Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vracevsnica - Gornji Milanovac timetable

friday, 22.11.2019.
05:00 05:30 (00:30)
LipovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica, Lipovac
dep. 05:00
Vracevsnica, Crepana
arr. 05:01
dep. 05:01
2 km
Vracevsnica
arr. 05:02
dep. 05:02
3 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 05:03
dep. 05:03
3.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 05:03
dep. 05:03
5 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 05:04
dep. 05:04
6 km
Donja Vrbava
arr. 05:05
dep. 05:05
15 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 05:08
dep. 05:08
16 km
Gornja Vrbava
arr. 05:09
dep. 05:09
17 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 05:11
dep. 05:11
18 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 05:13
dep. 05:13
19 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 05:16
dep. 05:16
20.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:17
dep. 05:17
21 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 05:19
dep. 05:19
22 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 05:21
dep. 05:21
22.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
23 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:24
dep. 05:24
24 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:30
26 km
06:10 06:40 (00:30)
LipovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica, Lipovac
dep. 06:10
Vracevsnica, Crepana
arr. 06:11
dep. 06:11
2 km
Vracevsnica
arr. 06:12
dep. 06:12
3 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 06:13
dep. 06:13
3.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 06:14
dep. 06:14
6 km
Donja Vrbava
arr. 06:15
dep. 06:15
15 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 06:18
dep. 06:18
16 km
Gornja Vrbava
arr. 06:19
dep. 06:19
17 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 06:21
dep. 06:21
18 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
19 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 06:26
dep. 06:26
20.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 06:29
dep. 06:29
22 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 06:31
dep. 06:31
22.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 06:34
dep. 06:34
24 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 06:37
dep. 06:37
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:40
26 km
07:15 07:47 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica
dep. 07:15
Donja Vrbava
arr. 07:22
dep. 07:22
4.7 km
Gornja Vrbava
arr. 07:26
dep. 07:26
7.2 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 07:29
dep. 07:29
9.3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:32
dep. 07:32
10.6 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 07:36
dep. 07:36
12.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:47
16.1 km
07:52 08:30 (00:38)
M. vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica, M. vodenica
dep. 07:52
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 07:53
dep. 07:53
1 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 07:55
dep. 07:55
5 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 07:58
dep. 07:58
7 km
Vracevsnica
arr. 08:00
dep. 08:00
8 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 08:01
dep. 08:01
8.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 08:03
dep. 08:03
10 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 08:04
dep. 08:04
11 km
Donja Vrbava
arr. 08:05
dep. 08:05
12 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 08:08
dep. 08:08
21 km
Gornja Vrbava
arr. 08:09
dep. 08:09
22 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 08:11
dep. 08:11
23 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 08:13
dep. 08:13
24 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 08:16
dep. 08:16
25.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 08:17
dep. 08:17
26 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 08:19
dep. 08:19
27 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 08:21
dep. 08:21
27.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
28 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 08:24
dep. 08:24
29 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:27
dep. 08:27
30 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:30
31 km
09:00 09:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica
dep. 09:00
Donja Vrbava
arr. 09:07
dep. 09:07
4.7 km
Gornja Vrbava
arr. 09:11
dep. 09:11
7.2 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 09:14
dep. 09:14
9.3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 09:17
dep. 09:17
10.6 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 09:21
dep. 09:21
12.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:32
16.1 km
10:00 10:35 (00:35)
LipovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica, Lipovac
dep. 10:00
Vracevsnica, Crepana
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Vracevsnica
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 10:06
dep. 10:06
3.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 10:08
dep. 10:08
5 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 10:09
dep. 10:09
6 km
Donja Vrbava
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 10:13
dep. 10:13
16 km
Gornja Vrbava
arr. 10:14
dep. 10:14
17 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 10:16
dep. 10:16
18 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 10:18
dep. 10:18
19 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 10:21
dep. 10:21
20.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 10:22
dep. 10:22
21 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 10:24
dep. 10:24
22 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 10:26
dep. 10:26
22.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
23 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 10:29
dep. 10:29
24 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 10:32
dep. 10:32
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:35
26 km
12:20 13:00 (00:40)
LipovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica, Lipovac
dep. 12:20
Vracevsnica, Crepana
arr. 12:23
dep. 12:23
2 km
Vracevsnica
arr. 12:25
dep. 12:25
3 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 12:26
dep. 12:26
3.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 12:29
dep. 12:29
6 km
Donja Vrbava
arr. 12:35
dep. 12:35
15 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:32
dep. 12:32
11 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 12:33
dep. 12:33
13 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 12:38
dep. 12:38
16 km
Gornja Vrbava
arr. 12:39
dep. 12:39
17 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 12:41
dep. 12:41
18 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 12:43
dep. 12:43
19 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 12:46
dep. 12:46
20.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 12:47
dep. 12:47
21 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 12:49
dep. 12:49
22 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 12:51
dep. 12:51
22.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
23 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 12:54
dep. 12:54
24 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:57
dep. 12:57
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:00
26 km
13:15 13:47 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica
dep. 13:15
Donja Vrbava
arr. 13:22
dep. 13:22
4.7 km
Gornja Vrbava
arr. 13:26
dep. 13:26
7.2 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 13:29
dep. 13:29
9.3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 13:32
dep. 13:32
10.6 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 13:36
