Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Oslare timetable

friday, 19.07.2019.
07:00 07:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Pumpa
arr. 07:04
dep. 07:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 07:08
dep. 07:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:12
dep. 07:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:23
dep. 07:23
17.3 km
Vranje, Simpo
arr. 07:28
dep. 07:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:29
dep. 07:29
19.9 km
Levosoje, Skola
arr. 07:31
dep. 07:31
20.3 km
Levosoje, III
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Levosoje, Mlin
arr. 07:34
dep. 07:34
21.4 km
Oslare, I
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Oslare, II
arr. 07:36
22.3 km
13:00 13:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Vranje, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:29
dep. 13:29
19.9 km
Levosoje, Skola
arr. 13:31
dep. 13:31
20.3 km
Levosoje, III
arr. 13:32
dep. 13:32
20.7 km
Levosoje, Mlin
arr. 13:34
dep. 13:34
21.4 km
Oslare, I
arr. 13:35
dep. 13:35
22 km
Oslare, II
arr. 13:36
22.3 km
13:00 13:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
20.2 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
22.3 km
Oslare, II
arr. 13:38
22.6 km
Vranje - Oslare timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
07:00 07:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Pumpa
arr. 07:04
dep. 07:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 07:08
dep. 07:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:12
dep. 07:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:23
dep. 07:23
17.3 km
Vranje, Simpo
arr. 07:28
dep. 07:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:29
dep. 07:29
19.9 km
Levosoje, Skola
arr. 07:31
dep. 07:31
20.3 km
Levosoje, III
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Levosoje, Mlin
arr. 07:34
dep. 07:34
21.4 km
Oslare, I
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Oslare, II
arr. 07:36
22.3 km
13:00 13:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Vranje, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:29
dep. 13:29
19.9 km
Levosoje, Skola
arr. 13:31
dep. 13:31
20.3 km
Levosoje, III
arr. 13:32
dep. 13:32
20.7 km
Levosoje, Mlin
arr. 13:34
dep. 13:34
21.4 km
Oslare, I
arr. 13:35
dep. 13:35
22 km
Oslare, II
arr. 13:36
22.3 km
13:00 13:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
20.2 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
22.3 km
Oslare, II
arr. 13:38
22.6 km
Vranje - Oslare timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
07:00 07:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Pumpa
arr. 07:04
dep. 07:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 07:08
dep. 07:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:12
dep. 07:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:23
dep. 07:23
17.3 km
Vranje, Simpo
arr. 07:28
dep. 07:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:29
dep. 07:29
19.9 km
Levosoje, Skola
arr. 07:31
dep. 07:31
20.3 km
Levosoje, III
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Levosoje, Mlin
arr. 07:34
dep. 07:34
21.4 km
Oslare, I
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Oslare, II
arr. 07:36
22.3 km
13:00 13:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Vranje, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:29
dep. 13:29
19.9 km
Levosoje, Skola
arr. 13:31
dep. 13:31
20.3 km
Levosoje, III
arr. 13:32
dep. 13:32
20.7 km
Levosoje, Mlin
arr. 13:34
dep. 13:34
21.4 km
Oslare, I
arr. 13:35
dep. 13:35
22 km
Oslare, II
arr. 13:36
22.3 km
13:00 13:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
20.2 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
22.3 km
Oslare, II
arr. 13:38
22.6 km

Naselja Vranje i Oslare su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 13:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.