Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Bosilegrad timetable

sunday, 23.02.2020.
08:05 10:20 (02:15)
Bus stationAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:05
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:55
dep. 08:55
56 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:05
dep. 09:05
64 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 09:20
dep. 09:20
71 km
Bozica
arr. 09:30
dep. 09:30
76 km
Gornja Lisina
arr. 09:50
dep. 09:50
89 km
Donja Lisina
arr. 10:05
dep. 10:05
95 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 10:20
104 km
Vranje - Bosilegrad timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
08:05 10:20 (02:15)
Bus stationAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:05
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:55
dep. 08:55
56 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:05
dep. 09:05
64 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 09:20
dep. 09:20
71 km
Bozica
arr. 09:30
dep. 09:30
76 km
Gornja Lisina
arr. 09:50
dep. 09:50
89 km
Donja Lisina
arr. 10:05
dep. 10:05
95 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 10:20
104 km
Vranje - Bosilegrad timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
08:05 10:20 (02:15)
Bus stationAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:05
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:55
dep. 08:55
56 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:05
dep. 09:05
64 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 09:20
dep. 09:20
71 km
Bozica
arr. 09:30
dep. 09:30
76 km
Gornja Lisina
arr. 09:50
dep. 09:50
89 km
Donja Lisina
arr. 10:05
dep. 10:05
95 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 10:20
104 km
Vranje - Bosilegrad timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
08:05 10:20 (02:15)
Bus stationAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:05
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:55
dep. 08:55
56 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:05
dep. 09:05
64 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 09:20
dep. 09:20
71 km
Bozica
arr. 09:30
dep. 09:30
76 km
Gornja Lisina
arr. 09:50
dep. 09:50
89 km
Donja Lisina
arr. 10:05
dep. 10:05
95 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 10:20
104 km
14:00 18:00 (04:00)
Bus stationAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: sredom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:00
Vranjska Banja
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Korbevac
arr. 14:55
dep. 14:55
13 km
Klisurica kod Vranja
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Kriva Feja
arr. 15:45
dep. 15:45
32 km
Barje kod Bosilegrada, Spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
52 km
Barje kod Bosilegrada
arr. 16:30
dep. 16:30
56 km
Musulj, K
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
Gornja Ljubata, Siroki Dol
arr. 17:20
dep. 17:20
69 km
Donja Ljubata
arr. 17:25
dep. 17:25
71 km
Glozje, Dve reke
arr. 17:35
dep. 17:35
75 km
Glozje, Gloski Dol
arr. 17:45
dep. 17:45
79 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 18:00
86 km
Vranje - Bosilegrad timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
08:05 10:20 (02:15)
Bus stationAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:05
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:55
dep. 08:55
56 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:05
dep. 09:05
64 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 09:20
dep. 09:20
71 km
Bozica
arr. 09:30
dep. 09:30
76 km
Gornja Lisina
arr. 09:50
dep. 09:50
89 km
Donja Lisina
arr. 10:05
dep. 10:05
95 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 10:20
104 km
Vranje - Bosilegrad timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:00 09:00 (04:00)
Bus stationAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:00
Vranjska Banja
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Korbevac
arr. 05:55
dep. 05:55
13 km
Klisurica kod Vranja
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Kriva Feja
arr. 06:45
dep. 06:45
32 km
Barje kod Bosilegrada, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
52 km
Barje kod Bosilegrada
arr. 07:30
dep. 07:30
56 km
Musulj, K
arr. 07:40
dep. 07:40
59 km
Gornja Ljubata, Siroki Dol
arr. 08:20
dep. 08:20
69 km
Donja Ljubata
arr. 08:25
dep. 08:25
71 km
Glozje, Dve reke
arr. 08:35
dep. 08:35
75 km
Glozje, Gloski Dol
arr. 08:45
dep. 08:45
79 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 09:00
86 km
08:05 10:20 (02:15)
Bus stationAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 08:05
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:55
dep. 08:55
56 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:05
dep. 09:05
64 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 09:20
dep. 09:20
71 km
Bozica
arr. 09:30
dep. 09:30
76 km
Gornja Lisina
arr. 09:50
dep. 09:50
89 km
Donja Lisina
arr. 10:05
dep. 10:05
95 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 10:20
104 km
14:00 18:00 (04:00)
Bus stationAS - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: sredom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:00
Vranjska Banja
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Korbevac
arr. 14:55
dep. 14:55
13 km
Klisurica kod Vranja
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Kriva Feja
arr. 15:45
dep. 15:45
32 km
Barje kod Bosilegrada, Spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
52 km
Barje kod Bosilegrada
arr. 16:30
dep. 16:30
56 km
Musulj, K
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
Gornja Ljubata, Siroki Dol
arr. 17:20
dep. 17:20
69 km
Donja Ljubata
arr. 17:25
dep. 17:25
71 km
Glozje, Dve reke
arr. 17:35
dep. 17:35
75 km
Glozje, Gloski Dol
arr. 17:45
dep. 17:45
79 km
Bosilegrad, AS - centar
arr. 18:00
86 km

Naselja Vranje i Bosilegrad su međusobno udaljena ~98 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.