Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Radovnica timetable

sunday, 21.07.2019.
05:40 07:31 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:40
Donji Neradovac
arr. 05:50
dep. 05:50
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 05:53
dep. 05:53
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:58
dep. 05:58
12.1 km
Ristovac
arr. 06:00
dep. 06:00
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:05
dep. 06:05
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:06
dep. 06:06
17.3 km
Krsevica, III
arr. 06:07
dep. 06:07
18 km
Klinovac, I
arr. 06:09
dep. 06:09
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:10
dep. 06:10
19.7 km
Sveta Petka
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Brnjare
arr. 06:18
dep. 06:18
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 06:28
dep. 06:28
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 06:36
dep. 06:36
35 km
Saprance, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
38.2 km
Sajince
arr. 06:46
dep. 06:46
40.8 km
Donja Trnica
arr. 06:53
dep. 06:53
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 06:55
dep. 06:55
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 06:58
dep. 06:58
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 07:00
dep. 07:00
48.5 km
Zladovce
arr. 07:10
dep. 07:10
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 07:19
dep. 07:19
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 07:26
dep. 07:26
60.8 km
Radovnica
arr. 07:31
63.4 km
09:15 11:06 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 09:15
Donji Neradovac
arr. 09:25
dep. 09:25
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:28
dep. 09:28
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:33
dep. 09:33
12.1 km
Ristovac
arr. 09:35
dep. 09:35
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 09:40
dep. 09:40
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 09:41
dep. 09:41
17.3 km
Krsevica, III
arr. 09:42
dep. 09:42
18 km
Klinovac, I
arr. 09:44
dep. 09:44
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 09:45
dep. 09:45
19.7 km
Sveta Petka
arr. 09:50
dep. 09:50
23 km
Brnjare
arr. 09:53
dep. 09:53
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 10:03
dep. 10:03
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 10:11
dep. 10:11
35 km
Saprance, 1
arr. 10:16
dep. 10:16
38.2 km
Sajince
arr. 10:21
dep. 10:21
40.8 km
Donja Trnica
arr. 10:28
dep. 10:28
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 10:30
dep. 10:30
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 10:32
dep. 10:32
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 10:35
dep. 10:35
48.5 km
Zladovce
arr. 10:45
dep. 10:45
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 10:54
dep. 10:54
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 11:01
dep. 11:01
60.8 km
Radovnica
arr. 11:06
63.4 km
11:50 13:41 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 11:50
Donji Neradovac
arr. 12:00
dep. 12:00
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:03
dep. 12:03
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:08
dep. 12:08
12.1 km
Ristovac
arr. 12:10
dep. 12:10
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:16
dep. 12:16
17.3 km
Krsevica, III
arr. 12:17
dep. 12:17
18 km
Klinovac, I
arr. 12:19
dep. 12:19
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 12:20
dep. 12:20
19.7 km
Sveta Petka
arr. 12:25
dep. 12:25
23 km
Brnjare
arr. 12:28
dep. 12:28
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 12:38
dep. 12:38
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 12:46
dep. 12:46
35 km
Saprance, 1
arr. 12:51
dep. 12:51
38.2 km
Sajince
arr. 12:56
dep. 12:56
40.8 km
Donja Trnica
arr. 13:03
dep. 13:03
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 13:05
dep. 13:05
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 13:10
dep. 13:10
48.5 km
Zladovce
arr. 13:20
dep. 13:20
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 13:29
dep. 13:29
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 13:36
dep. 13:36
60.8 km
Radovnica
arr. 13:41
63.4 km
14:50 16:41 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:50
Donji Neradovac
arr. 15:00
dep. 15:00
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 15:03
dep. 15:03
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:08
dep. 15:08
12.1 km
Ristovac
arr. 15:10
dep. 15:10
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:15
dep. 15:15
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:16
dep. 15:16
17.3 km
Krsevica, III
arr. 15:17
dep. 15:17
18 km
Klinovac, I
arr. 15:19
