.8 km
Gramade
arr. 21:19
dep. 21:19
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:22
dep. 21:22
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:26
dep. 21:26
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:29
dep. 21:30
28.4 km
Prekodolce
arr. 21:36
dep. 21:36
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 21:37
dep. 21:37
31.1 km
Zitorade
arr. 21:40
dep. 21:40
32.9 km
Zitorade, II
arr. 21:42
dep. 21:42
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 21:45
dep. 21:45
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 21:49
dep. 21:49
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 21:50
37.9 km
22:20 23:45 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:20
Mazarac
arr. 22:48
dep. 22:48
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 22:58
dep. 22:58
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 23:01
dep. 23:01
19.8 km
Gramade
arr. 23:06
dep. 23:06
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 23:09
dep. 23:09
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 23:13
dep. 23:13
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:18
dep. 23:25
28.4 km
Prekodolce
arr. 23:31
dep. 23:31
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 23:32
dep. 23:32
31.1 km
Zitorade
arr. 23:35
dep. 23:35
32.9 km
Zitorade, II
arr. 23:37
dep. 23:37
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 23:40
dep. 23:40
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 23:44
dep. 23:44
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 23:45
37.9 km

Naselja Vranje i Surdulica su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.