Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vranje - Surdulica timetable

tuesday, 19.02.2019.
04:35 05:40 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 04:35
Vranje, Kostana
arr. 04:38
dep. 04:38
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 04:39
dep. 04:39
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 04:46
dep. 04:46
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 04:48
dep. 04:48
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 04:49
dep. 04:49
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 04:50
dep. 04:50
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 04:51
dep. 04:51
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 04:52
dep. 04:52
5.7 km
Ranutovac
arr. 04:53
dep. 04:53
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 04:54
dep. 04:54
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 04:55
dep. 04:55
7.2 km
Mazarac
arr. 04:59
dep. 04:59
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 05:02
dep. 05:02
14.2 km
Prevalac
arr. 05:04
dep. 05:04
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 05:06
dep. 05:06
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 05:08
dep. 05:08
19.8 km
Gramade
arr. 05:10
dep. 05:10
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:12
dep. 05:12
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 05:15
dep. 05:15
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 05:18
dep. 05:25
28.4 km
Prekodolce
arr. 05:30
dep. 05:30
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 05:31
dep. 05:31
31.1 km
Zitorade
arr. 05:33
dep. 05:33
32.9 km
Zitorade, II
arr. 05:34
dep. 05:34
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 05:36
dep. 05:36
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 05:39
dep. 05:39
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 05:40
37.9 km
04:35 05:45 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 04:35
Mazarac
arr. 05:00
dep. 05:00
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 05:08
dep. 05:08
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 05:11
dep. 05:11
19.8 km
Gramade
arr. 05:14
dep. 05:14
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:17
dep. 05:17
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 05:21
dep. 05:21
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 05:24
dep. 05:25
28.4 km
Prekodolce
arr. 05:31
dep. 05:31
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 05:32
dep. 05:32
31.1 km
Zitorade
arr. 05:35
dep. 05:35
32.9 km
Zitorade, II
arr. 05:37
dep. 05:37
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 05:40
dep. 05:40
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 05:44
dep. 05:44
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 05:45
37.9 km
06:00 07:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:00
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 06:32
dep. 06:32
19 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 06:34
dep. 06:34
21 km
Gramade
arr. 06:36
dep. 06:36
23 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:40
dep. 06:40
25 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:43
dep. 06:43
28 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:55
30 km
Prekodolce
arr. 06:58
dep. 06:58
32 km
Prekodolce, II
arr. 07:00
dep. 07:00
33 km
Zitorade
arr. 07:03
dep. 07:03
35 km
Zitorade, II
arr. 07:05
dep. 07:05
36 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 07:06
dep. 07:06
37 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 07:08
dep. 07:08
38 km
Surdulica, Center
arr. 07:15
41 km
06:05 07:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:05
Mazarac
arr. 06:30
dep. 06:30
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 06:41
dep. 06:41
19.8 km
Gramade
arr. 06:44
dep. 06:44
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:47
dep. 06:47
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:51
dep. 06:51
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:54
dep. 06:55
28.4 km
Prekodolce
arr. 07:01
dep. 07:01
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 07:02
dep. 07:02
31.1 km
Zitorade
arr. 07:05
dep. 07:05
32.9 km
Zitorade, II
arr. 07:07
dep. 07:07
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 07:10
dep. 07:10
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 07:14
dep. 07:14
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 07:15
37.9 km
06:40 07:39 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:40
Vranje, Kostana
arr. 06:43
dep. 06:43
0.5 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:00
dep. 07:00
7.2 km
Mazarac
arr. 07:04
dep. 07:04
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:11
dep. 07:11
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:13
dep. 07:13
19.8 km
Gramade
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:17
dep. 07:17
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 07:20
dep. 07:20
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:23
dep. 07:24
28.4 km
Prekodolce
arr. 07:29
dep. 07:29
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 07:30
dep. 07:30
31.1 km
Zitorade
arr. 07:32
dep. 07:32
32.9 km
Zitorade, II
arr. 07:33
dep. 07:33
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 07:35
dep. 07:35
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 07:38
dep. 07:38
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 07:39
37.9 km
06:55 07:55 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:55
Vranje, Kostana
arr. 06:58
dep. 06:58
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 06:59
dep. 06:59
