Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Volujac kod Sapca - Sabac timetable

friday, 30.07.2021.
05:33 06:35 (01:02)
Crveno brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
dep. 05:33
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:36
dep. 05:36
1 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
13 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 05:53
dep. 05:53
11 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 05:51
dep. 05:51
9 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Sinosevic, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
14 km
Bojic, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
17 km
Bojic, Zabran
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Slatina kod Sapca
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 06:12
dep. 06:12
22 km
Varna, Moskovljevici
arr. 06:13
dep. 06:13
23 km
Varna, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
24 km
Jevremovac, Crkva
arr. 06:18
dep. 06:18
25.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:20
dep. 06:20
27 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:21
dep. 06:21
27.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:22
dep. 06:22
28.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
29 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:25
dep. 06:25
29.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:26
dep. 06:26
30.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:28
dep. 06:28
31 km
Sabac, Čavić
arr. 06:29
dep. 06:29
32.2 km
Sabac, Stadion
arr. 06:30
dep. 06:30
32.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:31
dep. 06:31
33.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:33
dep. 06:33
34 km
Sabac, Bus station
arr. 06:35
35 km
05:35 06:15 (00:40)
Mladin mlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
dep. 05:35
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Bojic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
9 km
Varna, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Jevremovac, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
17 km
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
22 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
23 km
06:59 07:20 (00:21)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Sapca, Center
dep. 06:59
Jevremovac, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
13 km
Sabac, Bus station
arr. 07:20
21 km
07:40 08:10 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Sapca, Center
dep. 07:40
Sinosevic, Bugarine
arr. 07:43
dep. 07:43
1 km
Bojic, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Bojic, Zabran
arr. 07:48
dep. 07:48
20 km
Slatina kod Sapca
arr. 07:50
dep. 07:50
21 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 07:52
dep. 07:52
22 km
Varna, Moskovljevici
arr. 07:54
dep. 07:54
23 km
Varna, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
24 km
Jevremovac, Crkva
arr. 07:58
dep. 07:58
25.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 07:59
dep. 07:59
27 km
Jevremovac, Bunar
arr. 08:00
dep. 08:00
27.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 08:01
dep. 08:01
28.3 km
Jevremovac, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
29 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:03
dep. 08:03
29.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:04
dep. 08:04
30.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:05
dep. 08:05
31 km
Sabac, Čavić
arr. 08:06
dep. 08:06
32.2 km
Sabac, Stadion
arr. 08:07
dep. 08:07
32.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:08
dep. 08:08
33.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
34 km
Sabac, Bus station
arr. 08:10
35 km
07:53 08:40 (00:47)
Crveno brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
dep. 07:53
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 07:56
dep. 07:56
2 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 07:58
dep. 07:58
3 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Sinosevic, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
5 km
Bojic, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
8 km
Bojic, Zabran
arr. 08:12
dep. 08:12
11 km
Slatina kod Sapca
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 08:17
dep. 08:17
13 km
Varna, Moskovljevici
arr. 08:18
dep. 08:18
14 km
Varna, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
15 km
Jevremovac, Crkva
arr. 08:23
dep. 08:23
16.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 08:25
dep. 08:25
18 km
Jevremovac, Bunar
arr. 08:26
dep. 08:26
18.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 08:27
dep. 08:27
19.3 km
Jevremovac, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
20 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:30
dep. 08:30
20.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:31
dep. 08:31
21.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:33
dep. 08:33
22 km
Sabac, Čavić
arr. 08:34
dep. 08:34
23.2 km
Sabac, Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
23.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:36
dep. 08:36
24.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:38
dep. 08:38
25 km
Sabac, Bus station
arr. 08:40
26 km
12:03 12:50 (00:47)
Crveno brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
dep. 12:03
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 12:06
dep. 12:06
2 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Sinosevic, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Bojic, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
8 km
Bojic, Zabran
arr. 12:22
dep. 12:22
11 km
Slatina kod Sapca
arr. 12:25
dep. 12:25
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 12:27
dep. 12:27
13 km
Varna, Moskovljevici
arr. 12:28
dep. 12:28
14 km
Varna, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
15 km
Jevremovac, Crkva
arr. 12:33
dep. 12:33
16.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 12:35
dep. 12:35
18 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:36
dep. 12:36
18.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:37
dep. 12:37
19.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
20 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:40
dep. 12:40
20.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:41
dep. 12:41
21.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:43
dep. 12:43
22 km
Sabac, Čavić
arr. 12:44
dep. 12:44
23.2 km
Sabac, Stadion
arr. 12:45
dep. 12:45
23.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:46
dep. 12:46
24.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:48
dep. 12:48
25 km
Sabac, Bus station
arr. 12:50
26 km
12:33 13:00 (00:27)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Sapca, Center
dep. 12:33
Bojic, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
