Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Gornje Trebesinje timetable

saturday, 20.07.2019.
05:30 05:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:30
Vranje, D. Vranje
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 05:40
dep. 05:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 05:43
dep. 05:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 05:45
dep. 05:45
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 05:50
dep. 05:50
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 05:52
dep. 05:52
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 05:55
14.3 km
06:25 06:47 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:25
Vranje, D. Vranje
arr. 06:30
dep. 06:30
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 06:35
dep. 06:35
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
3.5 km
Zlatokop
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 06:40
dep. 06:40
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 06:42
dep. 06:42
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 06:45
dep. 06:45
14.3 km
Gornje Trebesinje, Panduci
arr. 06:47
15.3 km
09:00 09:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 09:00
Vranje, D. Vranje
arr. 09:05
dep. 09:05
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 09:10
dep. 09:10
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 09:13
dep. 09:13
3.5 km
Zlatokop
arr. 09:20
dep. 09:20
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 09:19
dep. 09:19
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 09:18
dep. 09:18
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 09:17
dep. 09:17
7 km
Donje Trebesinje
arr. 09:24
dep. 09:24
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 09:26
dep. 09:26
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 09:29
14.3 km
12:15 12:55 (00:40)
Beogradska
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Beogradska
dep. 12:15
Vranje, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
1.6 km
Vranje, D. Vranje
arr. 12:25
dep. 12:25
1.9 km
Vranje, Palestina
arr. 12:30
dep. 12:30
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
3.5 km
Zlatokop
arr. 12:45
dep. 12:45
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 12:44
dep. 12:44
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 12:43
dep. 12:43
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 12:41
dep. 12:41
7 km
Donje Trebesinje
arr. 12:50
dep. 12:50
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 12:52
dep. 12:52
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 12:55
14.3 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:30
Vranje, D. Vranje
arr. 14:35
dep. 14:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 14:40
dep. 14:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 14:43
dep. 14:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 14:45
dep. 14:45
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 14:50
dep. 14:50
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 14:52
dep. 14:52
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 14:55
14.3 km
15:35 16:02 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:35
Vranje, D. Vranje
arr. 15:40
dep. 15:40
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 15:45
dep. 15:45
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 15:48
dep. 15:48
3.5 km
Zlatokop
arr. 15:50
dep. 15:50
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 15:55
dep. 15:55
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 15:57
dep. 15:57
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 16:00
dep. 16:00
14.3 km
Gornje Trebesinje, Panduci
arr. 16:02
15.3 km
17:30 18:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 17:30
Vranje, D. Vranje
arr. 17:35
dep. 17:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 17:40
dep. 17:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 17:43
dep. 17:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 17:55
dep. 17:55
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 17:54
dep. 17:54
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 17:53
dep. 17:53
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Donje Trebesinje
arr. 18:00
dep. 18:00
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 18:02
dep. 18:02
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 18:05
14.3 km
19:30 20:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Vranje, D. Vranje
arr. 19:35
dep. 19:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 19:40
dep. 19:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 19:55
dep. 19:55
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 19:54
dep. 19:54
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
7 km
Donje Trebesinje
arr. 20:00
dep. 20:00
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 20:02
dep. 20:02
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 20:05
14.3 km
19:30 20:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Vranje, D. Vranje
arr. 19:35
dep. 19:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 19:40
dep. 19:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 19:55
dep. 19:55
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 19:54
dep. 19:54
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
7 km
Donje Trebesinje
arr. 20:00
dep. 20:00
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 20:02
dep. 20:02
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 20:05
14.3 km
20:40 21:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:40
Vranje, D. Vranje
arr. 20:45
dep. 20:45
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 20:50
dep. 20:50
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 20:53
dep. 20:53
3.5 km
Zlatokop
arr. 21:05
dep. 21:05
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 21:04
dep. 21:04
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 21:01
dep. 21:01
7 km
Donje Trebesinje
arr. 21:10
dep. 21:10
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 21:12
dep. 21:12
13.7 km
Gornje Trebesinje
arr. 21:15
14.3 km

Naselja Vranje i Gornje Trebesinje su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.