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 07:09
dep. 07:09
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
5.7 km
Ranutovac
arr. 07:13
dep. 07:13
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:14
dep. 07:14
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 07:15
dep. 07:15
7.2 km
Mazarac
arr. 07:19
dep. 07:19
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
14.2 km
Prevalac
arr. 07:24
dep. 07:24
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:26
dep. 07:26
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:28
dep. 07:28
19.8 km
Gramade
arr. 07:30
dep. 07:30
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:32
dep. 07:32
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 07:35
dep. 07:35
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:40
28.4 km
Prekodolce
arr. 07:45
dep. 07:45
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 07:46
dep. 07:46
31.1 km
Zitorade
arr. 07:48
dep. 07:48
32.9 km
Zitorade, II
arr. 07:49
dep. 07:49
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 07:51
dep. 07:51
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 07:54
dep. 07:54
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 07:55
37.9 km
08:00 08:59 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:00
Vranje, Kostana
arr. 08:03
dep. 08:03
0.5 km
Bresnica kod Vranja
arr. 08:20
dep. 08:20
7.2 km
Mazarac
arr. 08:24
dep. 08:24
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:33
dep. 08:33
19.8 km
Gramade
arr. 08:35
dep. 08:35
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:37
dep. 08:37
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:40
dep. 08:40
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:43
dep. 08:44
28.4 km
Prekodolce
arr. 08:49
dep. 08:49
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 08:50
dep. 08:50
31.1 km
Zitorade
arr. 08:52
dep. 08:52
32.9 km
Zitorade, II
arr. 08:53
dep. 08:53
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 08:55
dep. 08:55
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 08:58
dep. 08:58
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 08:59
37.9 km
08:00 09:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:00
Vranje, Kostana
arr. 08:03
dep. 08:03
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 08:04
dep. 08:04
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 08:11
dep. 08:11
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 08:14
dep. 08:14
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
5.7 km
Ranutovac
arr. 08:18
dep. 08:18
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 08:19
dep. 08:19
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 08:20
dep. 08:20
7.2 km
Mazarac
arr. 08:24
dep. 08:24
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
14.2 km
Prevalac
arr. 08:29
dep. 08:29
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:33
dep. 08:33
19.8 km
Gramade
arr. 08:35
dep. 08:35
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:37
dep. 08:37
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:40
dep. 08:40
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:43
dep. 08:50
28.4 km
Prekodolce
arr. 08:55
dep. 08:55
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 08:56
dep. 08:56
31.1 km
Zitorade
arr. 08:58
dep. 08:58
32.9 km
Zitorade, II
arr. 08:59
dep. 08:59
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 09:01
dep. 09:01
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 09:04
dep. 09:04
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 09:05
37.9 km
08:00 09:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:00
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:32
dep. 08:32
19 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:34
dep. 08:34
21 km
Gramade
arr. 08:36
dep. 08:36
23 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:40
dep. 08:40
25 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:43
dep. 08:43
28 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:50
30 km
Prekodolce
arr. 08:53
dep. 08:53
32 km
Prekodolce, II
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Zitorade
arr. 08:58
dep. 08:58
35 km
Zitorade, II
arr. 09:00
dep. 09:00
36 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 09:01
dep. 09:01
37 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 09:03
dep. 09:03
38 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 09:07
dep. 09:07
40 km
Surdulica, Bus station
arr. 09:10
41 km
08:00 09:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:00
Mazarac
arr. 08:25
dep. 08:25
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:33
dep. 08:33
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:36
dep. 08:36
19.8 km
Gramade
arr. 08:39
dep. 08:39
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:42
dep. 08:42
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:46
dep. 08:46
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:49
dep. 08:50
28.4 km
Prekodolce
arr. 08:56
dep. 08:56
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 08:57
dep. 08:57
31.1 km
Zitorade
arr. 09:00
dep. 09:00
32.9 km
Zitorade, II
arr. 09:02
dep. 09:02
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 09:05
dep. 09:05
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 09:09
dep. 09:09
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 09:10
37.9 km
10:00 11:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:00
Mazarac
arr. 10:28
dep. 10:28
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:38
dep. 10:38
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:41
dep. 10:41
19.8 km
Gramade
