Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Oraovica kod Preseva timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:30 07:43 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:03
dep. 07:03
24.2 km
Samoljica
arr. 07:06
dep. 07:06
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:18
dep. 07:18
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:22
dep. 07:22
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:24
dep. 07:24
38.2 km
Cukarka
arr. 07:30
dep. 07:30
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
45.4 km
Oraovica kod Preseva
arr. 07:43
50.9 km
13:00 14:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
20.2 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
22.3 km
Oslare, II
arr. 13:38
dep. 13:38
22.6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:42
dep. 13:42
24.4 km
Nesalce, Reka
arr. 13:44
dep. 13:44
24.9 km
Letovica
arr. 13:53
dep. 13:53
28.7 km
Letovica, Most
arr. 13:54
dep. 13:54
29 km
Rajince, P
arr. 13:59
dep. 13:59
31.1 km
Rajince
arr. 14:01
dep. 14:01
32 km
Crnotince
arr. 14:08
dep. 14:08
35.9 km
Donja Susaja
arr. 14:11
dep. 14:11
37.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 14:13
dep. 14:13
38.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 14:19
40.9 km
Vranje - Oraovica kod Preseva timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:30 07:43 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:03
dep. 07:03
24.2 km
Samoljica
arr. 07:06
dep. 07:06
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:18
dep. 07:18
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:22
dep. 07:22
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:24
dep. 07:24
38.2 km
Cukarka
arr. 07:30
dep. 07:30
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
45.4 km
Oraovica kod Preseva
arr. 07:43
50.9 km
13:00 14:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
20.2 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
22.3 km
Oslare, II
arr. 13:38
dep. 13:38
22.6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:42
dep. 13:42
24.4 km
Nesalce, Reka
arr. 13:44
dep. 13:44
24.9 km
Letovica
arr. 13:53
dep. 13:53
28.7 km
Letovica, Most
arr. 13:54
dep. 13:54
29 km
Rajince, P
arr. 13:59
dep. 13:59
31.1 km
Rajince
arr. 14:01
dep. 14:01
32 km
Crnotince
arr. 14:08
dep. 14:08
35.9 km
Donja Susaja
arr. 14:11
dep. 14:11
37.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 14:13
dep. 14:13
38.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 14:19
40.9 km
Vranje - Oraovica kod Preseva timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:30 07:43 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:03
dep. 07:03
24.2 km
Samoljica
arr. 07:06
dep. 07:06
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:18
dep. 07:18
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:22
dep. 07:22
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:24
dep. 07:24
38.2 km
Cukarka
arr. 07:30
dep. 07:30
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
45.4 km
Oraovica kod Preseva
arr. 07:43
50.9 km
13:00 14:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
20.2 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
22.3 km
Oslare, II
arr. 13:38
dep. 13:38
22.6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:42
dep. 13:42
24.4 km
Nesalce, Reka
arr. 13:44
dep. 13:44
24.9 km
Letovica
arr. 13:53
dep. 13:53
28.7 km
Letovica, Most
arr. 13:54
dep. 13:54
29 km
Rajince, P
arr. 13:59
dep. 13:59
31.1 km
Rajince
arr. 14:01
dep. 14:01
32 km
Crnotince
arr. 14:08
dep. 14:08
35.9 km
Donja Susaja
arr. 14:11
dep. 14:11
37.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 14:13
dep. 14:13
38.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 14:19
40.9 km
Vranje - Oraovica kod Preseva timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:30 07:43 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:03
dep. 07:03
24.2 km
Samoljica
arr. 07:06
dep. 07:06
27.8 km
Rajince, P
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Biljaca, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
35.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 07:18
dep. 07:18
34 km
Biljaca, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
33.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 07:22
dep. 07:22
36.6 km
Zujince, P
arr. 07:24
dep. 07:24
38.2 km
Cukarka
arr. 07:30
dep. 07:30
43.2 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
45.4 km
Oraovica kod Preseva
arr. 07:43
50.9 km
13:00 14:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:00
Vranje, Pumpa
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
17.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
18.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
20.2 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
20.6 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
22.3 km
Oslare, II
arr. 13:38
dep. 13:38
22.6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:42
dep. 13:42
24.4 km
Nesalce, Reka
arr. 13:44
dep. 13:44
24.9 km
Letovica
arr. 13:53
dep. 13:53
28.7 km
Letovica, Most
arr. 13:54
dep. 13:54
29 km
Rajince, P
arr. 13:59
dep. 13:59
31.1 km
Rajince
arr. 14:01
dep. 14:01
32 km
Crnotince
arr. 14:08
dep. 14:08
35.9 km
Donja Susaja
arr. 14:11
dep. 14:11
37.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 14:13
dep. 14:13
38.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 14:19
40.9 km

Naselja Vranje i Oraovica kod Preseva su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 13min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 13:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.