Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Donje Trebesinje timetable

monday, 14.10.2019.
05:30 05:52 (00:22)
Bus stationParmaci
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:30
Vranje, D. Vranje
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 05:40
dep. 05:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 05:43
dep. 05:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 05:45
dep. 05:45
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 05:50
dep. 05:50
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 05:52
13.7 km
06:25 06:42 (00:17)
Bus stationParmaci
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:25
Vranje, D. Vranje
arr. 06:30
dep. 06:30
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 06:35
dep. 06:35
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
3.5 km
Zlatokop
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 06:40
dep. 06:40
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 06:42
13.7 km
09:00 09:26 (00:26)
Bus stationParmaci
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 09:00
Vranje, D. Vranje
arr. 09:05
dep. 09:05
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 09:10
dep. 09:10
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 09:13
dep. 09:13
3.5 km
Zlatokop
arr. 09:20
dep. 09:20
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 09:19
dep. 09:19
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 09:18
dep. 09:18
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 09:17
dep. 09:17
7 km
Donje Trebesinje
arr. 09:24
dep. 09:24
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 09:26
13.7 km
11:15 11:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 11:15
Vranje, D. Vranje
arr. 11:20
dep. 11:20
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 11:25
dep. 11:25
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 11:28
dep. 11:28
3.5 km
Zlatokop
arr. 11:30
dep. 11:30
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 11:35
13.2 km
12:15 12:52 (00:37)
BeogradskaParmaci
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Beogradska
dep. 12:15
Vranje, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
1.6 km
Vranje, D. Vranje
arr. 12:25
dep. 12:25
1.9 km
Vranje, Palestina
arr. 12:30
dep. 12:30
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
3.5 km
Zlatokop
arr. 12:45
dep. 12:45
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 12:44
dep. 12:44
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 12:43
dep. 12:43
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 12:41
dep. 12:41
7 km
Donje Trebesinje
arr. 12:50
dep. 12:50
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 12:52
13.7 km
13:40 14:15 (00:35)
Beogradska
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Beogradska
dep. 13:40
Vranje, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
1.6 km
Vranje, D. Vranje
arr. 13:50
dep. 13:50
1.9 km
Vranje, Palestina
arr. 13:55
dep. 13:55
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
3.5 km
Zlatokop
arr. 14:10
dep. 14:10
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 14:09
dep. 14:09
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
7 km
Donje Trebesinje
arr. 14:15
13.2 km
14:30 14:52 (00:22)
Bus stationParmaci
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:30
Vranje, D. Vranje
arr. 14:35
dep. 14:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 14:40
dep. 14:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 14:43
dep. 14:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 14:45
dep. 14:45
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 14:50
dep. 14:50
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 14:52
13.7 km
15:35 15:57 (00:22)
Bus stationParmaci
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:35
Vranje, D. Vranje
arr. 15:40
dep. 15:40
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 15:45
dep. 15:45
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 15:48
dep. 15:48
3.5 km
Zlatokop
arr. 15:50
dep. 15:50
4.5 km
Donje Trebesinje
arr. 15:55
dep. 15:55
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 15:57
13.7 km
17:30 18:02 (00:32)
Bus stationParmaci
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 17:30
Vranje, D. Vranje
arr. 17:35
dep. 17:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 17:40
dep. 17:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 17:43
dep. 17:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 17:55
dep. 17:55
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 17:54
dep. 17:54
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 17:53
dep. 17:53
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Donje Trebesinje
arr. 18:00
dep. 18:00
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 18:02
13.7 km
19:30 20:02 (00:32)
Bus stationParmaci
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Vranje, D. Vranje
arr. 19:35
dep. 19:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 19:40
dep. 19:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 19:55
dep. 19:55
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 19:54
dep. 19:54
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
7 km
Donje Trebesinje
arr. 20:00
dep. 20:00
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 20:02
13.7 km
19:30 20:02 (00:32)
Bus stationParmaci
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Vranje, D. Vranje
arr. 19:35
dep. 19:35
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 19:40
dep. 19:40
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
3.5 km
Zlatokop
arr. 19:55
dep. 19:55
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 19:54
dep. 19:54
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
7 km
Donje Trebesinje
arr. 20:00
dep. 20:00
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 20:02
13.7 km
20:40 21:12 (00:32)
Bus stationParmaci
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:40
Vranje, D. Vranje
arr. 20:45
dep. 20:45
1.6 km
Vranje, Palestina
arr. 20:50
dep. 20:50
2.9 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 20:53
dep. 20:53
3.5 km
Zlatokop
arr. 21:05
dep. 21:05
9.5 km
Zlatokop, Brestovac raskrsnica
arr. 21:04
dep. 21:04
8.9 km
Tibuzde, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
7.8 km
Tibuzde, 2
arr. 21:01
dep. 21:01
7 km
Donje Trebesinje
arr. 21:10
dep. 21:10
13.2 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 21:12
13.7 km

Naselja Vranje i Donje Trebesinje su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.