arr. 10:44
dep. 10:44
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:47
dep. 10:47
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:51
dep. 10:51
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 10:54
dep. 11:00
28.4 km
Prekodolce
arr. 11:06
dep. 11:06
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 11:07
dep. 11:07
31.1 km
Zitorade
arr. 11:10
dep. 11:10
32.9 km
Zitorade, II
arr. 11:12
dep. 11:12
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 11:15
dep. 11:15
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 11:19
dep. 11:19
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 11:20
37.9 km
12:00 13:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:00
Vranje, Kostana
arr. 12:03
dep. 12:03
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 12:04
dep. 12:04
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 12:11
dep. 12:11
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 12:14
dep. 12:14
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 12:17
dep. 12:17
5.7 km
Ranutovac
arr. 12:18
dep. 12:18
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:19
dep. 12:19
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 12:20
dep. 12:20
7.2 km
Mazarac
arr. 12:24
dep. 12:24
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
14.2 km
Prevalac
arr. 12:29
dep. 12:29
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:31
dep. 12:31
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:33
dep. 12:33
19.8 km
Gramade
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:37
dep. 12:37
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:40
dep. 12:40
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:43
dep. 12:50
28.4 km
Prekodolce
arr. 12:55
dep. 12:55
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 12:56
dep. 12:56
31.1 km
Zitorade
arr. 12:58
dep. 12:58
32.9 km
Zitorade, II
arr. 12:59
dep. 12:59
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 13:01
dep. 13:01
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 13:04
dep. 13:04
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 13:05
37.9 km
12:00 13:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:00
Mazarac
arr. 12:25
dep. 12:25
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:33
dep. 12:33
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:36
dep. 12:36
19.8 km
Gramade
arr. 12:39
dep. 12:39
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:42
dep. 12:42
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:46
dep. 12:46
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:49
dep. 12:50
28.4 km
Prekodolce
arr. 12:56
dep. 12:56
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 12:57
dep. 12:57
31.1 km
Zitorade
arr. 13:00
dep. 13:00
32.9 km
Zitorade, II
arr. 13:02
dep. 13:02
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 13:05
dep. 13:05
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 13:09
dep. 13:09
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 13:10
37.9 km
12:00 13:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:00
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:34
dep. 12:34
21 km
Gramade
arr. 12:36
dep. 12:36
23 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:40
dep. 12:40
25 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:43
dep. 12:43
28 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
30 km
Prekodolce
arr. 12:53
dep. 12:53
32 km
Prekodolce, II
arr. 12:55
dep. 12:55
33 km
Zitorade
arr. 12:58
dep. 12:58
35 km
Zitorade, II
arr. 13:00
dep. 13:00
36 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 13:01
dep. 13:01
37 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 13:03
dep. 13:03
38 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 13:07
dep. 13:07
40 km
Surdulica, Bus station
arr. 13:10
41 km
12:35 13:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:35
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:07
dep. 13:07
19 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 13:09
dep. 13:09
21 km
Gramade
arr. 13:11
dep. 13:11
23 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:15
dep. 13:15
25 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 13:18
dep. 13:18
28 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
30 km
Prekodolce
arr. 13:33
dep. 13:33
32 km
Prekodolce, II
arr. 13:35
dep. 13:35
33 km
Zitorade
arr. 13:38
dep. 13:38
35 km
Zitorade, II
arr. 13:40
dep. 13:40
36 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 13:41
dep. 13:41
37 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 13:43
dep. 13:43
38 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 13:47
dep. 13:47
40 km
Surdulica, Bus station
arr. 13:50
41 km
12:35 13:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:35
Mazarac
arr. 13:00
dep. 13:00
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:08
dep. 13:08
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 13:11
dep. 13:11
19.8 km
Gramade
arr. 13:14
dep. 13:14
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:17
dep. 13:17
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 13:21
dep. 13:21
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:24
dep. 13:30
28.4 km
Prekodolce
arr. 13:36
dep. 13:36
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 13:37
dep. 13:37
31.1 km
Zitorade
arr. 13:40
dep. 13:40
32.9 km
Zitorade, II
arr. 13:42
dep. 13:42
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 13:45
dep. 13:45
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 13:49
dep. 13:49
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 13:50
