Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Radovnica timetable

thursday, 18.08.2022.
06:10 08:05 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:10
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Klinovac, I
arr. 06:40
dep. 06:40
21 km
Klenike, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Brnjare
arr. 06:47
dep. 06:47
26 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 06:55
dep. 06:55
31 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 07:02
dep. 07:02
36 km
Saprance
arr. 07:06
dep. 07:06
38 km
Sajince
arr. 07:10
dep. 07:10
42 km
Donja Trnica
arr. 07:20
dep. 07:20
46 km
Trgoviste, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
50 km
Zladovce
arr. 07:40
dep. 07:40
54 km
Donji Stajevac
arr. 07:50
dep. 07:50
59 km
Gornji Stajevac
arr. 07:55
dep. 07:55
62 km
Radovnica
arr. 08:05
66 km
11:50 13:41 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 11:50
Donji Neradovac
arr. 12:00
dep. 12:00
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:03
dep. 12:03
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:08
dep. 12:08
12.1 km
Ristovac
arr. 12:10
dep. 12:10
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:16
dep. 12:16
17.3 km
Krsevica, III
arr. 12:17
dep. 12:17
18 km
Klinovac, I
arr. 12:19
dep. 12:19
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 12:20
dep. 12:20
19.7 km
Sveta Petka
arr. 12:25
dep. 12:25
23 km
Brnjare
arr. 12:28
dep. 12:28
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 12:38
dep. 12:38
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 12:46
dep. 12:46
35 km
Saprance, 1
arr. 12:51
dep. 12:51
38.2 km
Sajince
arr. 12:56
dep. 12:56
40.8 km
Donja Trnica
arr. 13:03
dep. 13:03
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 13:05
dep. 13:05
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 13:10
dep. 13:10
48.5 km
Zladovce
arr. 13:20
dep. 13:20
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 13:29
dep. 13:29
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 13:36
dep. 13:36
60.8 km
Radovnica
arr. 13:41
63.4 km
14:50 16:41 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:50
Donji Neradovac
arr. 15:00
dep. 15:00
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 15:03
dep. 15:03
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:08
dep. 15:08
12.1 km
Ristovac
arr. 15:10
dep. 15:10
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:15
dep. 15:15
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:16
dep. 15:16
17.3 km
Krsevica, III
arr. 15:17
dep. 15:17
18 km
Klinovac, I
arr. 15:19
dep. 15:19
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
19.7 km
Sveta Petka
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Brnjare
arr. 15:28
dep. 15:28
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 15:38
dep. 15:38
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 15:46
dep. 15:46
35 km
Saprance, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
38.2 km
Sajince
arr. 15:56
dep. 15:56
40.8 km
Donja Trnica
arr. 16:03
dep. 16:03
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 16:05
dep. 16:05
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:08
dep. 16:08
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 16:10
dep. 16:10
48.5 km
Zladovce
arr. 16:20
dep. 16:20
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 16:29
dep. 16:29
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 16:36
dep. 16:36
60.8 km
Radovnica
arr. 16:41
63.4 km
22:20 00:11 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:20
Donji Neradovac
arr. 22:30
dep. 22:30
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 22:33
dep. 22:33
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 22:38
dep. 22:38
12.1 km
Ristovac
arr. 22:40
dep. 22:40
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 22:43
dep. 22:43
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 22:45
dep. 22:45
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 22:46
dep. 22:46
17.3 km
Krsevica, III
arr. 22:47
dep. 22:47
18 km
Klinovac, I
arr. 22:49
dep. 22:49
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 22:50
dep. 22:50
19.7 km
Sveta Petka
arr. 22:55
dep. 22:55
23 km
Brnjare
arr. 22:58
dep. 22:58
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 23:08
dep. 23:08
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 23:16
dep. 23:16
35 km
Saprance, 1
arr. 23:21
dep. 23:21
38.2 km
Sajince
arr. 23:26
dep. 23:26
40.8 km
Donja Trnica
arr. 23:33
dep. 23:33
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 23:35
dep. 23:35
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 23:37
dep. 23:37
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 23:38
dep. 23:38
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 23:40
dep. 23:40
48.5 km
Zladovce
arr. 23:50
dep. 23:50
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 23:59
dep. 23:59
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 00:06
dep. 00:06
60.8 km
Radovnica
arr. 00:11
63.4 km