dep. 15:19
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
19.7 km
Sveta Petka
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Brnjare
arr. 15:28
dep. 15:28
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 15:38
dep. 15:38
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 15:46
dep. 15:46
35 km
Saprance, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
38.2 km
Sajince
arr. 15:56
dep. 15:56
40.8 km
Donja Trnica
arr. 16:03
dep. 16:03
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 16:05
dep. 16:05
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:08
dep. 16:08
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 16:10
dep. 16:10
48.5 km
Zladovce
arr. 16:20
dep. 16:20
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 16:29
dep. 16:29
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 16:36
dep. 16:36
60.8 km
Radovnica
arr. 16:41
63.4 km
20:15 22:06 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:15
Donji Neradovac
arr. 20:25
dep. 20:25
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 20:28
dep. 20:28
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 20:33
dep. 20:33
12.1 km
Ristovac
arr. 20:35
dep. 20:35
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 20:40
dep. 20:40
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:41
dep. 20:41
17.3 km
Krsevica, III
arr. 20:42
dep. 20:42
18 km
Klinovac, I
arr. 20:44
dep. 20:44
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 20:45
dep. 20:45
19.7 km
Sveta Petka
arr. 20:50
dep. 20:50
23 km
Brnjare
arr. 20:53
dep. 20:53
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 21:03
dep. 21:03
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 21:11
dep. 21:11
35 km
Saprance, 1
arr. 21:16
dep. 21:16
38.2 km
Sajince
arr. 21:21
dep. 21:21
40.8 km
Donja Trnica
arr. 21:28
dep. 21:28
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 21:30
dep. 21:30
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 21:32
dep. 21:32
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 21:33
dep. 21:33
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 21:35
dep. 21:35
48.5 km
Zladovce
arr. 21:45
dep. 21:45
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 21:54
dep. 21:54
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 22:01
dep. 22:01
60.8 km
Radovnica
arr. 22:06
63.4 km
Vranje - Radovnica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
04:00 05:51 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 04:00
Donji Neradovac
arr. 04:10
dep. 04:10
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 04:13
dep. 04:13
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 04:18
dep. 04:18
12.1 km
Ristovac
arr. 04:20
dep. 04:20
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 04:25
dep. 04:25
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 04:26
dep. 04:26
17.3 km
Krsevica, III
arr. 04:27
dep. 04:27
18 km
Klinovac, I
arr. 04:29
dep. 04:29
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 04:30
dep. 04:30
19.7 km
Sveta Petka
arr. 04:35
dep. 04:35
23 km
Brnjare
arr. 04:38
dep. 04:38
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 04:48
dep. 04:48
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 04:56
dep. 04:56
35 km
Saprance, 1
arr. 05:01
dep. 05:01
38.2 km
Sajince
arr. 05:06
dep. 05:06
40.8 km
Donja Trnica
arr. 05:13
dep. 05:13
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 05:15
dep. 05:15
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 05:18
dep. 05:18
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 05:20
dep. 05:20
48.5 km
Zladovce
arr. 05:30
dep. 05:30
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 05:39
dep. 05:39
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 05:46
dep. 05:46
60.8 km
Radovnica
arr. 05:51
63.4 km
05:40 07:31 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:40
Donji Neradovac
arr. 05:50
dep. 05:50
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 05:53
dep. 05:53
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:58
dep. 05:58
12.1 km
Ristovac
arr. 06:00
dep. 06:00
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:05
dep. 06:05
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:06
dep. 06:06
17.3 km
Krsevica, III
arr. 06:07
dep. 06:07
18 km
Klinovac, I
arr. 06:09
dep. 06:09
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:10
dep. 06:10
19.7 km
Sveta Petka
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Brnjare
arr. 06:18
dep. 06:18
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 06:28
dep. 06:28
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 06:36
