Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Essen timetable

thursday, 20.02.2020.
04:45 14:00 (33:15)
OMV petrol stationHauptbahnhof Sudseite
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:45
Vladicin Han, Petrol station NIS Petrol
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
arr. 05:45
dep. 05:45
71 km
arr. 07:00
dep. 07:00
114 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 07:20
dep. 07:20
145 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 07:40
dep. 07:40
190 km
Paracin, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
217 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:15
dep. 08:15
217 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
240 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 08:45
dep. 08:45
272 km
Velika Plana, Petlja
arr. 09:00
dep. 09:00
290 km
arr. 09:15
dep. 09:15
325 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
375 km
arr. 12:30
dep. 12:30
458 km
Sombor, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
513 km
Subotica, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
568 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 14:20
dep. 14:20
596 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 14:30
dep. 14:30
596.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 19:30
dep. 19:30
947 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 19:30
dep. 19:30
947.1 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333.1 km
Munich, ZOB
arr. 03:00
dep. 03:00
1466 km
arr. 04:00
dep. 04:00
1536 km
arr. 05:00
dep. 05:00
1608 km
arr. 06:30
dep. 06:30
1700 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 07:00
dep. 07:00
1777 km
Mannheim, ZOB
arr. 08:00
dep. 08:00
1845 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 09:00
dep. 09:00
1942 km
arr. 12:00
dep. 12:00
2183 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 12:40
dep. 12:40
2232 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 13:30
dep. 13:30
2285 km
arr. 14:00
2310 km
Vranje - Essen timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
04:45 14:00 (33:15)
OMV petrol stationHauptbahnhof Sudseite
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:45
Vladicin Han, Petrol station NIS Petrol
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
arr. 05:45
dep. 05:45
71 km
arr. 07:00
dep. 07:00
114 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 07:20
dep. 07:20
145 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 07:40
dep. 07:40
190 km
Paracin, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
217 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:15
dep. 08:15
217 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
240 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 08:45
dep. 08:45
272 km
Velika Plana, Petlja
arr. 09:00
dep. 09:00
290 km
arr. 09:15
dep. 09:15
325 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
375 km
arr. 12:30
dep. 12:30
458 km
Sombor, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
513 km
Subotica, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
568 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 14:20
dep. 14:20
596 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 14:30
dep. 14:30
596.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 19:30
dep. 19:30
947 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 19:30
dep. 19:30
947.1 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333.1 km
Munich, ZOB
arr. 03:00
dep. 03:00
1466 km
arr. 04:00
dep. 04:00
1536 km
arr. 05:00
dep. 05:00
1608 km
arr. 06:30
dep. 06:30
1700 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 07:00
dep. 07:00
1777 km
Mannheim, ZOB
arr. 08:00
dep. 08:00
1845 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 09:00
dep. 09:00
1942 km
arr. 12:00
dep. 12:00
2183 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 12:40
dep. 12:40
2232 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 13:30
dep. 13:30
2285 km
arr. 14:00
2310 km
Vranje - Essen timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
04:45 14:00 (33:15)
OMV petrol stationHauptbahnhof Sudseite
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:45
Vladicin Han, Petrol station NIS Petrol
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
arr. 05:45
dep. 05:45
71 km
arr. 07:00
dep. 07:00
114 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 07:20
dep. 07:20
145 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 07:40
dep. 07:40
190 km
Paracin, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
217 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:15
dep. 08:15
217 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
240 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 08:45
dep. 08:45
272 km
Velika Plana, Petlja
arr. 09:00
dep. 09:00
290 km
arr. 09:15
dep. 09:15
325 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
375 km
arr. 12:30
dep. 12:30
458 km
Sombor, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
513 km
Subotica, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
568 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 14:20
dep. 14:20
596 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 14:30
dep. 14:30
596.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 19:30
dep. 19:30
947 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 19:30
dep. 19:30
947.1 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333.1 km
Munich, ZOB
arr. 03:00
dep. 03:00
1466 km
arr. 04:00
dep. 04:00
1536 km
arr. 05:00
dep. 05:00
1608 km
arr. 06:30
dep. 06:30
1700 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 07:00
dep. 07:00
1777 km
Mannheim, ZOB
arr. 08:00
dep. 08:00
1845 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 09:00
dep. 09:00
1942 km
arr. 12:00
dep. 12:00
2183 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 12:40
dep. 12:40
2232 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 13:30
dep. 13:30
2285 km
arr. 14:00
2310 km
Vranje - Essen timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
04:45 14:00 (33:15)
OMV petrol stationHauptbahnhof Sudseite
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:45
Vladicin Han, Petrol station NIS Petrol
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
arr. 05:45
dep. 05:45
71 km
arr. 07:00
dep. 07:00
114 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 07:20
dep. 07:20
145 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 07:40
dep. 07:40
190 km
Paracin, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
217 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:15
dep. 08:15
217 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
240 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 08:45
dep. 08:45
272 km
Velika Plana, Petlja
arr. 09:00
dep. 09:00
290 km
arr. 09:15
dep. 09:15
325 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
375 km
arr. 12:30
dep. 12:30
458 km
Sombor, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
513 km
Subotica, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
568 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 14:20
dep. 14:20
