Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Bor timetable

sunday, 21.07.2019.
06:30 11:45 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Dzep
arr. 07:15
dep. 07:15
38 km
Predejane, Motel
arr. 07:20
dep. 07:20
44 km
Grdelica
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
71 km
arr. 08:30
dep. 08:30
114 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
115 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
127 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
143 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
169 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
186 km
Minicevo
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
221 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
227 km
Zvezdan
arr. 11:10
dep. 11:10
232 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
246 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
260 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
266 km
Vranje - Bor timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:30 11:45 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Dzep
arr. 07:15
dep. 07:15
38 km
Predejane, Motel
arr. 07:20
dep. 07:20
44 km
Grdelica
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
71 km
arr. 08:30
dep. 08:30
114 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
115 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
127 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
143 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
169 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
186 km
Minicevo
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
221 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
227 km
Zvezdan
arr. 11:10
dep. 11:10
232 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
246 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
260 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
266 km
Vranje - Bor timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:30 11:45 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Dzep
arr. 07:15
dep. 07:15
38 km
Predejane, Motel
arr. 07:20
dep. 07:20
44 km
Grdelica
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
71 km
arr. 08:30
dep. 08:30
114 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
115 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
127 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
143 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
169 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
186 km
Minicevo
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
221 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
227 km
Zvezdan
arr. 11:10
dep. 11:10
232 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
246 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
260 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
266 km
Vranje - Bor timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:30 11:45 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Dzep
arr. 07:15
dep. 07:15
38 km
Predejane, Motel
arr. 07:20
dep. 07:20
44 km
Grdelica
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
71 km
arr. 08:30
dep. 08:30
114 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
115 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
127 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
143 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
169 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
186 km
Minicevo
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
221 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
227 km
Zvezdan
arr. 11:10
dep. 11:10
232 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
246 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
260 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
266 km
Vranje - Bor timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
06:30 11:45 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Dzep
arr. 07:15
dep. 07:15
38 km
Predejane, Motel
arr. 07:20
dep. 07:20
44 km
Grdelica
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
71 km
arr. 08:30
dep. 08:30
114 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
115 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
127 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
143 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
169 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
186 km
Minicevo
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
221 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
227 km
Zvezdan
arr. 11:10
dep. 11:10
232 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
246 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
260 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
266 km
Vranje - Bor timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
06:30 11:45 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Dzep
arr. 07:15
dep. 07:15
38 km
Predejane, Motel
arr. 07:20
dep. 07:20
44 km
Grdelica
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
71 km
arr. 08:30
dep. 08:30
114 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
115 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
127 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
143 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
169 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
186 km
Minicevo
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
221 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
227 km
Zvezdan
arr. 11:10
dep. 11:10
232 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
246 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
260 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
266 km
Vranje - Bor timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
06:30 11:45 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:30
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Dzep
arr. 07:15
dep. 07:15
38 km
Predejane, Motel
arr. 07:20
dep. 07:20
44 km
Grdelica
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
71 km
arr. 08:30
dep. 08:30
114 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
115 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
127 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
143 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
163 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
169 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
186 km
Minicevo
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
221 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
227 km
Zvezdan
arr. 11:10
dep. 11:10
232 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
246 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
260 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
266 km

Naselja Vranje i Bor su međusobno udaljena ~266 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 15min., a najduže 05h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.