Vranje - Radovnica timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
06:10 08:05 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:10
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Klinovac, I
arr. 06:40
dep. 06:40
21 km
Klenike, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Brnjare
arr. 06:47
dep. 06:47
26 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 06:55
dep. 06:55
31 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 07:02
dep. 07:02
36 km
Saprance
arr. 07:06
dep. 07:06
38 km
Sajince
arr. 07:10
dep. 07:10
42 km
Donja Trnica
arr. 07:20
dep. 07:20
46 km
Trgoviste, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
50 km
Zladovce
arr. 07:40
dep. 07:40
54 km
Donji Stajevac
arr. 07:50
dep. 07:50
59 km
Gornji Stajevac
arr. 07:55
dep. 07:55
62 km
Radovnica
arr. 08:05
66 km
11:50 13:41 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 11:50
Donji Neradovac
arr. 12:00
dep. 12:00
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:03
dep. 12:03
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:08
dep. 12:08
12.1 km
Ristovac
arr. 12:10
dep. 12:10
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:16
dep. 12:16
17.3 km
Krsevica, III
arr. 12:17
dep. 12:17
18 km
Klinovac, I
arr. 12:19
dep. 12:19
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 12:20
dep. 12:20
19.7 km
Sveta Petka
arr. 12:25
dep. 12:25
23 km
Brnjare
arr. 12:28
dep. 12:28
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 12:38
dep. 12:38
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 12:46
dep. 12:46
35 km
Saprance, 1
arr. 12:51
dep. 12:51
38.2 km
Sajince
arr. 12:56
dep. 12:56
40.8 km
Donja Trnica
arr. 13:03
dep. 13:03
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 13:05
dep. 13:05
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 13:10
dep. 13:10
48.5 km
Zladovce
arr. 13:20
dep. 13:20
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 13:29
dep. 13:29
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 13:36
dep. 13:36
60.8 km
Radovnica
arr. 13:41
63.4 km
14:50 16:41 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:50
Donji Neradovac
arr. 15:00
dep. 15:00
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 15:03
dep. 15:03
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:08
dep. 15:08
12.1 km
Ristovac
arr. 15:10
dep. 15:10
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:15
dep. 15:15
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:16
dep. 15:16
17.3 km
Krsevica, III
arr. 15:17
dep. 15:17
18 km
Klinovac, I
arr. 15:19
dep. 15:19
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
19.7 km
Sveta Petka
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Brnjare
arr. 15:28
dep. 15:28
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 15:38
dep. 15:38
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 15:46
dep. 15:46
35 km
Saprance, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
38.2 km
Sajince
arr. 15:56
dep. 15:56
40.8 km
Donja Trnica
arr. 16:03
dep. 16:03
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 16:05
dep. 16:05
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:08
dep. 16:08
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 16:10
dep. 16:10
48.5 km
Zladovce
arr. 16:20
dep. 16:20
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 16:29
dep. 16:29
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 16:36
dep. 16:36
60.8 km
Radovnica
arr. 16:41
63.4 km
22:20 00:11 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:20
Donji Neradovac
arr. 22:30
dep. 22:30
6.4 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 22:33
dep. 22:33
8.6 km
Davidovac kod Vranja
arr. 22:38
dep. 22:38
12.1 km
Ristovac
arr. 22:40
dep. 22:40
13.3 km
Zbevac, Intersection
arr. 22:43
dep. 22:43
15.3 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 22:45
dep. 22:45
16.7 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 22:46
dep. 22:46
17.3 km
Krsevica, III
arr. 22:47
dep. 22:47
18 km
Klinovac, I
arr. 22:49
dep. 22:49
19.2 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 22:50
dep. 22:50
19.7 km
Sveta Petka
arr. 22:55
dep. 22:55
23 km
Brnjare
arr. 22:58
dep. 22:58
25.2 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 23:08
dep. 23:08
30 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 23:16
dep. 23:16
35 km
Saprance, 1
arr. 23:21
dep. 23:21
38.2 km
Sajince
arr. 23:26
dep. 23:26
40.8 km
Donja Trnica
arr. 23:33
dep. 23:33
45 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 23:35
dep. 23:35
46.4 km
Trgoviste, 2
arr. 23:37
dep. 23:37
47.5 km
Trgoviste, Bus station
arr. 23:38
dep. 23:38
47.8 km
Trgoviste, Trafika
arr. 23:40
dep. 23:40
48.5 km
Zladovce
arr. 23:50
dep. 23:50
53.3 km
Donji Stajevac
arr. 23:59
dep. 23:59
57.5 km
Gornji Stajevac
arr. 00:06
dep. 00:06
60.8 km
Radovnica
arr. 00:11
63.4 km

Naselja Vranje i Radovnica su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 51min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.