Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Cukovac kod Vranja timetable

friday, 19.07.2019.
04:25 04:54 (00:29)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 04:25
Vranje, SO Vranje
arr. 04:26
dep. 04:26
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 04:28
dep. 04:28
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 04:31
dep. 04:31
2 km
Vranje, Bus station
arr. 04:34
dep. 04:34
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Vranje, Alfa
arr. 04:38
dep. 04:38
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 04:40
dep. 04:40
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 04:42
dep. 04:42
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 04:44
dep. 04:44
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 04:46
dep. 04:46
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 04:48
dep. 04:48
8 km
Cukovac kod Vranja, TG
arr. 04:54
12 km
05:20 05:49 (00:29)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 05:20
Vranje, SO Vranje
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 05:23
dep. 05:23
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 05:26
dep. 05:26
2 km
Vranje, Bus station
arr. 05:29
dep. 05:29
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 05:31
dep. 05:31
3 km
Vranje, Alfa
arr. 05:33
dep. 05:33
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 05:35
dep. 05:35
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 05:39
dep. 05:39
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 05:41
dep. 05:41
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Cukovac kod Vranja, TG
arr. 05:49
12 km
06:25 06:54 (00:29)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 06:25
Vranje, SO Vranje
arr. 06:26
dep. 06:26
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 06:31
dep. 06:31
2 km
Vranje, Bus station
arr. 06:34
dep. 06:34
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Vranje, Alfa
arr. 06:38
dep. 06:38
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 06:40
dep. 06:40
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 06:42
dep. 06:42
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 06:44
dep. 06:44
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 06:46
dep. 06:46
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 06:48
dep. 06:48
8 km
Cukovac kod Vranja, TG
arr. 06:54
12 km
08:30 08:59 (00:29)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 08:30
Vranje, SO Vranje
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 08:36
dep. 08:36
2 km
Vranje, Bus station
arr. 08:39
dep. 08:39
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 08:41
dep. 08:41
3 km
Vranje, Alfa
arr. 08:43
dep. 08:43
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 08:45
dep. 08:45
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 08:51
dep. 08:51
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 08:57
10 km
12:20 12:49 (00:29)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 12:20
Vranje, SO Vranje
arr. 12:21
dep. 12:21
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Vranje, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 12:31
dep. 12:31
3 km
Vranje, Alfa
arr. 12:33
dep. 12:33
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 12:35
dep. 12:35
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 12:39
dep. 12:39
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 12:41
dep. 12:41
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 12:47
10 km
14:15 14:44 (00:29)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 14:15
Vranje, SO Vranje
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Vranje, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Vranje, Alfa
arr. 14:28
dep. 14:28
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 14:30
dep. 14:30
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 14:34
dep. 14:34
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 14:36
dep. 14:36
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Cukovac kod Vranja, TG
arr. 14:44
12 km
15:30 15:59 (00:29)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 15:30
Vranje, SO Vranje
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 15:36
dep. 15:36
2 km
Vranje, Bus station
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 15:41
dep. 15:41
3 km
Vranje, Alfa
arr. 15:43
dep. 15:43
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 15:45
dep. 15:45
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 15:57
10 km
19:40 20:04 (00:24)
Trikotaza
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Trikotaza
dep. 19:40
Vranje, CG
arr. 19:45
dep. 19:45
0.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Vranje, Kostana
arr. 19:50
dep. 19:50
1.5 km
Vranje, Miv
arr. 19:52
dep. 19:52
2 km
Vranje, Petlja
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Vranje, Simpo
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Cukovac kod Vranja
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 20:04
8 km
20:30 20:59 (00:29)
Gornja carsija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Gornja carsija
dep. 20:30
Vranje, SO Vranje
arr. 20:31
dep. 20:31
0.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 20:33
dep. 20:33
1 km
Vranje, Kolubarska
arr. 20:36
dep. 20:36
2 km
Vranje, Bus station
arr. 20:39
dep. 20:39
2.5 km
Vranje, Kostana
arr. 20:41
dep. 20:41
3 km
Vranje, Alfa
arr. 20:43
dep. 20:43
3.5 km
Vranje, Petlja
arr. 20:45
dep. 20:45
4.3 km
Vranje, Simpo
arr. 20:47
dep. 20:47
5 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 20:49
dep. 20:49
5.5 km
Vranje, Rampa
arr. 20:51
dep. 20:51
6.3 km
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 20:53
dep. 20:53
8 km
Cukovac kod Vranja, TG
arr. 20:59
12 km

Naselja Vranje i Cukovac kod Vranja su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.