37.9 km
13:35 14:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:35
Vranje, Kostana
arr. 13:38
dep. 13:38
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 13:39
dep. 13:39
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 13:49
dep. 13:49
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
5.7 km
Ranutovac
arr. 13:53
dep. 13:53
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:54
dep. 13:54
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 13:55
dep. 13:55
7.2 km
Mazarac
arr. 13:59
dep. 13:59
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 14:02
dep. 14:02
14.2 km
Prevalac
arr. 14:04
dep. 14:04
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:06
dep. 14:06
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:08
dep. 14:08
19.8 km
Gramade
arr. 14:10
dep. 14:10
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:12
dep. 14:12
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:15
dep. 14:15
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:18
dep. 14:20
28.4 km
Prekodolce
arr. 14:25
dep. 14:25
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 14:26
dep. 14:26
31.1 km
Zitorade
arr. 14:28
dep. 14:28
32.9 km
Zitorade, II
arr. 14:29
dep. 14:29
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 14:31
dep. 14:31
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 14:34
dep. 14:34
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 14:35
37.9 km
13:35 14:45 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:35
Mazarac
arr. 14:00
dep. 14:00
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:08
dep. 14:08
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:11
dep. 14:11
19.8 km
Gramade
arr. 14:14
dep. 14:14
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:17
dep. 14:17
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:21
dep. 14:21
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:25
28.4 km
Prekodolce
arr. 14:31
dep. 14:31
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 14:32
dep. 14:32
31.1 km
Zitorade
arr. 14:35
dep. 14:35
32.9 km
Zitorade, II
arr. 14:37
dep. 14:37
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 14:40
dep. 14:40
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 14:44
dep. 14:44
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 14:45
37.9 km
13:35 14:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:35
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:07
dep. 14:07
19 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:09
dep. 14:09
21 km
Gramade
arr. 14:11
dep. 14:11
23 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:15
dep. 14:15
25 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:18
dep. 14:18
28 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:30
30 km
Prekodolce
arr. 14:33
dep. 14:33
32 km
Prekodolce, II
arr. 14:35
dep. 14:35
33 km
Zitorade
arr. 14:38
dep. 14:38
35 km
Zitorade, II
arr. 14:40
dep. 14:40
36 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 14:41
dep. 14:41
37 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 14:43
dep. 14:43
38 km
Surdulica, Center
arr. 14:50
41 km
14:05 14:49 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:05
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Surdulica, Center
arr. 14:49
37 km
14:20 15:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:20
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:52
dep. 14:52
19 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:54
dep. 14:54
21 km
Gramade
arr. 14:56
dep. 14:56
23 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 15:03
dep. 15:03
28 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
30 km
Prekodolce
arr. 15:13
dep. 15:13
32 km
Prekodolce, II
arr. 15:15
dep. 15:15
33 km
Zitorade
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Zitorade, II
arr. 15:20
dep. 15:20
36 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 15:21
dep. 15:21
37 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 15:23
dep. 15:23
38 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 15:27
dep. 15:27
40 km
Surdulica, Bus station
arr. 15:30
41 km
14:35 15:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:35
Vranje, Kostana
arr. 14:38
dep. 14:38
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 14:39
dep. 14:39
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 14:46
dep. 14:46
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 14:49
dep. 14:49
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 14:51
dep. 14:51
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
5.7 km
Ranutovac
arr. 14:53
dep. 14:53
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 14:54
dep. 14:54
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 14:55
dep. 14:55
7.2 km
Mazarac
arr. 14:59
dep. 14:59
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 15:02
dep. 15:02
14.2 km
Prevalac
arr. 15:04
dep. 15:04
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 15:06
dep. 15:06
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 15:08
dep. 15:08
19.8 km
Gramade
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:12
dep. 15:12
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 15:15
dep. 15:15
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:20
28.4 km
Prekodolce
arr. 15:25
dep. 15:25
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 15:26
dep. 15:26
31.1 km
Zitorade
arr. 15:28
dep. 15:28
32.9 km
Zitorade, II
arr. 15:29
dep. 15:29
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 15:31
dep. 15:31
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 15:34