596 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 14:30
dep. 14:30
596.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 19:30
dep. 19:30
947 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 19:30
dep. 19:30
947.1 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333.1 km
Munich, ZOB
arr. 03:00
dep. 03:00
1466 km
arr. 04:00
dep. 04:00
1536 km
arr. 05:00
dep. 05:00
1608 km
arr. 06:30
dep. 06:30
1700 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 07:00
dep. 07:00
1777 km
Mannheim, ZOB
arr. 08:00
dep. 08:00
1845 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 09:00
dep. 09:00
1942 km
arr. 12:00
dep. 12:00
2183 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 12:40
dep. 12:40
2232 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 13:30
dep. 13:30
2285 km
arr. 14:00
2310 km
Vranje - Essen timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
04:45 14:00 (33:15)
OMV petrol stationHauptbahnhof Sudseite
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:45
Vladicin Han, Petrol station NIS Petrol
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
arr. 05:45
dep. 05:45
71 km
arr. 07:00
dep. 07:00
114 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 07:20
dep. 07:20
145 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 07:40
dep. 07:40
190 km
Paracin, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
217 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:15
dep. 08:15
217 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
240 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 08:45
dep. 08:45
272 km
Velika Plana, Petlja
arr. 09:00
dep. 09:00
290 km
arr. 09:15
dep. 09:15
325 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
375 km
arr. 12:30
dep. 12:30
458 km
Sombor, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
513 km
Subotica, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
568 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 14:20
dep. 14:20
596 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 14:30
dep. 14:30
596.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 19:30
dep. 19:30
947 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 19:30
dep. 19:30
947.1 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333.1 km
Munich, ZOB
arr. 03:00
dep. 03:00
1466 km
arr. 04:00
dep. 04:00
1536 km
arr. 05:00
dep. 05:00
1608 km
arr. 06:30
dep. 06:30
1700 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 07:00
dep. 07:00
1777 km
Mannheim, ZOB
arr. 08:00
dep. 08:00
1845 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 09:00
dep. 09:00
1942 km
arr. 12:00
dep. 12:00
2183 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 12:40
dep. 12:40
2232 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 13:30
dep. 13:30
2285 km
arr. 14:00
2310 km
Vranje - Essen timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
04:45 14:00 (33:15)
OMV petrol stationHauptbahnhof Sudseite
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:45
Vladicin Han, Petrol station NIS Petrol
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
arr. 05:45
dep. 05:45
71 km
arr. 07:00
dep. 07:00
114 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 07:20
dep. 07:20
145 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 07:40
dep. 07:40
190 km
Paracin, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
217 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:15
dep. 08:15
217 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
240 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 08:45
dep. 08:45
272 km
Velika Plana, Petlja
arr. 09:00
dep. 09:00
290 km
arr. 09:15
dep. 09:15
325 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
375 km
arr. 12:30
dep. 12:30
458 km
Sombor, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
513 km
Subotica, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
568 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 14:20
dep. 14:20
596 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 14:30
dep. 14:30
596.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 19:30
dep. 19:30
947 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 19:30
dep. 19:30
947.1 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333.1 km
Munich, ZOB
arr. 03:00
dep. 03:00
1466 km
arr. 04:00
dep. 04:00
1536 km
arr. 05:00
dep. 05:00
1608 km
arr. 06:30
dep. 06:30
1700 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 07:00
dep. 07:00
1777 km
Mannheim, ZOB
arr. 08:00
dep. 08:00
1845 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 09:00
dep. 09:00
1942 km
arr. 12:00
dep. 12:00
2183 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 12:40
dep. 12:40
2232 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 13:30
dep. 13:30
2285 km
arr. 14:00
2310 km
Vranje - Essen timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
04:45 14:00 (33:15)
OMV petrol stationHauptbahnhof Sudseite
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:45
Vladicin Han, Petrol station NIS Petrol
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
arr. 05:45
dep. 05:45
71 km
arr. 07:00
dep. 07:00
114 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 07:20
dep. 07:20
145 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 07:40
dep. 07:40
190 km
Paracin, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
217 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:15
dep. 08:15
217 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
240 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 08:45
dep. 08:45
272 km
Velika Plana, Petlja
arr. 09:00
dep. 09:00
290 km
arr. 09:15
dep. 09:15
325 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
375 km
arr. 12:30
dep. 12:30
458 km
Sombor, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
513 km
Subotica, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
568 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 14:20
dep. 14:20
596 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 14:30
dep. 14:30
596.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 19:30
dep. 19:30
947 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 19:30
dep. 19:30
947.1 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 23:30
dep. 23:30
1333.1 km
Munich, ZOB
arr. 03:00
dep. 03:00
1466 km
arr. 04:00
dep. 04:00
1536 km
arr. 05:00
dep. 05:00
1608 km
arr. 06:30
dep. 06:30
1700 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 07:00
dep. 07:00
1777 km
Mannheim, ZOB
arr. 08:00
dep. 08:00
1845 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 09:00
dep. 09:00
1942 km
arr. 12:00
dep. 12:00
2183 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 12:40
dep. 12:40
2232 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 13:30
dep. 13:30
2285 km
arr. 14:00
2310 km

Naselja Vranje i Essen su međusobno udaljena ~2310 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33h i 15min., a najduže 33h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 04:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vranje - Essen iznosi od 96,92 EUR do 96,92 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.