Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vranje - Novi Sad timetable

tuesday, 21.05.2019.
23:00 06:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 23:00
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
26 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
37 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
70 km
arr. 01:10
dep. 01:10
114 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
351 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
357 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
371 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
377 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
384 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
394 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
404 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
418 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
425 km
arr. 06:30
431 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
23:00 06:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 23:00
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
26 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
37 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
70 km
arr. 01:10
dep. 01:10
114 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
351 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
357 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
371 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
377 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
384 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
394 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
404 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
418 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
425 km
arr. 06:30
431 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
23:00 06:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 23:00
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
26 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
37 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
70 km
arr. 01:10
dep. 01:10
114 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
351 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
357 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
371 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
377 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
384 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
394 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
404 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
418 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
425 km
arr. 06:30
431 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
23:00 06:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 23:00
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
26 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
37 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
70 km
arr. 01:10
dep. 01:10
114 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
351 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
357 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
371 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
377 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
384 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
394 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
404 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
418 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
425 km
arr. 06:30
431 km
 
Departures on: saturday, 25.05.2019.
23:00 06:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 23:00
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
26 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
37 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
70 km
arr. 01:10
dep. 01:10
114 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
351 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
357 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
371 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
377 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
384 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
394 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
404 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
418 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
425 km
arr. 06:30
431 km
 
Departures on: sunday, 26.05.2019.
23:00 06:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 23:00
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
26 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
37 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
70 km
arr. 01:10
dep. 01:10
114 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
351 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
357 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
371 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
377 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
384 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
394 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
404 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
418 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
425 km
arr. 06:30
431 km
 
Departures on: monday, 27.05.2019.
23:00 06:45 (07:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 23:00
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
26 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
37 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
70 km
arr. 01:10
dep. 01:10
114 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
351 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
357 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
371 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
377 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
384 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
394 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
404 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
418 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
425 km
arr. 06:30
431 km

Naselja Vranje i Novi Sad su međusobno udaljena ~431 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 30min., a najduže 07h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 23:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.