dep. 15:34
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 15:35
37.9 km
14:40 15:39 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:40
Vranje, Kostana
arr. 14:43
dep. 14:43
0.5 km
Bresnica kod Vranja
arr. 15:00
dep. 15:00
7.2 km
Mazarac
arr. 15:04
dep. 15:04
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 15:11
dep. 15:11
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 15:13
dep. 15:13
19.8 km
Gramade
arr. 15:15
dep. 15:15
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:17
dep. 15:17
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 15:20
dep. 15:20
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:24
28.4 km
Prekodolce
arr. 15:29
dep. 15:29
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 15:30
dep. 15:30
31.1 km
Zitorade
arr. 15:32
dep. 15:32
32.9 km
Zitorade, II
arr. 15:33
dep. 15:33
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 15:35
dep. 15:35
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 15:38
dep. 15:38
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 15:39
37.9 km
15:30 16:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:30
Mazarac
arr. 15:58
dep. 15:58
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 16:08
dep. 16:08
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 16:11
dep. 16:11
19.8 km
Gramade
arr. 16:14
dep. 16:14
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:17
dep. 16:17
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 16:21
dep. 16:21
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:30
28.4 km
Prekodolce
arr. 16:36
dep. 16:36
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 16:37
dep. 16:37
31.1 km
Zitorade
arr. 16:40
dep. 16:40
32.9 km
Zitorade, II
arr. 16:42
dep. 16:42
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 16:45
dep. 16:45
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 16:49
dep. 16:49
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 16:50
37.9 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 16:00
Vladicin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
26 km
Surdulica, Center
arr. 16:40
37 km
16:40 17:55 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 16:40
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 17:14
dep. 17:14
21 km
Gramade
arr. 17:16
dep. 17:16
23 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:20
dep. 17:20
25 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 17:23
dep. 17:23
28 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
30 km
Prekodolce
arr. 17:38
dep. 17:38
32 km
Prekodolce, II
arr. 17:40
dep. 17:40
33 km
Zitorade
arr. 17:43
dep. 17:43
35 km
Zitorade, II
arr. 17:45
dep. 17:45
36 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 17:46
dep. 17:46
37 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 17:48
dep. 17:48
38 km
Surdulica, Center
arr. 17:55
41 km
19:30 20:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Vranje, Kostana
arr. 19:33
dep. 19:33
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 19:34
dep. 19:34
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 19:41
dep. 19:41
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 19:43
dep. 19:43
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 19:44
dep. 19:44
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 19:45
dep. 19:45
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 19:47
dep. 19:47
5.7 km
Ranutovac
arr. 19:48
dep. 19:48
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:49
dep. 19:49
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 19:50
dep. 19:50
7.2 km
Mazarac
arr. 19:54
dep. 19:54
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
14.2 km
Prevalac
arr. 19:59
dep. 19:59
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 20:01
dep. 20:01
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 20:03
dep. 20:03
19.8 km
Gramade
arr. 20:05
dep. 20:05
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 20:07
dep. 20:07
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 20:10
dep. 20:10
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:13
dep. 20:20
28.4 km
Prekodolce
arr. 20:25
dep. 20:25
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 20:26
dep. 20:26
31.1 km
Zitorade
arr. 20:28
dep. 20:28
32.9 km
Zitorade, II
arr. 20:29
dep. 20:29
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 20:31
dep. 20:31
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 20:34
dep. 20:34
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 20:35
37.9 km
19:30 20:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Mazarac
arr. 19:55
dep. 19:55
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 20:03
dep. 20:03
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 20:06
dep. 20:06
19.8 km
Gramade
arr. 20:09
dep. 20:09
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 20:12
dep. 20:12
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 20:16
dep. 20:16
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:19
dep. 20:20
28.4 km
Prekodolce
arr. 20:26
dep. 20:26
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 20:27
dep. 20:27
31.1 km
Zitorade
arr. 20:30
dep. 20:30
32.9 km
Zitorade, II
arr. 20:32
dep. 20:32
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 20:35
dep. 20:35
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 20:39
dep. 20:39
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 20:40
37.9 km
20:45 21:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:45
Vranje, Kostana
arr. 20:48
dep. 20:48
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 20:49
dep. 20:49
