Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Panevlje timetable

monday, 15.07.2019.
04:35 05:05 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 04:35
Vranje, Bus station
arr. 04:39
dep. 04:39
1 km
Vranje, Raska
arr. 04:42
dep. 04:42
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 04:44
dep. 04:44
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 04:49
dep. 04:49
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 04:50
dep. 04:50
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 04:52
dep. 04:52
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 04:53
dep. 04:53
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 04:55
dep. 04:55
8 km
Mazarac
arr. 05:00
dep. 05:00
13 km
Prevalac
arr. 05:03
dep. 05:03
15 km
Panevlje
arr. 05:05
17 km
06:00 06:30 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 06:00
Vranje, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
1 km
Vranje, Raska
arr. 06:07
dep. 06:07
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 06:09
dep. 06:09
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 06:15
dep. 06:15
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 06:18
dep. 06:18
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Mazarac
arr. 06:25
dep. 06:25
13 km
Prevalac
arr. 06:28
dep. 06:28
15 km
Panevlje
arr. 06:30
17 km
06:10 06:40 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 06:10
Vranje, Bus station
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Mazarac
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Prevalac
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Panevlje
arr. 06:40
17 km
06:55 07:25 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 06:55
Vranje, Bus station
arr. 06:59
dep. 06:59
1 km
Vranje, Raska
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 07:04
dep. 07:04
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:09
dep. 07:09
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 07:10
dep. 07:10
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Mazarac
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Prevalac
arr. 07:23
dep. 07:23
15 km
Panevlje
arr. 07:25
17 km
08:00 08:30 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 08:00
Vranje, Bus station
arr. 08:04
dep. 08:04
1 km
Vranje, Raska
arr. 08:07
dep. 08:07
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 08:09
dep. 08:09
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 08:18
dep. 08:18
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 08:20
dep. 08:20
8 km
Mazarac
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Prevalac
arr. 08:28
dep. 08:28
15 km
Panevlje
arr. 08:30
17 km
10:00 10:30 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 10:00
Vranje, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
1 km
Vranje, Raska
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 10:09
dep. 10:09
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 10:14
dep. 10:14
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 10:15
dep. 10:15
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 10:17
dep. 10:17
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 10:18
dep. 10:18
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 10:20
dep. 10:20
8 km
Mazarac
arr. 10:25
dep. 10:25
13 km
Prevalac
arr. 10:28
dep. 10:28
15 km
Panevlje
arr. 10:30
17 km
12:00 12:30 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 12:00
Vranje, Bus station
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Vranje, Raska
arr. 12:07
dep. 12:07
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 12:09
dep. 12:09
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 12:14
dep. 12:14
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 12:15
dep. 12:15
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 12:18
dep. 12:18
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Mazarac
arr. 12:25
dep. 12:25
13 km
Prevalac
arr. 12:28
dep. 12:28
15 km
Panevlje
arr. 12:30
17 km
12:35 13:05 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 12:35
Vranje, Bus station
arr. 12:39
dep. 12:39
1 km
Vranje, Raska
arr. 12:42
dep. 12:42
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 12:44
dep. 12:44
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 12:47
dep. 12:47
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 12:50
dep. 12:50
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 12:52
dep. 12:52
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Mazarac
arr. 13:00
dep. 13:00
13 km
Prevalac
arr. 13:03
dep. 13:03
15 km
Panevlje
arr. 13:05
17 km
13:35 14:05 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 13:35
Vranje, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
1 km
Vranje, Raska
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:44
dep. 13:44
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 13:50
dep. 13:50
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:55
dep. 13:55
8 km
Mazarac
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Prevalac
arr. 14:03
dep. 14:03
15 km
Panevlje
arr. 14:05
17 km
14:20 14:50 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 14:20
Vranje, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
1 km
Vranje, Raska
arr. 14:27
dep. 14:27
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 14:29
dep. 14:29
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 14:34
dep. 14:34
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 14:35
dep. 14:35
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Mazarac
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Prevalac
arr. 14:48
dep. 14:48
15 km
Panevlje
arr. 14:50
17 km
16:40 17:10 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 16:40
Vranje, Bus station
arr. 16:44
dep. 16:44
1 km
Vranje, Raska
arr. 16:47
dep. 16:47
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 16:49
dep. 16:49
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 16:52
dep. 16:52
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 16:54
dep. 16:54
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 16:55
dep. 16:55
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 16:58
dep. 16:58
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 17:00
dep. 17:00
8 km
Mazarac
arr. 17:05
dep. 17:05
13 km
Prevalac
arr. 17:08
dep. 17:08
15 km
Panevlje
arr. 17:10
17 km
18:30 19:00 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 18:30
Vranje, Bus station
arr. 18:34
dep. 18:34
1 km
Vranje, Raska
arr. 18:37
dep. 18:37
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 18:39
dep. 18:39
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 18:42
dep. 18:42
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 18:44
dep. 18:44
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 18:45
dep. 18:45
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 18:47
dep. 18:47
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 18:48
dep. 18:48
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 18:50
dep. 18:50
8 km
Mazarac
arr. 18:55
dep. 18:55
13 km
Prevalac
arr. 18:58
dep. 18:58
15 km
Panevlje
arr. 19:00
17 km
19:30 20:00 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 19:30
Vranje, Bus station
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Vranje, Raska
arr. 19:37
dep. 19:37
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 19:39
dep. 19:39
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 19:42
dep. 19:42
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 19:44
dep. 19:44
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 19:45
dep. 19:45
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:50
dep. 19:50
8 km
Mazarac
arr. 19:55
dep. 19:55
13 km
Prevalac
arr. 19:58
dep. 19:58
15 km
Panevlje
arr. 20:00
17 km
20:45 21:15 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 20:45
Vranje, Bus station
arr. 20:49
dep. 20:49
1 km
Vranje, Raska
arr. 20:52
dep. 20:52
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 20:54
dep. 20:54
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 20:59
dep. 20:59
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 21:00
dep. 21:00
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 21:02
dep. 21:02
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 21:05
dep. 21:05
8 km
Mazarac
arr. 21:10
dep. 21:10
13 km
Prevalac
arr. 21:13
dep. 21:13
15 km
Panevlje
arr. 21:15
17 km
22:20 22:50 (00:30)
CG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, CG
dep. 22:20
Vranje, Bus station
arr. 22:24
dep. 22:24
1 km
Vranje, Raska
arr. 22:27
dep. 22:27
2 km
Vranje, Raska 2
arr. 22:29
dep. 22:29
2.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 22:32
dep. 22:32
5 km
Suvi Dol, 2
arr. 22:34
dep. 22:34
5.3 km
Suvi Dol, 3
arr. 22:35
dep. 22:35
5.5 km
Ranutovac, 1
arr. 22:37
dep. 22:37
6.2 km
Ranutovac, 2
arr. 22:38
dep. 22:38
7.1 km
Bresnica kod Vranja
arr. 22:40
dep. 22:40
8 km
Mazarac
arr. 22:45
dep. 22:45
13 km
Prevalac
arr. 22:48
dep. 22:48
15 km
Panevlje
arr. 22:50
17 km

Naselja Vranje i Panevlje su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.