Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Borovac kod Bujanovca timetable

friday, 22.11.2019.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:40
Srpska Kuca
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:08
dep. 06:08
20 km
Bujanovac, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Bujanovac, Motel
arr. 06:12
dep. 06:12
22 km
Levosoje
arr. 06:15
dep. 06:15
24 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:20
28 km
06:00 06:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:00
Vranje, Pumpa
arr. 06:04
dep. 06:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:08
dep. 06:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:12
dep. 06:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:23
dep. 06:23
17.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 06:25
dep. 06:25
18 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:27
dep. 06:27
19.2 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:28
dep. 06:28
20.2 km
Levosoje
arr. 06:29
dep. 06:29
21 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:33
24.1 km
06:30 06:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:49
dep. 06:49
16.8 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:53
dep. 06:53
18.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:54
dep. 06:54
19.7 km
Levosoje
arr. 06:55
dep. 06:55
20.5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:59
23.6 km
06:30 07:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:03
24.2 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
20 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
21 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
28 km
13:45 14:14 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:45
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:04
dep. 14:04
16.8 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:08
dep. 14:08
18.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:09
dep. 14:09
19.7 km
Levosoje
arr. 14:10
dep. 14:10
20.5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 14:14
23.6 km
Vranje - Borovac kod Bujanovca timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:40
Srpska Kuca
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:08
dep. 06:08
20 km
Bujanovac, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Bujanovac, Motel
arr. 06:12
dep. 06:12
22 km
Levosoje
arr. 06:15
dep. 06:15
24 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:20
28 km
06:00 06:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:00
Vranje, Pumpa
arr. 06:04
dep. 06:04
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:08
dep. 06:08
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:12
dep. 06:12
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
12.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:23
dep. 06:23
17.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 06:25
dep. 06:25
18 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:27
dep. 06:27
19.2 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:28
dep. 06:28
20.2 km
Levosoje
arr. 06:29
dep. 06:29
21 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:33
24.1 km
06:30 06:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:49
dep. 06:49
16.8 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:53
dep. 06:53
18.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:54
dep. 06:54
19.7 km
Levosoje
arr. 06:55
dep. 06:55
20.5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:59
23.6 km
06:30 07:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vranje, Pumpa
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Donji Neradovac
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Srpska Kuca
arr. 06:45
dep. 06:45
12.9 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:03
24.2 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
18 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
20 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
21 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
28 km
13:45 14:14 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 13:45
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:04
dep. 14:04
16.8 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:08
dep. 14:08
18.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:09
dep. 14:09
19.7 km
Levosoje
arr. 14:10
dep. 14:10
20.5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 14:14
23.6 km

Naselja Vranje i Borovac kod Bujanovca su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 13:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.