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 20:56
dep. 20:56
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 20:59
dep. 20:59
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 21:02
dep. 21:02
5.7 km
Ranutovac
arr. 21:03
dep. 21:03
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 21:04
dep. 21:04
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 21:05
dep. 21:05
7.2 km
Mazarac
arr. 21:09
dep. 21:09
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 21:12
dep. 21:12
14.2 km
Prevalac
arr. 21:14
dep. 21:14
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:16
dep. 21:16
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:18
dep. 21:18
19.8 km
Gramade
arr. 21:20
dep. 21:20
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:22
dep. 21:22
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:25
dep. 21:25
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:28
dep. 21:35
28.4 km
Prekodolce
arr. 21:40
dep. 21:40
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 21:41
dep. 21:41
31.1 km
Zitorade
arr. 21:43
dep. 21:43
32.9 km
Zitorade, II
arr. 21:44
dep. 21:44
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 21:46
dep. 21:46
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 21:49
dep. 21:49
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 21:50
37.9 km
20:45 21:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:45
Mazarac
arr. 21:10
dep. 21:10
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:18
dep. 21:18
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:21
dep. 21:21
19.8 km
Gramade
arr. 21:24
dep. 21:24
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:27
dep. 21:27
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:31
dep. 21:31
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:34
dep. 21:35
28.4 km
Prekodolce
arr. 21:41
dep. 21:41
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 21:42
dep. 21:42
31.1 km
Zitorade
arr. 21:45
dep. 21:45
32.9 km
Zitorade, II
arr. 21:47
dep. 21:47
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 21:50
dep. 21:50
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 21:54
dep. 21:54
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 21:55
37.9 km
22:00 23:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:00
Mazarac
arr. 22:28
dep. 22:28
11.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 22:38
dep. 22:38
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 22:41
dep. 22:41
19.8 km
Gramade
arr. 22:46
dep. 22:46
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:49
dep. 22:49
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 22:53
dep. 22:53
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 22:58
dep. 23:05
28.4 km
Prekodolce
arr. 23:11
dep. 23:11
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 23:12
dep. 23:12
31.1 km
Zitorade
arr. 23:15
dep. 23:15
32.9 km
Zitorade, II
arr. 23:17
dep. 23:17
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 23:20
dep. 23:20
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 23:24
dep. 23:24
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 23:25
37.9 km
22:20 23:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:20
Vranje, Kostana
arr. 22:23
dep. 22:23
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 22:24
dep. 22:24
0.9 km
Vranje, Veterinarska stanica
arr. 22:31
dep. 22:31
2.1 km
Suvi Dol, 1
arr. 22:33
dep. 22:33
3.5 km
Suvi Dol, Oaza
arr. 22:34
dep. 22:34
4.2 km
Suvi Dol, 2
arr. 22:35
dep. 22:35
4.6 km
Ranutovac, 1
arr. 22:36
dep. 22:36
5.2 km
Ranutovac, 2
arr. 22:37
dep. 22:37
5.7 km
Ranutovac
arr. 22:38
dep. 22:38
6.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 22:39
dep. 22:39
6.9 km
Bresnica kod Vranja, Nad.
arr. 22:40
dep. 22:40
7.2 km
Mazarac
arr. 22:44
dep. 22:44
11.4 km
Prevalac, 1
arr. 22:47
dep. 22:47
14.2 km
Prevalac
arr. 22:49
dep. 22:49
15.8 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 22:51
dep. 22:51
17.8 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 22:53
dep. 22:53
19.8 km
Gramade
arr. 22:55
dep. 22:55
22 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:57
dep. 22:57
23.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 23:00
dep. 23:00
26.1 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:03
dep. 23:05
28.4 km
Prekodolce
arr. 23:10
dep. 23:10
30.9 km
Prekodolce, II
arr. 23:11
dep. 23:11
31.1 km
Zitorade
arr. 23:13
dep. 23:13
32.9 km
Zitorade, II
arr. 23:14
dep. 23:14
33.6 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 23:16
dep. 23:16
35.2 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 23:19
dep. 23:19
37.3 km
Surdulica, Center
arr. 23:20
37.9 km
22:20 23:35 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:20
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 22:52
dep. 22:52
19 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 22:54
dep. 22:54
21 km
Gramade
arr. 22:56
dep. 22:56
23 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 23:00
dep. 23:00
25 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 23:03
dep. 23:03
28 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:15
30 km
Prekodolce
arr. 23:18
dep. 23:18
32 km
Prekodolce, II
arr. 23:20
dep. 23:20
33 km
Zitorade
arr. 23:23
dep. 23:23
35 km
Zitorade, II
arr. 23:25
dep. 23:25
36 km
Zagužanje, Samokovo
arr. 23:26
dep. 23:26
37 km
Belo Polje kod Surdulice
arr. 23:28
dep. 23:28
38 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 23:32
dep. 23:32
40 km
Surdulica, Bus station
arr. 23:35
41 km

Naselja Vranje i Surdulica su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.