Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Voluja - Kucevo timetable

saturday, 25.06.2022.
06:24 06:45 (00:21)
KrstBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Voluja, Krst
dep. 06:24
Voluja
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 06:28
dep. 06:28
4 km
Neresnica, Popovac
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Neresnica
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
16 km
14:24 14:45 (00:21)
KrstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Voluja, Krst
dep. 14:24
Voluja
arr. 14:26
dep. 14:26
2 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Neresnica
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:45
16 km
Voluja - Kucevo timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
06:24 06:45 (00:21)
KrstBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Voluja, Krst
dep. 06:24
Voluja
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 06:28
dep. 06:28
4 km
Neresnica, Popovac
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Neresnica
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
16 km
13:08 13:25 (00:17)
KrstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Voluja, Krst
dep. 13:08
Voluja
arr. 13:10
dep. 13:10
2 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 13:12
dep. 13:12
4 km
Neresnica, Popovac
arr. 13:14
dep. 13:14
6 km
Neresnica
arr. 13:18
dep. 13:18
9 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:25
16 km
14:24 14:45 (00:21)
KrstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Voluja, Krst
dep. 14:24
Voluja
arr. 14:26
dep. 14:26
2 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Neresnica
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:45
16 km
17:10 17:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Voluja
dep. 17:10
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:15
dep. 17:15
1.5 km
Neresnica, Popovac
arr. 17:18
dep. 17:18
3.1 km
Neresnica, Milošani
arr. 17:22
dep. 17:22
5.6 km
Neresnica, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 17:30
dep. 17:30
8.2 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 17:32
dep. 17:32
9.7 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 17:36
dep. 17:36
12.5 km
Kucevo, Bus station
arr. 17:40
13.2 km
17:10 17:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Voluja
dep. 17:10
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:15
dep. 17:15
1.5 km
Neresnica, Popovac
arr. 17:18
dep. 17:18
3.1 km
Neresnica, Milošani
arr. 17:22
dep. 17:22
5.6 km
Neresnica, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 17:30
dep. 17:30
8.2 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 17:32
dep. 17:32
9.7 km
Kucevo, Sik - Jugopetrol
arr. 17:36
dep. 17:36
12.5 km
Kucevo, Bus station
arr. 17:40
13.2 km

Naselja Voluja i Kucevo su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Voluja je u 06:24 h, dok je poslednji polazak u 17:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.