dep. 13:36
12.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:47
16.1 km
13:33 14:15 (00:42)
M. vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica, M. vodenica
dep. 13:33
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Vracevsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 13:43
dep. 13:43
10 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 13:44
dep. 13:44
11 km
Donja Vrbava
arr. 13:50
dep. 13:50
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:47
dep. 13:47
16 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:48
dep. 13:48
18 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 13:53
dep. 13:53
21 km
Gornja Vrbava
arr. 13:54
dep. 13:54
22 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 13:56
dep. 13:56
23 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 13:58
dep. 13:58
24 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 14:01
dep. 14:01
25.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:02
dep. 14:02
26 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 14:04
dep. 14:04
27 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 14:06
dep. 14:06
27.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
28 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 14:09
dep. 14:09
29 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 14:12
dep. 14:12
30 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:15
31 km
14:35 15:05 (00:30)
LipovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica, Lipovac
dep. 14:35
Vracevsnica, Crepana
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Vracevsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 14:38
dep. 14:38
3.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Donja Vrbava
arr. 14:40
dep. 14:40
15 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 14:43
dep. 14:43
16 km
Gornja Vrbava
arr. 14:44
dep. 14:44
17 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 14:48
dep. 14:48
19 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 14:51
dep. 14:51
20.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:52
dep. 14:52
21 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 14:54
dep. 14:54
22 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 14:56
dep. 14:56
22.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
23 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 14:59
dep. 14:59
24 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 15:02
dep. 15:02
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:05
26 km
14:45 15:17 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica
dep. 14:45
Donja Vrbava
arr. 14:52
dep. 14:52
4.7 km
Gornja Vrbava
arr. 14:56
dep. 14:56
7.2 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
9.3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:02
dep. 15:02
10.6 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 15:06
dep. 15:06
12.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:17
16.1 km
15:56 16:33 (00:37)
M. vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica, M. vodenica
dep. 15:56
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 16:00
dep. 16:00
5 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 16:01
dep. 16:01
7 km
Vracevsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 16:03
dep. 16:03
8.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 16:03
dep. 16:03
10 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 16:04
dep. 16:04
11 km
Donja Vrbava
arr. 16:08
dep. 16:08
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 16:06
dep. 16:06
16 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 16:07
dep. 16:07
18 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 16:11
dep. 16:11
21 km
Gornja Vrbava
arr. 16:12
dep. 16:12
22 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 16:14
dep. 16:14
23 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:16
dep. 16:16
24 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 16:19
dep. 16:19
25.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:20
dep. 16:20
26 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 16:22
dep. 16:22
27 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 16:24
dep. 16:24
27.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
28 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 16:27
dep. 16:27
29 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:33
31 km
16:30 17:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica
dep. 16:30
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
4.7 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
7.2 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
9.3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
10.6 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
12.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
16.1 km
16:30 17:19 (00:49)
Srčanik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica
dep. 16:30
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
4.7 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
7.2 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
9.3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
10.6 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
12.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
16.1 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
21.4 km
16:30 17:19 (00:49)
Srčanik
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica
dep. 16:30
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
4.7 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
7.2 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
9.3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
10.6 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
12.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
16.1 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
21.5 km
19:15 19:47 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica
dep. 19:15
Donja Vrbava
arr. 19:22
dep. 19:22
4.7 km
Gornja Vrbava
arr. 19:26
dep. 19:26
7.2 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 19:29
dep. 19:29
9.3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 19:32
dep. 19:32
10.6 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 19:36
dep. 19:36
12.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:47
16.1 km
20:55 21:30 (00:35)
LipovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevsnica, Lipovac
dep. 20:55
Vracevsnica, Crepana
arr. 20:58
dep. 20:58
2 km
Vracevsnica
arr. 21:00
dep. 21:00
3 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 21:01
dep. 21:01
3.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 21:03
dep. 21:03
5 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 21:04
dep. 21:04
6 km
Donja Vrbava
arr. 21:05
dep. 21:05
15 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 21:08
dep. 21:08
16 km
Gornja Vrbava
arr. 21:09
dep. 21:09
17 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 21:11
dep. 21:11
18 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 21:13
dep. 21:13
19 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 21:16
dep. 21:16
20.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 21:17
dep. 21:17
21 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 21:19
dep. 21:19
22 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 21:21
dep. 21:21
22.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
23 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 21:24
dep. 21:24
24 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 21:27
dep. 21:27
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:30
26 km

Naselja Vracevsnica i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vracevsnica je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.