dep. 06:36
35 km
Saprance, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
38.2 km
Sajince
arr. 06:46
dep. 06:46
40.8 km
Donja Trnica
arr. 06:53
dep. 06:53
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 06:55
dep. 06:55
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 06:58
dep. 06:58
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 07:00
dep. 07:00
48.5 km
Zladovce
arr. 07:10
dep. 07:10
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 07:19
dep. 07:19
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 07:26
dep. 07:26
60.8 km
Radovnica
arr. 07:31
63.4 km
09:15 11:06 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 09:15
Donji Neradovac
arr. 09:25
dep. 09:25
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:28
dep. 09:28
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:33
dep. 09:33
12.1 km
Ristovac
arr. 09:35
dep. 09:35
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 09:40
dep. 09:40
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 09:41
dep. 09:41
17.3 km
Krsevica, III
arr. 09:42
dep. 09:42
18 km
Klinovac, I
arr. 09:44
dep. 09:44
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 09:45
dep. 09:45
19.7 km
Sveta Petka
arr. 09:50
dep. 09:50
23 km
Brnjare
arr. 09:53
dep. 09:53
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 10:03
dep. 10:03
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 10:11
dep. 10:11
35 km
Saprance, 1
arr. 10:16
dep. 10:16
38.2 km
Sajince
arr. 10:21
dep. 10:21
40.8 km
Donja Trnica
arr. 10:28
dep. 10:28
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 10:30
dep. 10:30
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 10:32
dep. 10:32
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 10:35
dep. 10:35
48.5 km
Zladovce
arr. 10:45
dep. 10:45
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 10:54
dep. 10:54
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 11:01
dep. 11:01
60.8 km
Radovnica
arr. 11:06
63.4 km
11:50 13:41 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 11:50
Donji Neradovac
arr. 12:00
dep. 12:00
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:03
dep. 12:03
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:08
dep. 12:08
12.1 km
Ristovac
arr. 12:10
dep. 12:10
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:16
dep. 12:16
17.3 km
Krsevica, III
arr. 12:17
dep. 12:17
18 km
Klinovac, I
arr. 12:19
dep. 12:19
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 12:20
dep. 12:20
19.7 km
Sveta Petka
arr. 12:25
dep. 12:25
23 km
Brnjare
arr. 12:28
dep. 12:28
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 12:38
dep. 12:38
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 12:46
dep. 12:46
35 km
Saprance, 1
arr. 12:51
dep. 12:51
38.2 km
Sajince
arr. 12:56
dep. 12:56
40.8 km
Donja Trnica
arr. 13:03
dep. 13:03
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 13:05
dep. 13:05
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 13:10
dep. 13:10
48.5 km
Zladovce
arr. 13:20
dep. 13:20
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 13:29
dep. 13:29
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 13:36
dep. 13:36
60.8 km
Radovnica
arr. 13:41
63.4 km
14:50 16:41 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:50
Donji Neradovac
arr. 15:00
dep. 15:00
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 15:03
dep. 15:03
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:08
dep. 15:08
12.1 km
Ristovac
arr. 15:10
dep. 15:10
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:15
dep. 15:15
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:16
dep. 15:16
17.3 km
Krsevica, III
arr. 15:17
dep. 15:17
18 km
Klinovac, I
arr. 15:19
dep. 15:19
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
19.7 km
Sveta Petka
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Brnjare
arr. 15:28
dep. 15:28
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 15:38
dep. 15:38
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 15:46
dep. 15:46
35 km
Saprance, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
38.2 km
Sajince
arr. 15:56
dep. 15:56
40.8 km
Donja Trnica
arr. 16:03
dep. 16:03
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 16:05
dep. 16:05
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:08
dep. 16:08
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 16:10
dep. 16:10
48.5 km
Zladovce
arr. 16:20
dep. 16:20
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 16:29
dep. 16:29
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 16:36
dep. 16:36
60.8 km
Radovnica
arr. 16:41
63.4 km
