Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Lepcince timetable

friday, 23.08.2019.
07:30 08:30 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:30
Vranje, D. Vranje
arr. 07:35
dep. 07:35
1.1 km
Vranje, Palestina
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 07:40
dep. 07:40
3.5 km
Zlatokop
arr. 07:52
dep. 07:52
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 07:57
dep. 07:57
7.5 km
Donja Otulja
arr. 08:02
dep. 08:02
9.3 km
Preobrazenje
arr. 08:07
dep. 08:07
12 km
Gornja Otulja
arr. 08:10
dep. 08:10
14 km
Kopanjane
arr. 08:15
dep. 08:15
17 km
Lepcince
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Lepcince, 2
arr. 08:30
21 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:30
Vranje, D. Vranje
arr. 15:35
dep. 15:35
1.1 km
Vranje, Palestina
arr. 15:38
dep. 15:38
2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 15:40
dep. 15:40
3.5 km
Zlatokop
arr. 15:52
dep. 15:52
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 15:57
dep. 15:57
7.5 km
Donja Otulja
arr. 16:02
dep. 16:02
9.3 km
Preobrazenje
arr. 16:07
dep. 16:07
12 km
Gornja Otulja
arr. 16:10
dep. 16:10
14 km
Kopanjane
arr. 16:15
dep. 16:15
17 km
Lepcince
arr. 16:20
dep. 16:20
19 km
Lepcince, 2
arr. 16:30
21 km
Vranje - Lepcince timetable
Departures on: saturday, 24.08.2019.
07:30 08:30 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:30
Vranje, D. Vranje
arr. 07:35
dep. 07:35
1.1 km
Vranje, Palestina
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 07:40
dep. 07:40
3.5 km
Zlatokop
arr. 07:52
dep. 07:52
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 07:57
dep. 07:57
7.5 km
Donja Otulja
arr. 08:02
dep. 08:02
9.3 km
Preobrazenje
arr. 08:07
dep. 08:07
12 km
Gornja Otulja
arr. 08:10
dep. 08:10
14 km
Kopanjane
arr. 08:15
dep. 08:15
17 km
Lepcince
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Lepcince, 2
arr. 08:30
21 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:30
Vranje, D. Vranje
arr. 15:35
dep. 15:35
1.1 km
Vranje, Palestina
arr. 15:38
dep. 15:38
2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 15:40
dep. 15:40
3.5 km
Zlatokop
arr. 15:52
dep. 15:52
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 15:57
dep. 15:57
7.5 km
Donja Otulja
arr. 16:02
dep. 16:02
9.3 km
Preobrazenje
arr. 16:07
dep. 16:07
12 km
Gornja Otulja
arr. 16:10
dep. 16:10
14 km
Kopanjane
arr. 16:15
dep. 16:15
17 km
Lepcince
arr. 16:20
dep. 16:20
19 km
Lepcince, 2
arr. 16:30
21 km
Vranje - Lepcince timetable
Departures on: sunday, 25.08.2019.
06:50 07:50 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:50
Vranje, D. Vranje
arr. 06:55
dep. 06:55
1.1 km
Vranje, Palestina
arr. 06:58
dep. 06:58
2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
3.5 km
Zlatokop
arr. 07:12
dep. 07:12
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 07:17
dep. 07:17
7.5 km
Donja Otulja
arr. 07:22
dep. 07:22
9.3 km
Preobrazenje
arr. 07:27
dep. 07:27
12 km
Gornja Otulja
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Kopanjane
arr. 07:35
dep. 07:35
17 km
Lepcince
arr. 07:40
dep. 07:40
19 km
Lepcince, 2
arr. 07:50
21 km
Vranje - Lepcince timetable
Departures on: friday, 30.08.2019.
07:30 08:30 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:30
Vranje, D. Vranje
arr. 07:35
dep. 07:35
1.1 km
Vranje, Palestina
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 07:40
dep. 07:40
3.5 km
Zlatokop
arr. 07:52
dep. 07:52
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 07:57
dep. 07:57
7.5 km
Donja Otulja
arr. 08:02
dep. 08:02
9.3 km
Preobrazenje
arr. 08:07
dep. 08:07
12 km
Gornja Otulja
arr. 08:10
dep. 08:10
14 km
Kopanjane
arr. 08:15
dep. 08:15
17 km
Lepcince
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Lepcince, 2
arr. 08:30
21 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:30
Vranje, D. Vranje
arr. 15:35
dep. 15:35
1.1 km
Vranje, Palestina
arr. 15:38
dep. 15:38
2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 15:40
dep. 15:40
3.5 km
Zlatokop
arr. 15:52
dep. 15:52
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 15:57
dep. 15:57
7.5 km
Donja Otulja
arr. 16:02
dep. 16:02
9.3 km
Preobrazenje
arr. 16:07
dep. 16:07
12 km
Gornja Otulja
arr. 16:10
dep. 16:10
14 km
Kopanjane
arr. 16:15
dep. 16:15
17 km
Lepcince
arr. 16:20
dep. 16:20
19 km
Lepcince, 2
arr. 16:30
21 km

Naselja Vranje i Lepcince su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.