3.4 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
6.7 km
Varna, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
9.7 km
Jevremovac, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
14.9 km
Sabac, Bus station
arr. 13:00
20.5 km
13:15 14:10 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Sapca, Center
dep. 13:15
Sinosevic, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Bojic, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
17 km
Bojic, Skola
arr. 13:42
dep. 13:42
15.5 km
Bojic, Ostojici
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Volujac kod Sapca, Most
arr. 13:38
dep. 13:38
13 km
Dvoriste kod Sapca, 1
arr. 13:36
dep. 13:36
12 km
Dvoriste kod Sapca, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
11 km
Dvoriste kod Sapca, Okretnica
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Bojic, Zabran
arr. 13:47
dep. 13:47
20 km
Slatina kod Sapca
arr. 13:49
dep. 13:49
21 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 13:50
dep. 13:50
22 km
Varna, Moskovljevici
arr. 13:52
dep. 13:52
23 km
Varna, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
24 km
Jevremovac, Crkva
arr. 13:55
dep. 13:55
25.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 13:58
dep. 13:58
27 km
Jevremovac, Bunar
arr. 13:59
dep. 13:59
27.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:00
dep. 14:00
28.3 km
Jevremovac, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
29 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:02
dep. 14:02
29.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:03
dep. 14:03
30.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:04
dep. 14:04
31 km
Sabac, Čavić
arr. 14:06
dep. 14:06
32.2 km
Sabac, Stadion
arr. 14:07
dep. 14:07
32.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 14:08
dep. 14:08
33 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
34 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
35 km
16:20 17:15 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Sapca, Center
dep. 16:20
Sinosevic, Bugarine
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Bojic, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
17 km
Bojic, Skola
arr. 16:47
dep. 16:47
15.5 km
Bojic, Ostojici
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Volujac kod Sapca, Most
arr. 16:43
dep. 16:43
13 km
Dvoriste kod Sapca, 1
arr. 16:41
dep. 16:41
12 km
Dvoriste kod Sapca, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
11 km
Dvoriste kod Sapca, Okretnica
arr. 16:35
dep. 16:35
10 km
Bojic, Zabran
arr. 16:52
dep. 16:52
20 km
Slatina kod Sapca
arr. 16:54
dep. 16:54
21 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 16:55
dep. 16:55
22 km
Varna, Moskovljevici
arr. 16:57
dep. 16:57
23 km
Varna, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
24 km
Jevremovac, Crkva
arr. 17:00
dep. 17:00
25.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 17:03
dep. 17:03
27 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:04
dep. 17:04
27.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:05
dep. 17:05
28.3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
29 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 17:07
dep. 17:07
29.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:08
dep. 17:08
30.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:09
dep. 17:09
31 km
Sabac, Čavić
arr. 17:11
dep. 17:11
32.2 km
Sabac, Stadion
arr. 17:12
dep. 17:12
32.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:13
dep. 17:13
33.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:14
dep. 17:14
34 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
35 km
17:23 18:10 (00:47)
Crveno brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
dep. 17:23
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 17:26
dep. 17:26
2 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 17:28
dep. 17:28
3 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
4 km
Sinosevic, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
5 km
Bojic, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
8 km
Bojic, Zabran
arr. 17:42
dep. 17:42
11 km
Slatina kod Sapca
arr. 17:45
dep. 17:45
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 17:47
dep. 17:47
13 km
Varna, Moskovljevici
arr. 17:48
dep. 17:48
14 km
Varna, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
15 km
Jevremovac, Crkva
arr. 17:53
dep. 17:53
16.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:56
dep. 17:56
18.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:57
dep. 17:57
19.3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
20 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 18:00
dep. 18:00
20.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 18:01
dep. 18:01
21.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 18:03
dep. 18:03
22 km
Sabac, Čavić
arr. 18:04
dep. 18:04
23.2 km
Sabac, Stadion
arr. 18:05
dep. 18:05
23.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 18:06
dep. 18:06
24.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 18:08
dep. 18:08
25 km
Sabac, Bus station
arr. 18:10
26 km
18:58 19:45 (00:47)
Crveno brdoBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
dep. 18:58
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 19:01
dep. 19:01
2 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
4 km
Sinosevic, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
5 km
Bojic, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
8 km
Bojic, Zabran
arr. 19:17
dep. 19:17
11 km
Slatina kod Sapca
arr. 19:20
dep. 19:20
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 19:22
dep. 19:22
13 km
Varna, Moskovljevici
arr. 19:23
dep. 19:23
14 km
Varna, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
15 km
Jevremovac, Crkva
arr. 19:28
dep. 19:28
16.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 19:30
dep. 19:30
18 km
Jevremovac, Bunar
arr. 19:31
dep. 19:31
18.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 19:32
dep. 19:32
19.3 km
Jevremovac, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
20 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 19:35
dep. 19:35
20.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 19:36
dep. 19:36
21.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:38
dep. 19:38
22 km
Sabac, Čavić
arr. 19:39
dep. 19:39
23.2 km
Sabac, Stadion
arr. 19:40
dep. 19:40
23.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 19:41
dep. 19:41
24.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:43
dep. 19:43
25 km
Sabac, Bus station
arr. 19:45
26 km

Naselja Volujac kod Sapca i Sabac su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Volujac kod Sapca je u 05:33 h, dok je poslednji polazak u 18:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.