17:30 19:21 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 17:30
Donji Neradovac
arr. 17:40
dep. 17:40
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 17:43
dep. 17:43
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 17:48
dep. 17:48
12.1 km
Ristovac
arr. 17:50
dep. 17:50
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 17:55
dep. 17:55
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 17:56
dep. 17:56
17.3 km
Krsevica, III
arr. 17:57
dep. 17:57
18 km
Klinovac, I
arr. 17:59
dep. 17:59
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 18:00
dep. 18:00
19.7 km
Sveta Petka
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Brnjare
arr. 18:08
dep. 18:08
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 18:18
dep. 18:18
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 18:26
dep. 18:26
35 km
Saprance, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
38.2 km
Sajince
arr. 18:36
dep. 18:36
40.8 km
Donja Trnica
arr. 18:43
dep. 18:43
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 18:45
dep. 18:45
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 18:47
dep. 18:47
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 18:48
dep. 18:48
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 18:50
dep. 18:50
48.5 km
Zladovce
arr. 19:00
dep. 19:00
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 19:09
dep. 19:09
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 19:16
dep. 19:16
60.8 km
Radovnica
arr. 19:21
63.4 km
20:15 22:06 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:15
Donji Neradovac
arr. 20:25
dep. 20:25
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 20:28
dep. 20:28
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 20:33
dep. 20:33
12.1 km
Ristovac
arr. 20:35
dep. 20:35
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 20:40
dep. 20:40
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:41
dep. 20:41
17.3 km
Krsevica, III
arr. 20:42
dep. 20:42
18 km
Klinovac, I
arr. 20:44
dep. 20:44
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 20:45
dep. 20:45
19.7 km
Sveta Petka
arr. 20:50
dep. 20:50
23 km
Brnjare
arr. 20:53
dep. 20:53
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 21:03
dep. 21:03
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 21:11
dep. 21:11
35 km
Saprance, 1
arr. 21:16
dep. 21:16
38.2 km
Sajince
arr. 21:21
dep. 21:21
40.8 km
Donja Trnica
arr. 21:28
dep. 21:28
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 21:30
dep. 21:30
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 21:32
dep. 21:32
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 21:33
dep. 21:33
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 21:35
dep. 21:35
48.5 km
Zladovce
arr. 21:45
dep. 21:45
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 21:54
dep. 21:54
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 22:01
dep. 22:01
60.8 km
Radovnica
arr. 22:06
63.4 km
22:20 00:11 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:20
Donji Neradovac
arr. 22:30
dep. 22:30
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 22:33
dep. 22:33
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 22:38
dep. 22:38
12.1 km
Ristovac
arr. 22:40
dep. 22:40
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 22:43
dep. 22:43
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 22:45
dep. 22:45
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 22:46
dep. 22:46
17.3 km
Krsevica, III
arr. 22:47
dep. 22:47
18 km
Klinovac, I
arr. 22:49
dep. 22:49
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 22:50
dep. 22:50
19.7 km
Sveta Petka
arr. 22:55
dep. 22:55
23 km
Brnjare
arr. 22:58
dep. 22:58
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 23:08
dep. 23:08
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 23:16
dep. 23:16
35 km
Saprance, 1
arr. 23:21
dep. 23:21
38.2 km
Sajince
arr. 23:26
dep. 23:26
40.8 km
Donja Trnica
arr. 23:33
dep. 23:33
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 23:35
dep. 23:35
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 23:37
dep. 23:37
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 23:38
dep. 23:38
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 23:40
dep. 23:40
48.5 km
Zladovce
arr. 23:50
dep. 23:50
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 23:59
dep. 23:59
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 00:06
dep. 00:06
60.8 km
Radovnica
arr. 00:11
63.4 km

Naselja Vranje i Radovnica su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 51min., a najduže 01h i 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.